Čo si myslíte o výrobkoch Parkside z Lidlu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zaujíma na Váš názor na túto značku, pretože čo som počul do kvality je vraj porovnateľná s profi náradím a je za ľudové ceny..
Odpovedať
@modrak26 tak mi=mne musi i Parkside stacit. ziaden snob sa nekona mam parksidu plnu garaz, ale i makitu v zalohe, lebo kym vyreklamujes parkside tak treba s dacim robit 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@quintes nie, ja mam tu obyčajnú, nemám tu čiernu performance radu. Mám k nej trojo veľkych bateriek a fakt jede. Tvoju si asi zodral, haha možno uhlíky - - to sa mne stalo na tej hitachi. Robil som terasu, terasové dosky červeny smrek, nerezove šroby, bez predvrtania za dva dni cca 1200šrobov bez problému - - len bity sa lámali 😄 včera som si objednal z ich eshopu pokosovu pílu, majú 16% dole. Za fiftika aj s kotúčmi, no nekúp to.
Odpovedať
@modrak26 ""To, že je to na hovno auto je už druhá vec."" Ale za to ho..o dajú koľkí ľudia kopec peňazí!! Ale to je tiež druhá vec :-D
Odpovedať
@modrak26 Ja som kupoval pred Vianocami PARKSIDE PERFORMANCE Aku kombinované kladivo PKHAP 20 V-Li A1 - bez batérie a som nadmieru spokojný, pretože nie je ťažká a dobre sedí v ruke..Za cenu 55.99€ nebudem riešiť inú..Teraz ako som pozeral na e-shop Lidl už ani nie je v ponuke..Mám aj pílu takže batérie a energie na prácu je dosť :-) Odíde aku vymením za nové LiOn a frčím ďalej.. :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@rkorba Kupit dalsi a do 14 dni vratit =-)
Odpovedať
@kejsix noo len to musis cez net :-) Nie som taky jebo ktory si nemoze kupit naradie (robi mi to radost ako kazdemu normalnemu chlapovi), ale niekedy sa to tak dalo i v kamennej predajni, len lidl po cas zistil aku maju slovaci naturu =-) Mam asi prve Lidl baterkove naradie uz 4 roky a jedine co je problem, ze odchadzaju clanky v baterkach, ktore bude treba vymenit, lebo baterky ako ND proste nie sa.
Odpovedať
@rkorba baterka ti odíde aj s tej s kamennej predajni , kde to kúpiš drahšie 2 r. máš záruku a padla bud vydrží alebo nie sú ale sety kde je spoločná batéria pre viac zariadení jedna nabíjačka
Odpovedať
@duzu nie som si isty ci je 2r zaruka na bateriu, lebo je to prislusenstvo, ale nebudem sa hadat, treba ju kupit a pozriet blocok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 Nemaju ho veru, svagor ho kupoval, ten to vychytal, ja som zavahal a uz sa k tomu dostat neviem. Este cakam, ze ci nahodou pocas roka nejako sa nevynori v nejakej ponuke 😄
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
@rkorba Naradie kupene na predajni tam mozes aj vratit, ci uz nie? Vracal som tak flexu 230mm pred vianocami a nebol problem (ani ju nepozreli ci je tam vsetko... ale vratil som ju lebo sa mi vratila makita zo servisu skor, ako som parkside stihol pouzit).
Odpovedať
@modrak26 Ja som ju uvidel na Lídl-shop a tiež som čakal cca 1týždeň ale prišla... ;-) Páči sa mi že je pekne v PVC obale a teraz ju "dokrmujem" vrtákmi, nástavcami atď..Mám rád keď mám všetko v jednom obale a všetko je tam čo potrebujem, okrem veľkých /dlhých/ vrtákov ktoré tam nedostanem. ;-)
Odpovedať
@kejsix , @rkorba , stále sa dá vrátiť pokiaľ je v záruke,to je výhoda že nemusíš posielať inam, jediný problém je že nie je vždy všetko v predajni ani v e-shope ,vrátia len peniaze
Odpovedať
@modrak26 odkedy mam moje naradie, tak lidl uz 3x vymenil u 18V baterii socket baterii aby prinutil zakaznikov kupit si n9ve naradie. @kejsix aj reklamacie kedysi vybavili na mieste a teraz sa drzia zakonnej lehoty.
Odpovedať
@rkorba ale ja nehovorim o reklamacii...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@modrak26 v poho i ja budem menit clanky a 20V je marketing, stredna hodnota clanku je 3,6V x 5 = 18V :-D
Odpovedať
Tak dnes mi pri lahkom srobovani odisla asi prevodovka a neprenasa silu na vreteno. PS hovorim o makite, tak sa idem popozerat po Parksaidke kym opravim Makitu, lebo mam 2 baterky a nabijacku, skoda to vyhodit cele 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravíčko, viete prečo neponúkajú performance?? :-S
Odpovedať
Moja cerstva skusenost. Kupil som kompresor ktory sa pouzil 3x po 2 hod a uz ma problem rozbehnut sa. Bzuci smrdi ale nedotlakuje.
Odpovedať
@carneon @logo22 No nielen preto že Česi..... ale u nás sa kúpi napr. kombi kladivo Performance nákupná cene je 55.99€ a na Bazoši chytrák predával už za 150€ bez batérie a nabíjačky..Batérie 20v/4Ah nák. cena do 30€ a na inzerát 40€ a viac...Takže Česi sú.... a Slováci sú... ]-( ]-( ]-( Batérie dlhodobo vypredané!!!! ;-)
Odpovedať
Mne sa zatial vsetko Parkside neosvedcilo a uz to radsej neskusam 🙂 Kotucova krivo reze aj po vymene kotuca za kvalitnejsi ako seria, aku srobovacka 4 stavane skrine v dome a uz nesrobuje. Vysavac jedno frezovanie V draziek do sadrokartonu 54m drazky, a brusenie znizeneho stropu 20m2. Jedna vyhoda je ze ked Vam to odide tak to tak neboli ako kvalitnejsi stroj. To je vsetko.
Odpovedať
ja používam elektrické miešadlo, odpracovalo celú rekonštrukciu domu, už je tomu cca rok (odmakalo cca 100 vriec materiálu ako flex lepidlo, štuk..) funguje bez problémov, akurát blbne tlačítko regulácie "-", pričom "+" funguje bez problémov. Má ale reguláciu v zapínaní ako el. uťahovačky takže používam pri miešaní na regulovanie otáčok to tlačítko a nefunkčné "-" mi nechýba 😄 osobne to tipujem na zlý/studený spoj na plošáku ktorý tlačítka ovláda, ale nechce sa mi ho rozoberať 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@carneon no a čo karboska, chvostovka, vypilovacka, búracie kladivo atď?? Chodím do nemecka a tu tiež niesu v obchodoch ani na e shope. :-S Pozeral som aj francúzsky, belgický a holandský eshop ale všade je v ponuke len ta šrobovačka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?