Prefíkanec v pivnici - čo to môže byť a ako to chytiť?

Caute. Mam staru klembovu pivnicu z roku 1912. Mam tam ovocie, zeleninu zemiaky.. Dobra pivnicka, len cosi tam mam velmi prefikane. Zistil som, ze mi tam daco obhryza jablka. Dal som na karton lepidlo, do stredu orech a podarilo sa mi chytit uz styri mysi. No problem je v tom, ze posledna mys, ktoru som chytil bola rozhryzena az jej bolo vidno creva. Tak som z toho dedukoval, ze v pivnici mam este daco ine. Znova som dal lepidlo orech. No orech zmizol a na lepidle nic prilepene. Tak som z flase urobil pascu. Na umelej flasi som podrezal na pasy spodok, obsypal orechom, flasu dal na kybel, kde som dal vodu. No zahada, ze orechy mi z flase zmizli a v kybli som nenasiel ziadnu haved ani nic nenasvedcovalo tomu, ze tam spadla. Tak som flasu viac narezal, no opakovalo sa to. Napadlo ma, zeby to mohol byt potkan, kedze jablka su do polovice obhryzane, nie iba male bodky ako to byva u mysi. No neviem ci potkan ked obhryza tak nennechava po sebe akoby piliny no tu su iba poobhryzane. Zeleninu mi to nezerie, takisto ani zemiaky a napalene mi to zatial nevypilo :-).Co by to mohlo byt, co by som okrem otravy mohol vyskusat, coby som po domacky mohol vyrobit? Mate nejake napady, video? Budem skusat aj dalej a rozmyslat, ale kazdynapad prijimem. Vdaka.
Odpovedať
@dzonyby daj si fotopascu
Odpovedať
tak ,lebo nevies co chytat
Odpovedať
@dzonyby fúha, tak to je fakt niečo prefíkané. Treba fakt vyskúšať fotopascu, lebo takto ani nevieš čo chytáš a tým pádom nevieš ani pascu poriadnu prichystať.
Odpovedať
Profilova fotka
Kedze nevies o co ide, tak jedine nieco na sposob fotopasce, na nervy by som bola keby sme daco taketo mali 😄
Odpovedať
to treba -kto je lepsi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?