Výpadok signálu

Ahojte, doma mám zatiaľ len dvbt anténu. V priebehu roka majú z Tcomu potiahnuť optiku už sa to rieši. Zatial len anténa, ani mi viac netreba... Vcera však prestali ist všetky stanice. Dal som opätovnú inštaláciu a nič. Neviem sa nikde dočítať ci odišiel vysielač alebo majú výpadok. Anténu som vytiahol a zapojil, aj z elektriny a nič. Pre inštaloval v menu TV a nenaslo žiaden program. Rozobral som aj koniec antény ale nená meral som žiaden prúd. Nechcem rozoberať aj medzi škatuľku lebo mi skonči záruka ak odišla... Ide vám voľná telka?
Odpovedať
@truly dobrý deň ani nám včera na Magiu cez satelit nešli programy ako je Markíza,doma,joj,joj plus ale dnes už idú tak predpokladám že mali poruchu na vysielaci
Odpovedať
@martin25 od včera mi nejde nič. Linka pracuje len cez týždeň. A neviem ani nájsť ci nepreladili vysielač. Uz som 3 krat hľadal kanály a nič. Neviem no. Trafo antény funguje, led dióda svieti, len neviem ci ma byt aj prúd na koncovej anfene alebo nie. Neviem ci na koaxiálny ma v byť nejaký V alebo nie. Pise na nej že je 5V Dole to vyzerá ze je tonodlomene ale nieje ani sa nedotýka kostra
Odpovedať
@truly vsak v prvom rade oprav ten koax kabel!!
Odpovedať
@marek_norway koax bol cely len vyzerá na fotke že je zlomený. Myslíš že ma to nenapadlo? Ked zapojím celý dom zasuvky aj vypinace tak sa od fajčím na koaxe? Vsetko som rozobral, podprahová, ten koax som aj tak skrátil o 5cm pre istotu a nanovo dal koncovky a poriadne dotiahol, resetoval celý TV kanál a dal hĺbkové vyhľadávanie cca 20minut, a už to ide. Zmenil som tam nastavenia dvbt normy Kabel som prepípal mrakom a je v poriadku, takže bud telke preskocilo, menila sa norma, alebo je v tom odstrihnutom konci zlomený tak ze to neukazuje. Nedá mi to odblankujem to heh
Odpovedať
Nejake preladovanie bolo ohlasene. Tu si pozeral? https://www.cezantenu.sk/
Odpovedať
@truly to pripojenie koaxu si fakt robil sám? Pre seba? Dúfam, že sa tým neživíš :-D
Odpovedať
@bigjamajko u nás to je údajne už rok preladené 9/2019 @foox to je to co tam bolo predtým, takú fuserinu by som tam nenechal. Pekné som to nanovo cvakol, odblankoval a robil tak aby nebola šanca na tienenie. Také hole bosé káble vedia len vo velkovyrobe priskutkovat...
Odpovedať
vyondi sa na sprostosti z budky
Odpovedať
@vrajmantak.? V zima co mam robiť vyšívat? Hhh
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?