Hliníkova pergola s polykarbonátovou strechou

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den ,chceli by sme si dat spravit hlinikovu pergolu s polykarbonatovou strechou (6x4 m2.) Vase skusenosti,plusy a minusy,na co si mame dat pozor. Viete my aj odporucit nejaku firmu na realizaciu (najlepsie TT a okolie ) +cena. Skusenosti s firmou sunsystem? Pripadne robil si niekto aj sam doma? Prikladam ilustracne foto Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@japupi a to davas vediet az teraz? vies, ze mi to aj parkrat napadlo, ze ako ste na tom s vyberom a rozhodovanim? tak to som rad, ze si dala vediet, i ked s miernym oneskorenim. to ked sa ozves dalsi raz, tak uz aj budete mat pergolu doma tipujem. a coze takato volba? akoze nehovorim, ze zla, len ma zaujima, ze co bolo to, co rozhodlo.
Odpovedať
@majcco aj si trafil, co ti poviem. vidis to, aka som ja spolahliva v tomto odpisovani? to sa niekedy sama na seba hnevam, ze som nezodpovedna. ale teda ohladne tej pergoly. vsetko dobre dopadlo, dodanie bolo nacas, pergola je presne taka, ako sme si ju predstavovali, sluzi nam dobre. akoze preco sme sa rozhodli pre takuto pergolu? mne sa pacila akoze tak celkovo vizualne a ked sme pozerali, tak aj to vetranie a tienenie, ze si vies ovladat podla seba, tak to nas tak oslovilo najviac.
Odpovedať
Profilova fotka
@japupi z toho si nic nerob, to sa kazdemu pritrafi, ze niekedy nestiha alebo aj prehliadne, to je v pohode. hej hej, to si myslim, ze je taka hlavna vyhoda tejto bioklimatickej pergoly oproti inym. ze to mas take flexibilne a da sa to ovladat, takze aj to prudenie vzduchu vies ovplyvnit, ze ti aj prefukuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@majcco inak priznavam, ze tomuto som moc neverili, ked nam to predajca hovoril, ze ono tym naklapanim lamiel si regulujem svetlo, to je jasne, ale ze aj to prudenie vzduchu to ovplyvni, ze potom bude aj prefukovat na tej terase. a akoze je to pravda mozem zhodnotit po tom case, co mame pergolu doma 🙂
Odpovedať
@majcco ano presne toto je na tom super a tym sa asi aj tak vyznacuju tie pergoly, aj ked ich porovnavas s nejakymi inymi, tak toto sa da uviest do kolonky vyhod jednoznacne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?