Menu Forum

Prípravok na chytrú houbu - plieseň v dome či byte

27. nov 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
rozala111
Registrovala sa 12. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
rozala111
Registrovala sa 12. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 Ahojte, máte niekto problémy s plesňou v byte?, alebo dome? My áno a našla som po nete, ale aj v tv niečo o chytré hoube. Problém však je, že na Slovensku ju nemôžeme dostať. Chystáme sa ísť po to do CZ, a preto sa chcem opýtať, kto by mal záujem o take niečo. Bližšie info cez IP.
Přípravek BIO REPEL je originální kompozice mikroorganismů, které potlačují nežádoucí plísně ze zdí obytných místností. Po jejich eliminaci samy z ošetřeného zdiva vymizí. Aktivní mikroflóra je nepatogenní, nenapadá rostliny, zvířata ani lidi. Jedná se o mezidruhový parazitizmus.
2. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jozm
Registroval sa 27. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
jozm
Registroval sa 27. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Prešov.
 Podľa vás dokedy treba čakať na také riešenie ktoré odstráni pleseň navždy?

možno že aj vy ste mali pocit nekonečného boja s plesňou, ktorá sa stále a znova ukazuje na stene. Pokazí vzhľad Vášho domova a čo je horšie, dáva priestor pre rast choroboplodných zárodkov ...

NANSULATE

Vďaka vede nemusíme ďalej čakať.

Zoznámte sa s Nansulate home protect, ktorý v roku 2008 získal cenu renomovaného časopisu BuilderNews pre najlepší výrobok roku.

Je viac dôvodov prečo je Nansulate home protect najlepší:

poskytuje definitívne riešenie,
nevyžaduje vysoké náklady,
navyše znižuje ďalšie náklady, takže sa investícia skoro vráti!

Prosím, ak môžete nerobte iné rozhodnutie kým si všetko neprečítate:

NANSULATE

Prečítajte si, ako Vám tento výrobok poskytne jednoduché a definitívne riešenie.

Toto riešenie nám prináša dnešná veda prostredníctvom nanotechnológií. Ochranná vrstva, hrubá len niekoľko desatín milimetra, vytvára dostatočnú ochranu a vyrieši Váš problém. Táto ochranná vrstva je súčasne tepelnoizolačná aj vodoodpudivá.

Takto chránená stena bude čoraz suchšia, lebo kým z vonku sa vlhkosť nedostane dnu, vo vnútri dýcha. Stále suchšia stena zlepšuje tepelnú izoláciu steny a tým znižuje náklady na kúrenie.

Na vysušenej stene hydrofóbna úprava spôsobuje, že plesne už nikdy viac nenarastú. Nikdy viac!

Prečítajte si, prečo to pre vás nie je vysoká investícia

Ochrannú vrstvu viete naniesť použitím jedného valčeka. Keďže materiál je priehľadný zachová pôvodnú farbu steny a tým vyzerá stena rovnako ako pred natieraním. Jedno vedierko Vám v závislosti od hladkosti a savosti povrchu vystačí pri troch odporúčaných vrstvách na 14 až 16 m2.

Len sa treba rozhodnúť, kedy sa to rozhodnete urobiť. Za niekoľko hodín získate úplnú ochranu na Vami vybraných plochách. Len natrieť ochrannú vrstvu a máte to hotové.

Prečítajte si, ako to všetko ochráni vašu peňaženku!

Ochrannou vrstvou získavate nie len protiplesňovú ochranu, ale aj účinnú tepelnú izoláciu.

Najprv si pripomeňme klasickú zatepľovaciu teóriu:

Keď uvažujeme nad zateplením, tak uvažujeme nad 8-10 cm hrubou vrstvou. Klasické izolácie rôznymi formami zachytávajú vzduch. Tepelnú izoláciu zabezpečuje tento viazaný vzduch. Po čase však nasajú vlhkosť a prach a ničí ich pleseň. To všetko znižuje ich izolačné schopnosti. Nič ich nechráni pred zrážaním vodnej pary a plesňou. A navyše väčšina izolačných materiálov je horľavá a pri horení produkuje jedovaté výpary.

Ďalšou nevýhodou je, že na dosiahnutie úspor a zníženie nebezpečia zrážania vodných pár je potrebné použiť veľkú hrúbku materiálu. Vlhká izolácia už viac nie je tepelná izolácia, ale stáva sa živnou pôdou pre rast mikroorganizmov.

Moderná tepelná izolácia znamená niečo iné:

Moderná tepelná izolácia na princípe nanotechnológii obmedzuje prenos tepla medzi jednotlivými časťami v nanoúrovniach materiálu. Takže viac nie je potrebná zbytočná hrúbka. Zvolením vhodných materiálov získame izoláciu ktorá uzavrie prenos tepla medzi jednotlivými časťami a tým pádom sa teplo nestráca.

Nansulate je jediný izolačný materiál na svete, ktorý dáva záruku na tepelnoizolačné vlastnosti počas celej doby životnosti

Vďaka tomu, že Nansulate je tenký, jeho vrstva neakumuluje teplo a tým pádom sa v lete neprehreje ako iné izolačné materiály a nevyžaruje v noci naakumulované teplo do priestoru.

Tým pádom niekoľko desatín milimetra hrubá vrstva izolácie môže nahradiť niekoľko centimetrov klasických zetepľovacích materiálov

Takže:

Takže si predstavte, že stenu natriete ochrannou vrstvou a tá sa správa, akoby na nej bolo niekoľko centimetrov izolácie. A popri tom priehľadnú vrstvu si na stene ani nevšimnete. Tým, že ste aplikovali vrstvu izolácie, potrebujete menej energie na vytvorenie príjemného tepla v dome. Jednoducho za kúrenie budete platiť menej.

S pomocou Nansulate navždy odstránite plesne a zároveň aj účinne znižujete náklady na kúrenie.

NANSULATE

Môžete si objednať s donáškou domov bez nákladov na dopravu:
Ak sa rozhodnete dať zbohom plesniam a mať prijateľnejšie účty za teplo v budúcnosti, tak teraz k Vám bezplatne domov donesieme riešenie.

Pre objednanie kliknite tu !

Ak chcete vedieť viac o tomto skvelom materiáli :

Kliknite tu, ako to funguje
Prečítajte si ako ho použiť aby ste mali zaručený úspech
Prečítajte si ako ho hodnotia tí, ktorí ho už použili
Objednajte si bezplatnú dopravu domov
27. nov 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to