Potrebujem stavebný odpad

15. jan 20221710
  • Tento rok planujem burat a zo stavby bude dost sute ktoru by som rad daroval. Hlavne bude vela nepalenej tehly,skridle,palenej tehly a omietky. Dom sa nachadza v Gáni (okres Galanta).

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Zajtra začínam búrať starý dom v obci Bánov - okres NZ, tak ak by niekto mal záujem o suť (pálená tehla, betón, betónové tvárnice), tak sa kľudne ozvite, budete to mať aj s dovozom zadarmo ( Bánov + širšie okolie)

• Darujem stavebnu sut. Povacsine ide o nepalene tehly a omietku. Miesto : Gáň (okres GA)

• Darujem stavebnu sut KOšice okolie

• Darujem za odvoz stavebnu suť. Je tam beton, tehly, kvadre, omietka - ciste bez igelitov, bordelu. Miesto je Šaštin- okres Senica

• V apríli plánujeme búrať dom, ak by mal niekto záujem darujeme stavebnú sut, píšte správu. Budu tam tehly, betón, skridle, skvarabeton. Suť bude priamo v Šali. 🙂

• @mucikovci  zdravím keby ste chceli mám stavebný odpad a potrebujem sa ho zbaviť

• Ahojte,taktiez sa pridavam s ponukou stavebnej sute. Niekedy v july budem burat stary dom z klasickej palenej tehly. Sut samozrejme darujem kludne aj skridlu ak chce niekto rozobrat. Nakladku viem zabezpecit aj odvoz do 8km.

• kto by mal zaujem KE, ozvite sa

• Zabudol som napísať, že búrať budem v Mojši.

• hľadám nový domov v okolí Modry, PK, pre vybúraný betón z dvora. Je to rozbité, nalámané, cca 50x50x18 (+-) cm. Pod betónom je nejaký štrk, navážka. Naložím, doveziem, aj fľašu vína pribalím. Je toho relatívne dosť, cca 150t, tak kľudne aj po častiach.

• DARUJEM ZA ODVOZ stavebnú suť, jedná sa o čistý stavebný odpad( suť z obkladu, betónu a omietky). Jedná sa o cca 1000-1500 kg(asi dva prívesné vozíky).
    Jedná sa o RD v Zbehoch, cca 8 km od Nitry.

• darujem stavebnu sut za odvoz

• Sponzor fóra
  • @ifkael  Dobry den. Mám stavebny odpad po zburani domu, centrum Vrable. Darujem za odvoz, viem zabezpecit nakladanie bagrom ak si budete hradit odvoz a auto.

• Aktualizujem svoju predchádzajúcu ponuku. Ponúkam zeminu z navážky, ktorou bol pôvodne vyrovnaný terén. Je miestami zmiešaná s menšími kusmi betónu, škridle, tehál, sem tam na vrchu vrstva štrku. Čiže vhodná na vyrovnanie terénu. Dovoz zdarma. Množstvo podľa potreby, bude toho cez 50 m3.

• Darujem stavebný odpad. Je to zmes pálených a nepálených tehál. Dovoz a vykládku v rámci Záhoria zabezpečím na moje vlastné náklady. 0905/911855

• Dávam do ponuky stavebnú suť, keby niekto z okolia PB potreboval. Darujeme a vieme doviezť v okolí. Suť z rodinného domu - zmes tehly, betónu a omietky. 0908 663 679 pre info.

• Darujem stavebnu sut,kamen,tehly,skridle,vhodne do stavebnych zakladov...nakladku i odvoz je potrebne si zabezpecit,prispejeme 50€ .dakujem

• Darujem stavebný odpad. Roztriedený. Tehly voštinky, maltu (piesok+vápno), betón.. Neďaleko od Malaciek. Budem rád, ak to niekto ešte využije..

• Darujem stavebný odpad. Búrať budeme v Senci okolo apríla.

• Darujem stavebný odpad v Bratislava - betonove základy plota, cca 1m3

• Darujem za odvoz stavebný suť (rozbite tehly beton ). Vhodne ako podklad pod terasu / vyrovnavanie terenu ,...
    K dispozicii cca 35 vriec.
    Lokalita: Bratislava

• Ak by sa niekomu zisiel stavebny odpad mam asi 10 m³. Tehla, skridla, sut, beton.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Prečo čakať, keď je najvyšší čas pre eko-vedomé správanie?
    Bude Európa prvý klimaticky neutrálny kontinent? Je to aj na vás
    Spoznajte najmodernejšie technológie, ktoré myslia na udržateľnosť
    Archív článkov od partnerov