Prístrešok pre auto a na veci okolo záhrady

Ahojte, chcem sa spytat, ako ste to vyriesili? Staci zahradny domcek na vsetky veci tykajuce sa domu a zahrady? Ak ano, aky rozmer? Popripade ma niekto foto pristresku pred domom ako to vyzera?
Odpovedať
Ahoj, aj u nas sa riesila tato otazka. Nakoniec sme sa rozhodli pre garaz, kt. bude vyuzivana hlavne ako dielna a na odkladanie veci namiesto zahradneho domceka (no v pripade potreby je moznost tam zaparkovat aj auto) a na druhej strane domu bude pristresok pre auto. U rodicov mame zahradny domcek a je rozmerov cca 5x6metrov a je plny veci. Miesta na odkladanie pri rodinnom dome nie je nikdy dost.
Odpovedať
my budeme mat pristresok na auto a vzadu v zahrade domcek, cca 23x2,3m, my mame vsetko malinke:-) ale cim viac miesta, tym viac somarin skladujes, to mam potvrdene...ak nemam miesto, urobim reviziu, polovicu veci vyhadzem a je to:-)
Odpovedať
@toto1 ahoj, my ešte zatiaľ len začíname, ale takéto veci máme naplánované asi takto. Na autá prístrešok kúsok za bránou otváracou sa po koľajnici do strany. Bude tam parkovisko asi zo zámkovej dlažby nad ktorým bude prístrešok z drevenných hranolov a pokrytý pravdepodobne priesvitným lexanom, alebo neviem ešte čím, to sme si ešte neni istý čím to pokryjeme. A v zadu v rohu bude záhradný domček asi tak zhruba 3x3, to ešte uvidíme ako to tam výjde, možno bude lepšie ho umiestniť 2,5x4. Uvidíme koľko miesta tam bude. Asi som moc nepomohla, ale snaď niekto dá aj nejaké foto. Tiež som zvedavá.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat zahradny domcek caa 4x2,8 a pred nim bude pristresok na auta, bute to vymurovane a zakryte ako jeden celok , proste tak ako nam to pozemok dovoli... ked to bude postavene hodim foto, akurat od buduceho tyzdna sa nam to ide stavat...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si urobili pre auto pristresok a vzadu na dvore mame taky polopristresok - poloaltanok, podla toho ako to prave potrebujeme :-D ale vacsinu veci mame aj tak v pivnici. no je fakt, ze cim viac odkladacieho priestoru mas, tym viac toho nazhrnas, v tomto je asi kazdy clovek ako skrecok :-D :-D :-D foto mam aj v albume
Odpovedať
my budeme mat aj zahradny domcek aj velku garaz, koli uloznemu priestoru. pivnicu nemame. garaz hlavne koli bicyklom, lyziam a ostatnym veciam, ktore v dome neumiestnime (napr. planujem sem dat aj dalsi mrazak). zahradny domcek koli naradiu do zahrady.
Odpovedať
@toto1 moja kamarátka teraz zrušila dvojgaráž, a urobila krásnu miestonsť, tiež nemajú pivnice, rozšírila krásny priestor v dome, bola som unesená. Za domom majú maly "domček" na náradie.
Odpovedať
Profilova fotka
@toto1 my mame garaz, nad pristreskom sme ani nerozmyslali. garaz je dost velka, vyuzije sa aj ako dielna a aj nejake to naradie sa tam zmesti. a mozno bude aj zahradny domcek ak sa do garaze nepomesti vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
práve to riešime aj my, náš architekt nás hneď upozornil že garáž vyjde cenovo drahšie ako prístrešok pre autá. Keďže máme 2 autá, tak nám bude asi musieť stačiť prístrešok. Radšej peniažky investujem do zriaďovacích predmetov. Okrem toho budeme mať v dome komoru, takže tam sa toho vojde jajááj...a na záhradke časom malý "domček" na kosačku, bicykle, náradie atď
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
Stavali ste si prístrešok sami alebo ste si ho nechali postaviť od firmy? Radšej drevo alebo hliník?
Odpovedať
My sme si nechali postaviť hliníkovú. Zatiaľ som spokojný, robí čo má.
Odpovedať
A aká firma vám to stavala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
To by ma tiež zaujímalo, chceme si nechať postaviť prístrešok před garáž pre druhé auto.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ďakujem za radu, skúsime sa na nich obrátiť
Odpovedať
Nieje za čo, myslím že budete spokojní
Odpovedať
@klarinkamn @vaclavvasek @leopoldovi To fakt musíš / musíte takto trápne si robiť reklamu na svoju firmu? klarinka aj leopoldovi zaregistrovaní v ten istý deň, vaclav o pár dní neskôr. Klarinka zadala asi 5x rovnakú otázku na prístrešok v rôznych témach, a títo dvaja vydriduchovia sa jej ozvali a obaja ponúkajú tú istú firmu. No reklama jak vyšitá. Leopodlovi už admin vymazal niekoľko príspevkov, dúfam, že vás všetkých vyrazí.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?