Čo si myslíte o výrobkoch Parkside z Lidlu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zaujíma na Váš názor na túto značku, pretože čo som počul do kvality je vraj porovnateľná s profi náradím a je za ľudové ceny..
Odpovedať
Zdravim, chcel by som sa opytat, ci nevie nahodou niekto z vas ci bude mat Lidl v predaji este niekedy to 3 Joulove aku vrtacie kladivo s oznacenim PKHAP? Dakujem
Odpovedať
@matomic pozri si to v ich eshope.
Odpovedať
No tam nic take nemaju 🙄
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer premyslam nad kupou pokosovej pily parkside mpkz 2000 mate snou niekto skusenost dakujem
Odpovedať
@matus_kassak mame ju uz druhy rok, posluzila, ma silny motor, prevedenie je v pohode, na take domace fidlikanie dobre, (tazko nastavit hlbku dorezu, neskor sa zacal zasekavat plastovy kryt) Ak uvazujes na profi alebo na castejsie rezanie, asi by som sa poobzeral inde a v inej cenovej hladine
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pokiaľ sa jedná o hobby fajn. Ak to chceš na profi 8 hodín denne tak nie. Mame na firme parkside výrobky na občasné použitie za tie peniaze to stojí zato. Ale mame aj miešadla na maltu lepidlá. A čuduj sa svetu idú 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Vás potrebujem akumulátor na Parkside 10,8 A1-1 vie mi niekto poradiď kde ho kúpiť ? Ďakujem
Odpovedať
@jurco_milan treba pozriet v ich eshope. Sa mi vidi, ze som ho tam uz niekde videl. No dost casto ich mavaju aj v akciach na predajni, takze bud cihat alebo proste objednat
Odpovedať
Keby som nemal vsetko dokoncene a zacinal este len stavst urcite by som si kupil tuto srobovacku. https://www.lidl-shop.sk/p/matrix-aku... Mam na 230V a zasroboval som s nou tisice srobov do SDK a podbitia!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobry den, hladam baterku Parkside -PABS 10.8 Viete mi prosim Vas poradit?
Odpovedať
@mkmichal Daj foto.. ;-)
Odpovedať
@mkmichal https://www.kompernass.com/sk/prislus... Tu máš čo potrebuješ... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@technik007 dakujem velice, tam to vsak nemaju na sklade 😞
Odpovedať
@mkmichal a mas staru nefunkcnu bateriu? Ak hej, tak aj ta sa da opravit.
Odpovedať
@matus158 a malo by to tak aj byt, vyraba ich Einhell
Odpovedať
Povedal mi jeden predavač, ktorý je odborník, že Parkside je 2.trieda Boschu. Skrátka nepodarky. A ja som sa už párkrát presvedčil. Takže Parkside nekupujeme!
Odpovedať
@bosorkovo tak toto ma pobavilo hneď z rána. To by ten Bosch bol na tom riadne biedne, keby mal toľko nepodarkov 😄
Odpovedať
@bosorkovo To akoze niekto zobere nepodarok bosch a premontuje do plastov parkside,ci ako si to ten predavac vysvetluje....??? To je na pobavenie...alebo skor do placu ,na co vsetko tento narod uveri....
Odpovedať
@bosorkovo tak je potom bosch dobrý keď robí také nepodarky, že sme s tým nepodarkom miešadlom na lepidlá malty atď vymiešali u mňa rekonštrukciu celého prízemia 95 m2 cca 3 tony vrecovaného materiálu 😄
Odpovedať
osobne mám veľa vecí parkside ktoré som použil na stavbe a stále používam, už tri roky a absolútne žiadny problém. Napríklad akumulačka s príklepom ktorú majú v ponuke, môže robiť silnú konkurenciu veľkým značkám - u mňa lepšie ako Hitachi ktorá stála raz toľko a nevládze..... nemôžem povedať nič zlého na tieto výrobky, som s nimi spokojný.
Odpovedať
Profilova fotka
@stefanl moja aku príklep je už v reklamácii... nejde. Uvidíme s čím prídu... aby sa zas nejak nadrela povedať nemôžem. Ak sa teda bavíme o tej istej, performance rada
Odpovedať
@bosorkovo ak nakupujes zo sekacu tak je to možné ale osobne som si kupoval parkside a slapu dodnes a to makali pri stavbe domu a ešte stále idú. To neni tak ze parkside je prezleceni bosch, majitelia sa rozišli a každý šiel svojou cestou, jeden z nich si založil parkside... len pre upresnenie
Odpovedať
Môj názor. Ak staviam dom alebo som hoby kutil tak Parkside je dobrá voľba. Pomer cena kvalita je fajn samozrejme majú menej podarené výrobky ale zasa s reklamáciou v Lidli nezvyknú byť problémy. Ak sa však remeslom človek živí už siahne po kvalitnejšom náradí na ktoré sa môže spoľahnúť. Kupovať na stavbu Festool, Mafell, Dewalt... náradie ktoré po dokončení domu bude ležať v polici je nezmysel.
Odpovedať
Ako vzdy ked na to mam kupim si co chcem, ked som chudobnejsi, tak mi musi i Parkside stacit :-) Vsetko sa raz pokazi.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Mal som utahovacku... nikdy viac Mam priklepku ta je na sekanie dobra ale vypadava z nej vrtak takze len ako kladivo. Uder postacujuci. Mal som flexu ta makala na stavbach 4 roky a rezala len tehlu,beton,kamen... takze brutalna zataz a funkovala perfektne. Tu by som si kupil znova ale nic ine. Treba zvazit kupu napr naradia makita alebo bosch kedze dnes uz rozdiel je dost maly.
Odpovedať
Profilova fotka
@modrak26 ehm nie je nebezpecne konzumovat lávu ??? :-p PS: aj parkside ma "profi" radu naradia, ktora vyzera bytelnejsie a je za dobru cenu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?