Aké máte skúsenosti s Lumigreen?

Dobry den. Ake mate skusenosti s eshopom Lumigreen? Pripadne s ktorym ste spokojni? Objednavali ste teraz v case karanteny rastlinky? Dakujem
Odpovedať
Kupoval 2 týždne dozadu. Prišlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Minulý rok sme z tade objednali veľa vecí - rastlinky aj stromky a všetko sa ujalo a rastie. Tak som spokojný.
Odpovedať
Jozef Starkl . - maximálna spokojnosť
Odpovedať
Eurohosta, kvetyacibulky, brest
Odpovedať
Ja som si objednávala z lumigreen a som veľmi ale že veľmi nespokojná uz nikdy si od nich nebudem objednávať. Deklarujú že objednávky posielajú maximálne do 7 dní. Zásielka mi prišla po 16 dňoch a aj to až keď som zistila kontakt priamo na majiteľa cez Obecný úrad pretože na maily neodpovedali a telefón ktorý je uvedený na stránke po 3 zvoneniach zrušili a o pár dní na to ho úplne vyvesili. Napokon mi neboli dodané všetky rastliny ktoré som si objednala stým že sa ospravedlňujú že už sú asi vypredané lenže keď som si ich objednávala boli skladom a to ze oni zapatrošili moju objednávku to nie je môj problém. A keď už narobí toľko chýb tak dám aspoň dáku zľavu zákazníkovi ale oni nie. Len sa vyhovárajú že maju toho hrozne veľa a že majú málo ľudí. Keď mám málo ľudí tak zamestnám niekoho na výpomoc ale keď chce niekto silnou mocou ušetriť dlho takto na trhu už nevydrží. Moja mama ma rovnakú skúsenosť s nimi. Takže len toľko k firme Lumigreen prvý a posledný krát som od nich kupovala a nikomu neodporúčam!!!!! Môžu sa hanbiť!!!
Odpovedať
Lumigreen urcite uz nikdy viac. Tovar ani po troch tyzdnoch nedodany. Nereaguju na maily. Neberu telefon a ak sa vam podari dovolat, tak sa len vyhovaraju. Zavadzaju zakaznikov s dodacimi lehotami. Podobne starosti s objednavkou uz som raz mala, ale chcela som im dat este sancu. Po tejto skusenosti uz urcite nie. A obchod Lumigreen urcite neodporucam.
Odpovedať
Profilova fotka
@jajush_zv ahoj môžem ťa poprosiť ak ešte máš číslo na majiteľa do súkromnej správy? Mám tam ešte od apríla objednaný a zaplatený tovar a kvety nikde a samozrejme dovolat sa tam nehrozí. Ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Žena objednávala, cez víkend v sobotu (9.5), prislo nám to v utorok(12.5), zrychlenú poštu sme zadali. Objednala 42 položiek, všetko prišlo, zabalené celkom fain, nejake dve-tri rastliny vyzerali nie moc k svetu, ale snáď sa chytia. Inak tiež som si myslel, že to bude v horšom stave.
Odpovedať
Profilova fotka
Lumigreen uz nikdy viac. Objednal som si, zaplatil a tovar ani po 16 dnoch este neprisiel. Komunikacia je nulova z ich strany - na mail nereaguju, telefon len zvoni, ale nik nedviha alebo je stale obsadzovaci ton. Pritom deklarovali dodanie do 10 dni. S tak mizernym e-shopom som sa este nestretol.
Odpovedať
Nikdy viac. S rastlinou mi prisiel aj hmyz, ktory mi napachal na ostatnych rastlinach nenapravitelne skody. Obchod samozrejme nereaguje..
Odpovedať
@riava123 Už od nich nekúpim nič. Zo siedmich stromkov mi po roku dva napoly vyschli.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hrozna skusenost aj za mna. Vysoke ceny, extremne dly cas dodania, komunikacia katastrofalna, a vrchol je, ze mi nedodali substrat a nevratili zan peniaze! Na moje mailove poziadavky nereaguju absolutne. Neodporucam v ziadnom pripade.
