Vitodens 200 viessmann

Profilova fotka
Ahojte, pred par dnami som spozorovala ze nam podlahovka nedokaze vykurit dom na nastavenych 23 stupnov... Udrzi tak na 21 a konec.. Aj ked supnem ze chcem napr 30 stupnov v dome nejak na to nereaguje... Bol tueden pan zdvihol krivku z 0.5 na 0.8 ale nic sa nestalo... Vodu pekne vykuri ale je nam zima... Skusala som aj rezim party a nic... Kotol ma 5.5 roka a ziadnu chybu nepise... Prosim o akukolvek radu Dakujem
Odpovedať
Mozno @gkrivanek poradi
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem ale vobec mi nejde toho pana najst ani označit...akoby uz nebol na portali. @palo231
Odpovedať
Aha, tak majstro to asi zabalil po neustalych skriepkach o najlepsej znacke TC... @yuri66 a daikinaci pojdu na pivo 😉
Odpovedať
Profilova fotka
prave mame tip ze problem moze byt v zanesenom kureni, alebo ako to nazvat... ked sme otvorili skrinu na tych ,,hlavičkach,, v ktorych je vidieet voda je taky akoby hrdzavy kal...takze skusime dat prečistit a uvidime...
Odpovedať
@vlasticka88 Je pod kotlom filter? Môže byť ten zanesený. Daj foto kotla a bližšieho okolia...
Odpovedať
Profilova fotka
@dedo758 zevraj ta sietka bola cista, dokonca sme vymenili vycistili vodu v trubkach plus sa dala chemia... Kotol kuri ale slabo nedokaze viac ako na cca 20 stuonov to vytiahnut
Odpovedať
Profilova fotka
@dedo758
Odpovedať
Profilova fotka
@vlasticka88 myslim ze dom vykuri na 20 stupnov max... Inak vodu kuri v pohode
Odpovedať
@vlasticka88 Podľa displeja na kotli je v dome 25 stupňov. Preto asi kotol nechce kúriť viac. Termostat (Vitotrol) v izbe nie je na nejakom zlom mieste, kde by mohlo skresľovať snímanie teploty...?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?