Zvyšovanie poplatkov za Skylink

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Pred časom mi prišiel liebes Brief od spoločnosti Skylink aj s faktúrou a poplatkom za bud. rok. Práve som pozerala internet banking, v roku 2013 som platila 14,40€, v roku 2014 19,20€ a teraz mi špine poslali faktúru na 34,-€ za základný balík. Toto je už vydieranie, na začiatku si musel zákazník zakúpiť všetko od paraboly cez prijímač až po Skylink kartu s tým, že príjem TV bude mať zdarma. Takto si nachytali veľa zákazníkov a potom buchli poplatky ktoré sa každoročne zvyšujú. Vážne rozmýšľam nad iným poskytovateľom TV. Ak máte nejaký dobrý typ, budem veľmi rada. Verím, že budúci rok by som sa znova dočkala predvianočného prekvapenia vysokého servisného poplatku Skylink a preto mám naozaj chuť poslať ich k vode. Káble u nás natiahnuté nie sú, takže výber nebude moc veľký. :-|
Odpovedať
1
8
9
@duzu Co do ceny, tak minimalne freesat. 20Eur za kartu a 25Eur rocne Pri skylinku je to cca 60Eur za kartu a rocne cez 30Eur. Kvalitu neviem posudit, lebo UPC som nepozeral, odkedy nejde v EMU :-D Pokial by som ako novy zakaznik bez STB hladal sat. operatora, tak urcite za tychto podmienok nepojdem do Skylinku, vyuzivaju toho, ze v minulosti oklamali ludi, ale pokial by s tymito podmienkami zacinali o nuly, tak to za par mesiacov mozu zabalit...
Odpovedať
@duzu "len treba správny modul s kartou" - ved o tom hovorime, ci? este raz polopate - kupil som od skylink distributora dekodovaci modul na ktorom je nalepene skylink (ja viem ze to je bezny vyrobok ale predavany bol ako "dekodovaci modul pre skylink do tv so satelitnym tunerom") aj s kartou skylink. Ak zmenia do 2 rokov od kupy technologiu, tak "dekodovaci modul pre skylink" uz nebude fungovat ako ma - nebude moct dekodovat skylink..
Odpovedať
@supiiik to čo si vybral je neporovnateľné a o chvíľu nepozerateľné, je to len pár voľných kanálov v SD kvalite a to už postupne končí ,porovnateľný je balík za 5 Eur mesačne , i ked tam má niečo naviac ako skylink. kvalitatívne stéle vedie Skylink, má najvyšší datový tok na HD program @cache ak by do 2 rokov zmenili kodovanie , urobia to tak isto ako posledne , ponúknu ti kartu výmena zvýhodnene na 2 r. ser poplatok v cene karty
Odpovedať
čítali ste mail,že nám dávajú na 2 mesiace grátis Nova sport 1 HD aj Nova sport 2 HD.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ved inflacia je nula
Odpovedať
@bubulka722 záleži na tom kde bývate, respektívne kde potrebujete príjem signálu. Ja bývam v košiciach a mám Antik, internet aj s Tv- platím 17,90 za všetko- programov asi 250. Keďže pre mńa sú nosné programy animal planet, spektrum , prima zoom tak antik je pre mńa super. No mám aj chalupu v horách kde nie je žiadny signál- len satelitný tak tam si platím skylink cez inkaso. Zatiaľ je to najlacnejší satelitný príjem, plustelka - rozšírená ponuka, cca 22 programov stojí 6 eur. No ak bývate v pokrytej oblasti tak ju viete sledovať aj na obyčajnej izbovej anténe- len tv musí mať IC modul - na kartu. Antik sa dá objednať aj samotná TV- tiež 6 eur. No treba si prirátať počiatočný náklad na settopbox- cca 100 eur. Takže aj keď zúrime, máme možnosť si vybrať ak máme na výber. Vlastne jedna možnosť je a to sa odpojiť od všetkých poskytovateľov a sledovať len voľné programy cez anténu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@quansina Nemáš celkom pravdu, že najlacnejšia ponuka je plustelka 22 programov za 6€. Ja mám Skylink, základný balík 35 programov za mesačný servisný poplatok 3,69€. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Amnestia :-D :-D :-D https://www.parabola.cz/zpravicky/286...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Používam CryotoBox 650HD. Nakoľko mi prestal fungovať zvuk, zobral som z detskej izby rovnaký a zapojil som ho namiesto chybného. Na tomto mi však neide Trojka, a TA 3, dáva mi to že ide o kódovaný kanál. Predtým mi presne na rovnakom prístrji fungovali. Vie mi niekto poradiť ?
Odpovedať
skus fuknúť fastscan
Odpovedať
@vladimir_osust Pýtal som sa ja: https://www.parabola.cz/forum/topic-9...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vladimir_osust nam to bolo povedane tak ze mame pristroj co uplne nepodporuje irdeto. Ze naj kupovat take co odporucaju oni..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
To máte aký balík za 2 éčka od tých skylink zlodejov?
Odpovedať
Práve kvôli takýmto praktikám sme od nich odišli. Ostali sme nejak verný magiu, keďže máme z telekomu aj paušály aj internet, tak to už bolo také, aby sme mali od nich teda všetko
Odpovedať
Odporucam hbo go, netflix, google premium…pozdielajte traja styria, platba cca 5€ mesacne za vsetko. Ziadne reklamy, ziadne uputavky, ziadne reality kktiny ani sudne siene atd..na rtvs a zaklad staci antena, pripadne apka v telke… vybavene…este keby sa dali zrusit aj tie koncesionarske polplatky tak som stastny…
Odpovedať
@otazkafoto A čo také sa na nich pozerať?
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren cokolvek normalnejsie ako tie slovenske serialy a reality show, co idu v telke dokola.
Odpovedať
Profilova fotka
Nas celkom oslovilo KODI. Je to nieco ako neftlix, takze filmy, serialy, vsetko sa tam da v pohode najst
Odpovedať
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?