Problem s TV

18. okt 2020410
  • @tatiana1329  mal to rozobraté a nenašiel nič, čo by bolo zlé... ach... to nieje SKODA 105 L kde zhodíš veko a nastavíš ventily... 😃 😃 😃

• @milos35  to sice nie ale povoleny kabel, nieco zhorene, odpojene, zoxidovane a podobne vidi aj uplny laik.

• @gkrivanek  tebe je 65ka na 5m akurat, ja kukam na 65ku z 3,2m a zda sa mi mala, keby boli loove navyse isel by som uz min. do 85ky 😎

• Sponzor fóra
  • @mayo7  panenka z 3.5 m🙂

• Zdravím vás, máme doma TV SAMSUNG QE55Q60R 55"QLED 4K TV (2019), a všetko je v poriadku, ale jedna vec ma na ňom štve. Ak sa rozhodnem už nepozerat TV, vypnem ho diaľkovým ovládaním. A nie Vždy, ale niekedy sa samovoľne znova zapne. Neviete čím to môže byť? Je to otravné najmä večer keď už ležím v posteli,lebo sa nezapne hneď ale až po cca minúte. Ďakujem

• @yokel36  co vsetko mas k nemu pripojene a ako ho vypinas? pouzivas dialkove od tv alebo ho vypnes dialkovym napr. od STboxu? zrejme ti ho zapina signal z ineho zdroja (PS, receiver, STbox, net...)

• Máme tam PS 3, a satelit od telekomu.
    Vypínam klasickým diaľkovým. Aj ja som myslel ze to je tým signálom, ale robí mi to aj keď naposledy používam napr aplikáciu YouTube... A vypínať Magio box nechcem, lebo veľakrát nahrávame nejaké programy.

• @yokel36  ak to robí len občas je chyba v SW treba preinštalovať najnovšiu verziu, pozri na fora AB, TV FREAK alebo priamo u výrobcu isto si nie sám, zapne sa i vtedy ak je všetko z neho odpojené? môže byť chyba na inom zariadení, napr. pripojením cez SCART

• @yokel36  skus v nastaveni settopboxu alebo tv vypnut funkciu hdmi cec, podla mna tu tv zapina prave ten nevypnuty magiobox..

• @marek_norway  to by robilo stále, nie len občas, najskôr by to zistil v servisnom mode, pozrieť ihned po závade, no to nie je pre každého určené, možno je niektoré zariadenie zapínané s inej zásuvky s inou fázou, nedostatočné zemnenie, či rušenie, najlepšie je všetko pripojiť z jedného miesta z viaczásuvky aby bol rovnaký potenciál, premerať inštaláciu vedenia

• @tatiana1329  to snívam i ja financie nie sú problém, len zatiaľ je na to málo obsahu, s TV vysielania zatiaľ nič v 4K len skúšobné
    @dominik_galaba  o živom vysielaní z OLED 82" som len počul sprostredkovane z fora a to porovnávali i 55-65 a 75" tie som už pozrel v Datarte zo signálom zo Skylinku i DIGI a zatiaľ nič moc, ked to porovnávam s plazmou, rozdiel bol len z obsahu nahraného v 4K a len preto to kupovať je dosť mimo, ale aspoň je už možnosť väčšej obrazovky kde vidíš i puk , či loptičku, pozeranie na plátne je dosť nepraktické treba dobrú miestnosť aby si mal aspoň aké také kino kam sa mi už nechce

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Povalové schody do pasívnych domov
    Farebné teplo do každej kúpeľne
    Vyberte si osvedčenú kvalitu na vašu strechu!
    Archív článkov od partnerov