Ako vyčistiť bielu linku od laku na nechty?

Prosím o radu! Na bielych dvierka h na linke mi ostali pri madle červené skrkance, pravdepodobne od na lakovaných nechtov.. Co s tým?
Odpovedať
Profilova fotka
@marfinka12 ahoj, neviem ci na sk existuje "magicka spongia" wondergum od Mr Propre. Nou lestim rozne nedefinovatelne farebne skrabance - kupelna, mury, dvere, kocik, bicykel...
Odpovedať
Profilova fotka
Takato. Je cela biela. Najdi si vidéo, uvidis.
Odpovedať
@lenkito10 hej, spongie poznám.. Kupujem v dm, nenapadlo mi skúsiť to, ale vyskúšam.. Dakujem
Odpovedať
Ja kupujem tieto
Odpovedať
Profilova fotka
@marfinka12 odlakovač
Odpovedať
@len.petra fuha, no toho sa bojím. Mam lesklé biele lakované dvierka a ten lak nebol čerstvý nezaschnuty.. Proste len nechal farbu. Odlakovacom som raz zničila stolík v obyvacke, na kuchynskú linku to nerisknem
Odpovedať
Profilova fotka
Ani suchou handrou ti nejde dole? To co si mala prosim ta lak na tych nechtoch? Ja by som skusila este kokosove mydlo. Mne sa nim cisti kuchyna super. Kupujem si to od Palmy
Odpovedať
@marfinka12 ahoj, večer ti pošlem foto takeho prostriedku , co ti to vyčistí a nepoškodí povrch. Moje červené nechty su vsade, aj na vani... Čistím to tým. Len som v práci a nepamatam si nazov.
Odpovedať
@astor73 ďakujem
Odpovedať
@darinna1 niektoré laky zanechávajú stopy napr aj na papieri aj keď sú zatiahnuté... Počas školy som zvykla skrtnut a farba ostala
Odpovedať
@marfinka12 paci sa...
Odpovedať
@astor73 ďakujem, nakoniec to zišlo tou spongiou z dm, ale do budúcna sa môže zísť
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?