Povlak na stromceku

Ahojte mam tu takú aktuálnu tému. Dnes som kúpil vianočný stromček a všimol som si ako keby mal na ihlici taky zelený povlak ako keby hubu alebo pleseň. Prikladám foto. Nevie niekto o co ide? Nerád by som bol keby sme sa doma niečoho nádych Ali alebo aby sa mi nejaká háveď v dome rozpelesila. Diki.
Odpovedať
@kamenozrut A to je na celom strome?
Odpovedať
@chrobak7 nie len na par haluziach
Odpovedať
Profilova fotka
Je to pleseň, po dome sa Vám nerozpelesi háveď ale môže to spôsobovať určite alergické reakcie. https://m.vysetrenie.zoznam.sk/cl/100...
Odpovedať
@sandria ďakujem za dobru radu. Len teraz co s nim už je ozdobený. 😵‍💫🙉
Odpovedať
Profilova fotka
@kamenozrut pokial nikomu nič nieje, že nemáte nejaké alergické prejavy tak by som to neriešila keď už ho máte ozdobený
Odpovedať
Pokiaľ nie ste nejakí alergici tak to nie je problém, tiež minulý rok sme taký kúpili. Ale nič sa nestalo. V pohode to prežil celé sviatky aj stromček, aj my 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
ked hovoris, ze to je len na par konarikoch, tak by som ich skusil odstranit. ci to by bol velky zasah?
Odpovedať
Profilova fotka
no nic ineho ako odstranit tie konariky sa ti ani poradit neda. vyzera to ako nejaka plesen, ale chcelo by to skor nejakeho odbornika no aj tak si myslim, ze ti nic ineho neporadi
Odpovedať
@kamenozrut ak tie konariky nechcete odtrihnut rovno skuste ich jemne handrickou umyt v mydlovej vode
Odpovedať
akoze ked to nic nerobi, nikomu to nejak neprekaza, tak by som to nechal tak. vsak ten stromcek nebudete mat neviem ako dlho doma. tie dva tyzdne to vydrzite aj s takym, ak nerobi problemy.
Odpovedať
@ado15 tiež by som bol takého istého názoru
Odpovedať
konariky umyvat v mydlovej vode? ved ako pokial ti to nejako extremne neprekaza by som to nechala tak pripadne by som ich radsej odstrihla aby sa to neprenieslo aj na ostatne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako fakt stresovat sa tym pre max dva tyzdne, no neviem, pokial to nejak nesmrdi, asi by som s nim tiez uz nejak tieto vianoce dobojovala
Odpovedať
Profilova fotka
Ak je to len na pár vetvičkách nemyslím si, že by vám to malo priniesť nejaké zdravotné problémy. V pohode by som ho aj takto nechal, ak by vám tie vetvy po odrezaní mali nejak chýbať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?