Puknutie zvuku v domacom kine

Zdravim, Vie mi niekto poradiť? Nevyznám sa v kvalite káblov ani v domácom kine. V obývačke mam nasledovne zapojenie: DIGI TV ->HDMI2.1 kabel -> TV TV -> OPTIC. kabel -> redukcia na analog. -> 2x chinch kabel -> Kino. Domace kino ma jedine chinch audio vstup a HDMI vystup do tv pre dvd. A TERAZ MOJA OTAZKA: Pri prepnutí kanálu v digi, alebo prepnutí zdroja (youtube..tv..dvd..tv) v TV, počuť silné puknutie. Ked je kino stíšené, stíši sa aj puknutie. Čím je to zapríčinené? Tým optickym kablom, redukciou, alebo staršie kino ? Je pravda že tá redukcia spolu s kablom kupovaná z Aliexpresu 🙂 Nejaká skusenosť? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@chlapeczdzedziny môže to byť kludne z toho prevodníku dig/analog keď ho vypneš - ak teda vypínaš prevodník aj so zosikom.
Odpovedať
@dominik_galaba Nevypinam ho.. Ked prepnem nejaký kanál, pukne.. No kino nevypinam..resp. prevodnik ide v kuse
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite prevodnik,mal som rovnaky problem na rovnakom prevodniku a kupoval som potom prevodnik z ciny na 5.1 kino,tiez to pukalo neviem z akeho dovodu kedze novy ma tiez prevod digi analog len rozvedeny na 5.1 a nerobi to
Odpovedať
@lukas_furo_dzurik Dik, viete mi nejaký odporučiť? Tie čo pozeram maju 5+1 vystupy. Ja potrebujem len vystup do kina Ĺ+P (cerveny biely)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?