schodisko so sklom a male dieta

16. máj 202260

Ahojte. Najdem tu niekoho, kto ma sklenene zabradlie a male deti? Zhanam branicku, pripadne inu alternativu ku schodisku. Fotka by pomohla nech si viem prestavit, ako to mate o to sklo uchytene. Ď

• Taketo nieco by nemohlo byt? https://www.topvypredaj.sk/Schody-pre-PSA-Kovove-zabradlie-TRIXIE-65-108-61-31-cm-bi-d232452.htm#googtrans(sk) Akože pise sa, ze pre psa, ale to je asi jedno, ako sa vyuzije.

• @whitema  aj som si myslela, podla prveho pohlasu ze to nie je pre dieta, ale myslim si ze uchytenie klasickych na to sklo nebude bohvie co a toto vyzera podla mna fajn

• Kolega mal tiez podobny problem, ze vlastne o to sklo sa to moc upevnit neda. Tak on si spravil sam zabranu a bolo. Ked pozeram ten link, tak sa to dost podoba, je mozne, ze z toho aj cerpal inspiraciu.

• Sponzor fóra
  • @whitema  je to taka "opacha" velka, hlavne tie nozicky. Skor by som nieco nenapadnejsie chcela. Ale dakujem

• no neviem presne, ci nebudete mat jednoduchsie si sami nieco vymysliet a vyrobit, lebo mam pocit ze pri takychto typoch schodisk sa na vela veci zabuda, ze by si to clovek chcel nejako poriesit co sa tyka bezpecnosti.

• ta klasicka zabrana sa tam neda upevnit vobec? ani keby ju das na prvy schodik?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém