Kúpacia kaďa s pieckou

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim, mate prosim niekto skusenost s drevenou kadou s pieckou ? Chcel som to ako alternativu maleho bazenu + sa to da vyuzivat celorocne. Nenasiel som ale nikde recenzie... ci su s tym ludia spokojny alebo je to uplna hovadina. :-) Dik
Odpovedať
1
2
Cena za kaďu bola 1300€ komplet s pieckou, kryt, lavičky a schody + príprava na filtráciu. Neviem aká je teraz cena za drevo.
Odpovedať
Ahojte. Uvažujeme nad kúpacou kaďou. Aké máte s ňou skúsenosti? Čo sa týka prevádzky údržby. A hlavne prevádzka v zime (vypustiť, nechať napustené....). Máte drevenú alebo s plastovým alebo nerezovým vnútrom. Tiež máte niekto aj výrivkový set? Je lepšie s integrovanou pieckou alebo samostatne stojacou? Plánujem ju umiestniť pod prístrešok na terase, aká by bola ideálna výška prístrešku nad kďou? Vychádza mi cca 1,4m (ak uvažujem výšku kade 1m.) Ďakujem za rady.
Odpovedať
@karadic Super cena 1300, kde ste to kupovali?
Odpovedať
@sakalsk Ja to vyrábam.
Odpovedať
@karadic , vieš poradiť kde sa dajú zohnať vnútorne piecky do týchto kadi?
Odpovedať
@milankuriak ja som si ich vyrábal, kúpil som nerezový plech 2500x1250x1.5 s plazmovou rezackou vypálil tvary, poohybal a kamarát mi to pozvaral.
Odpovedať
@karadic a vieš mi poradiť či sú vnútri v piecke nejaké priečky? Alebo to je vo vnútri prázdne? Ďakujem.
Odpovedať
Aj my sme ich už niekoľko vyrobili. Najmä počas lock down-u je to super. Nehovoriac o chladnom počasí...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
No vyzerá to super. Pekná robota. Len by ma zaujímalo čim sa musí kada natierať a či pravidelne? Z vnútornej strany asi nie? Či?
Odpovedať
Wau, super. Inak toto je brutalna inspiracia veru, asi zacnem uvazovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@vebi34 aj ste ich predavali? Po com takato kada ide? Velmi sa mi to paci 😎
Odpovedať
Profilova fotka
Tak hádam by sa človek do dvojky s cenou zmestil či? Lepšie je kúpiť hotovú alebo si radšej svojpomocne spraviť? 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@buch_buch1 záleží od toho aký si zručný, lebo ako to asi nie je len tak niečo také zmajstrovať. ale ak by som mal taký badget navyše, tak veľmi rád by som si niečo také zaobstaral
Odpovedať
Profilova fotka
@buch_buch1 len treba pocitat s tym, ze to nie je len tak spravit nieco taketo. ked uz sa do toho dostanes, ked vies, ako na to, tak to ide rychlo. takze ak mas cas a chce sa ti pri tom motat, tak kludne aj svojpomocne.
Odpovedať
No len zas to asi pre deti moc nie je. _Bazen je fajn ak mate deti, ze sa tam vysantia, toto je skor len tak na oddych. A mne by sa to asi najviac ratalo aj tak nejak na zimu, ked je vonku chladno
Odpovedať
Treba pozerat aj bazos, sem tam sa objavi priamo aj nerezova kada, pripadne nadoba z ktorej by sa to dalo upravit. Viem z osobnej skusenosti, za cenu drevenej som tma kupil nerezovu, ma sice par nedostatkov ale to sa doladi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Aké sú výhody, nevýhody integrovanej piecky oproti voľne stojacej prosím Vás????? Ďakujem
Odpovedať
@vebi34 prosím ťa nemohla by si mi cenu poslať do správy?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Nemáte niekto skúsenosti s kadami zo stránky kada.sk
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?