Čerpadlo alko jet6000/5 sa vypne po 180sek.

dobry den maam toto cerpadlo alko jet 6000/5 a pri spusteny sa presne po 180sekundach vypne ako pisu v navode a zacne blikat alarm. Pri prevadzke mi iba blika power a control. Pri spusteny ide vsetko ok len sa vypne presne po 180sekundach nevie mi niekto poradit v com je problem
Odpovedať
Profilova fotka
@loksiklubos a co konkretne si skontroloval z bodov v navode, pre tento pripad ?
Odpovedať
@loksiklubos Čítal si pozorne návod??? To OCHRANA chodu črpadla naprázdno!!!! Viď návod strana 83... tam to máš presne označené a napísané: Čerpadlo sa vypne elektonicky / chod naprázdno ochrana/..Spätné nastavenie stlačením tlačítka Štart-Stop... ;-) Toto hlásenie sa objaví pokiaľ sa neobjaví prietok po dobu presne 180sec..Spätné nastavenie chybového hlásenia stlačením tlačítka Štart -Stop...
Odpovedať
Voda do cerpadla ide vsetko ako ma tlak na vystupe dava 4,5 baru len potom sa vypne. A vsetko som prekontroloval ako je uvedene hore v tabulke a cerpadlo taha vodu s vodovodu cez 1col ruru
Odpovedať
@loksiklubos ty brdo!!!! Vsak to je cerpadlo do studne, do nadrze, do jazierka... Nie, ze ho napojis na obecny vodovod a budes pustat vodu... Smar nasavaciu hadicu do dost velkeho lavora a mozes skusat... =-) Z vodovodu asi nemas taky pritok aky ono potrebuje
Odpovedať
Profilova fotka
@loksiklubos Vyskúšaj v 200 l sude.... Ono musí mať dostatok vody na nasávanie.
Odpovedať
predtym mi to urobilo iba sem tam teraz to robi stale jedine ak nepomoze skuska s nasavanim pripadne vyskusam este poriesit obtokovy ventil
Odpovedať
@loksiklubos to akoze myslis vazne, ze pripajas cerpadlo s prietokom 6000 litrov per hodina na vodovod? Akoze toto je uz mimo moj pochop... Zahradní čerpadlo je vhodné k: zavlažování a zalévání, přečerpávání a vyčerpávání nádrží (např.plaveckých bazénů), čerpání vody ze studen, sudů na dešťovou vodu a cisteren.
Odpovedať
Skusil som s cerpadlom priamo nasávať vodu zo suda a bez uspechu cerpadlo sa vypne a rozblikaju kontrolky
Odpovedať
Profilova fotka
@loksiklubos filter si skontroloval ? aky prietok je na vystupe ked to cerpas zo suda ?
Odpovedať
@majkoj filter uplne cisty a ked som zmeral prietok 10l vedro nacerpadlo za 9sekund aj ked pripojim hadicu tak tlak cerpadla je 4,5-5barov
Odpovedať
Profilova fotka
@loksiklubos potom je asi odidena elektronika. Mne sa stalo to iste Tallas-om. Moje uz bolo po zaruke, tak som vyhodil elektroniku a riadim ho sam...
Odpovedať
a čerpadlo má dobre nastavenu hodnotu prudu ,priktorej ho berie pri prevádzke?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?