Cena za pokládku trávy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
S akou cenou ste sa stretli pri pokladaní trávy.Koľko za m2?Ďakujem za každú odpoveđ k téme :-)
Odpovedať
1
2
Prosím treba pred pokladkou trávnika niečim postriekať proti burine ak áno ako dlho pred pokladkou dakujem za každú radu
Odpovedať
@atak77 a odkial budes kupovat travnik, z Peresa? My uz sme vo faze tesne pred pokladkou, dokoncili sme zavlahu a zvazujeme, ci to zvladneme s muzom polozit 300m2 :-p .
Odpovedať
my sme si sami dali Grasstex za mňa super,najskôr sme si jasné vyrovnali podklad,pobehali takým valcom a na to dali mi ti pripomína ako deka,potom polievali 3 x za deň a trávnik jak víno,trávnik bude zo 4 pásov,zatiaľ máme polku .
Odpovedať
@marta2610 to je co za novinka ten GRASSTEX? Vychadza to o polovicu lacnejsie ako predpestovany travnik. Za ako dlho vam vyrastla trava z tej "deky"???
Odpovedať
@adamika teraz som presne kuk za 1 mesiac tráva super,ak si okolie ža môžeš prísť kuk,sused dal siaty trávnik a teda rozdiel,my sme krajší :-)
Odpovedať
@marta2610 ukaz fotky pls
Odpovedať
@adamika z Peresa isto nie, tam je drahý, uvidím. Vraj v PO niekde je dobry a lepšia cena. Niekde okolie PO.
Odpovedať
@atak77 v niznej sebastovej, smerom na fintice. To by mohlo byt to okolie Po, ktore spominas
Odpovedať
@atak77 z Peresa mam cenu 4,20/m2 ale vraj ten od Presova (myslim Parkona) je vraj krajsi aj ked trochu drahsi...
Odpovedať
@marta2610 prosim ta daj zo 2 foto co som ti poslala
Odpovedať
pardon to bolo..........
Odpovedať
@adamika Parkona travnik, 4,5€ za m2 daval kamarat pred par dnami
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 pridavam tvoje fotky...
Odpovedať
@adamika dík
Odpovedať
@atak77 kuk vyššie foto :-)presne pred mesiacom sme položili grasstex je to akoby filcová deka ?!a v tom semiačka trávy a za mesiac výsledok sme viac ako spokojní ,kúpili sme 2,1 x 50 m teda 105 m2 za 200 e.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@marta2610 dobry den chcem sa opytat kde ste kupili tu filcovu deku? dakujem za odpoved
Odpovedať
@lenieta25 myslíš ten trávnik?
Odpovedať
@marta2610 áno trávnik
Odpovedať
@lenieta25 vyššie čo dala @adamika tie fotky to je náš trávnik,vyššie čo píšem 26 . jún 2019 to je firma grasstex,odporúčam spokojnosť,to sme si objednali prišlo za cca 3 dni a výsledok vidíš,píšem o tom vyššie čítaj cena viac než dobrá.
Odpovedať
@marta2610 to na foto je vysledok po mesiaci?
Odpovedať
@marcel714 áno
Odpovedať
@zuma21 Dobrý deň, prosím pošlete mi do správy kontakt na ludí čo vám pokladali kobercový trávnik? ďakujem
Odpovedať
@marta2610 Koľko cm hliny ste na ten koberec vysypali?
Odpovedať
@coroner26 proste,aby tá deka bola zakrytá,tak natenko.Teraz po zime ho máme parádny,
Odpovedať
Profilova fotka
@zuma21 prosim kontakt a ako ste spokojny s travnikom a ak mozete aj fotku dakujem☺️
Odpovedať
@zuma21 ahoj.. neviem ci je to este aktualne ten kontakt na travnik ale mozem poprosit? dakujem
Odpovedať
@zuma21 mozem poprosit kontakt?dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@zuma21 ahoj, kde si kupovala travnik? si spokojna? dakujem Milan
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ak chcete vedieť orientačnú cenu kobercového trávnika alebo siateho trávnika s robotu tu máme online kalkulačku... https://octopia.sk/online-kalkulacka/...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?