Odpovedať
Aj u nas velmi zla skusenost, nadhodene ceny, na maily neodpovedaju, a dodavaju ine rastlinky dokonca aj o polovicu mensie ako mali byt, popisy nesedia...nikdy viac.
Odpovedať
Ja mam naopak dobrú skusenosť,objednávala som sitce prvy krat,ale tovar prisiel v jedenásty den od objednania a v perfektnom stave. Čo sa tyka zodvihnutia telefónu,to je pravda,volala som ešte pred objednanim,chcela som sa nieco popytat,nezdvihali alebo vyvesili,ich problem,mali menšiu objednávku.
Odpovedať
Lumigreen uz nikdy viac. Chcel som mini nektarinku ale urcite nie choru.
Odpovedať
Minuly rok som objednavala,vsetky su doteraz krasne...tento rok som chcela,ale po velmi nespokojnych recenziach som to neriskovala... Spytaj sa v skupine Pestujeme kvety- tam baby o nich casto pisu..aj na fb ze maju velmi zle recenzie tento rok...
Odpovedať
@riava123 Neodporucam! Budete sklamani. Jedine, ze by ste chceli predrazeny rastlinny material na kompostovanie. Nekvalitny tovar. Straconozky v 0,5 l kontajneroch boli polamane, zozltnute, mali osklbane stonky bez listov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ani ja neodporúčam! Objednaný tovar mi dodali 4 týždne po objednaní, pritom nereagovali ani na e-maily ani telefón nezdvíhali. Tovar, ktorý mi nakoniec dodali, bola len polovica mojej objednávky a na faktúru bachli pečiatku, že nakoľko sa so mnou nevedeli zkontaktovať, upravili moju objednávku. A ten dodaný tovar! Žiadna kvalita, malé, zvädnuté rastliny, ktoré sa ani teraz moc nevyvíjajú. Popritom pri objednávaní bolo všetko skladom a mali aj moju e-mailovú adresu aj telefónne číslo, no nikto sa mi ani náhodou neozval. A teraz musím naháňať, aby mi vrátili zaplatené peniaze!Keby som sa nebola ozvala, do dnešného dňa ani dobropis nemám!Ten už bol dávno po splatnosti a každý týždeň musím písať e-maily, aby mi moje peniaze vrátili. Nikdy viac si u nich neobjednám!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
V pondelok objednana ceresna a v utorok ju priniesol kurier....maximalna spokonost...
Odpovedať
Lumigreen neodporucam.Objednal som trvalky za 50e a vsetky absolutne katastrofy.Vypadane z kontajnerov.Kuse ako keby uuplne posledne skapate co nik nechcel.Aj som im to napisal ze nech im to poslem ked tak naspat.Jednanie nula bodov.Lumigreen za mna uz nie.. @frantisek77 to mate na foto este velmi pekne.K nam prisiel hnoj.Aj som im to tak pisal..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Objednávam pravidelne, doteraz som mbola vždy spokojná. Rastlinky vždy krásne zabalené, došlo mi všetko, všetko sa ujalo. 🙂 Ja som maximálne spokojná. Odporúčam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte, pridam svoju skusenost, kedze som mala po negativnych recenziach pred nakupom respekt. 27.03. som objednavala 2m+ ceresnu, 30.03. som ju mala doma. Vyborne zabalena, vsetko OK. Okrem toho som zobrala aj bazalku, tiez prisla vyborne zabalena a krasne sa po ceste dala dokopy. U ceresne este uvidime ako sa chyti, ale za mna teda spokojnost.
Odpovedať
Ahojte Po tom co som cital recenzie objednal som radsej na dobierku Objednane v nedelu 23.4 Dodané stvrtok 27.4 teda dodané na 4 prac.den Balenie v poriadku bezpečné rastlina mala korene pekne mokre Žiadna negatívna skusenost
Odpovedať
Nechápem tie negatívne recenzie. Objednala som si asi 10 rastlín (ihličiny aj trvalky) a všetky prišli do týždňa a v perfektnom stave. Zabalené s citom, nevysypala sa ani hrudka hliny. Objednám aj nabudúce.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?