Zmluva

Dobrý deň, písal si už niekto aj sám (čítala som že je to možné aj takto napísať len neviem ako by mala vyzerať) "zmluvu" na prejadz a IS cez susedný pozemok? (s overením podpisov). Priateľova teta nám dali časť z pozemku ktorý majú v nájme od urbariatu aby sme mali prístupovú cestu k nášmu pozemku a zriadenia všetkých inžinierskych sieti ktoré pôjdu z nášho pozemku cez ich. Je to len menší úsek ktorý umožňuje prístup -aby sa dalo vojsť s autom. Časť hranice ktorú nám už dali mame ohraničenú plotom. Vedel by mi niekto poradiť ako by mala taka "zmluva" vyzerať ? V budúcnosti si chceme vziať hypo a vybaviť stavebné povolenie tak chceli by sme si to zriadiť neviem či to nebude potrebné dokladovať.
Odpovedať
Čítal som to viackrát a neporozumel. ,,Teta nám dali časť z pozemku,ktorý majú v nájme od urbariátu..." Takže pozemok nieje jej majetkom ak ho má v nájme??? Potom nemôže dať ani pozemok ani súhlas k prejazdu a položeniu inžinierskych sietí. Máte to dobre napísané? Nemá tetin pozemok v nájme urbariát?
Odpovedať
@patulicek ak niekto ma v najme pozemok od urbariatu tak nemôže daťna ten pozemok súhlas na prejazd ani na vedenie IS.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?