Čo si myslíte o výrobkoch Parkside z Lidlu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zaujíma na Váš názor na túto značku, pretože čo som počul do kvality je vraj porovnateľná s profi náradím a je za ľudové ceny..
Odpovedať
1
31
32
@petersd "" Viem, je viac takých "expertov", ale buď rád, že si to prežil bez nejakej ujmy na zdraví. "" Neboj sa Peter, 🤔 nemám, alebo nemal som prvý krát brúsku v ruke...Máš 125mm brúsku a potrebuješ "prerezať" U profil a nemáš 230mm brúsku...Potreboval som prerezať 8U profilov a so 125mm kotúčom som to nevedel prerezať.. Čo by si Ty urobil??? 😉 No dal som väčší kotúč... 😄
Odpovedať
@rkorba ""ked si ju objednal tak ju v predajni nevyreklamujes."" To máš odkadiaľ toto info??? Ja som mal presne pred rokom podobný prípad, že som menil na "príklepke" batériu a už sa nedala spustiť...Iba blikala LED kontrolka a koniec... Ani som s ňou nevŕtal!!!!! Tak som ju zobral do predajne,/bola objednaná z Lídl schopu/ BEZ problémov zobrali do servisu a po 2 týždňoch poslali SMS že sa NEDÁ opraviť 😠 a tak mi pošlú na účet peniaze, ako sa aj stalo.. 😎
Odpovedať
@vykricnik Presne tak ako píšeš... 😉
Odpovedať
@vykricnik to som si aj vsetko precital, otazka bola skor ako sa dostat k druhej vrtacke a nie k €€.
Odpovedať
@cotibebemore ... ja som bol tiež naštvaný, keď mi oznámili že miesto nového kusu mi pošlú nazad € ...Nič som s tým už neurobil... Bolo rozhodnuté!!!!!! 🙂
Odpovedať
Šmejd
Odpovedať
@rkorba U Lidla to bolo tak v minulosti, že keď si objednal cez ich e-shop, tak v kamennej predajni si neurobil s tým nič. Teraz to už neplatí a môžeš kľudne reklamovať. S vrátením tovaru kúpeného cez e-shop Lidl, tiež nemáš starosti, resp. zvýšené výdavky, lebo vyplníš na nete potrebné formuláre a podáš vrátnu zasielku zadarmo na pošte. Neviem však, či už aj toto Lidl nevyriešil, lebo chcú tak, aby aj vrátenie tovaru sa dalo na kamennej predajni. Jednoducho smerujú k tomu, aby v kamennej bol full obchodný servis aj pre e-shop tovary.
Odpovedať
@technik007 čo som napísal o reklamácii vyššie, patrilo aj Tebe 🙂 Ku rezaniu tých Tvojích "veľkých" U-profilov. Nie som ortodoxným dodržiavateľom noriem, čo-to poruším, ale nie v oblasti základnej bezpečnosti! Som od remesla a už som toho dosť zažil. Bezpečnosť radšej neobchádzam. Poviem Ti úprimne, ja by som veľký kotúč do malej flexky (bez krytu) nedal. Ak by som predsa len potreboval robiť väčšiu robotu, na ktorú malé náradie nestačí, tak si radšej požičiam silnejšie od kamaráta, alebo od nejakej firmy, alebo trebárs i v požičovni.
Odpovedať
@petersd Vysvetlím Ti prečo som rezal "malou brúskou s veľkým kotúčom"... Totiž som demontoval jadro v byte, všetko šlo krásne prerezať U profil malou brúskou, až kým som nenarazil na U profil ktorý bol o cca 2cm väčší ako ostatné... Zistil som to, až keď som bol na konci demontáži jadra..Potreboval som prerezať cca 6 rezov a nemal som väčšiu brúsku... Tak som volil to, že som dal väčší kotúč... Samozrejme že ochranný dekel musel dole, ale som už nemal možnosť zohnať narýchlo väčšiu brúsku rezal som s tým čo mám...Myslím si, že nie som jediný ktorý by to takto urobil...Neboj sa, nemusíš sa báť, pretože brúsku ovládam viac než dobre, 🤔 takže viem čo sa má a čo nie..Bol čas, keď som spotreboval s kolegom cca za mesiac 900-1000ks kotúčov, pri ukladaní 400mm pozinkovaných žlabov v istej automobilke..Kamión žlabov a nespočetné množstvo kotúčov.. 😄 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Upozorňujem na akciu v online obchode, TRONIC Nabíjateľné batérie, 4 kusy 2.99,- Aku príklepový vŕtací skrutkovač 19.99,- sú na sklade, batérie sú perfektné, neboli v letáku, včera ich dali na zľavu, zvyknú sa pomerne rýchlo vypredať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja na tú značku neviem nájsť dobré slovo. Kúpil som chvostovú pílu, po prvom použití som ju odložil. Z tých vibrácií by som prišiel o kĺby, tak som radšej kúpil inú. Tento rok som kúpil klincovačku, pribila cca 20 klincov a koniec.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Práve sa mi pokazila pásová píla na kov PMB 1100 B2 . Mala niečo cez dva roky a využitá naozaj minimálne . Stará stála stovku a nová dnes stojí 150 .Takže už ju nekúpim ale dám šancu ešte Parksine a kúpim kotúčovú brúsku na kov. Hádam vydrží o dačo viac. Z kvality tej píly som naozaj sklamaný, zničoho nič začalo v nej iskriť a bolo po nej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
31
32
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?