Popolnica 240 l

dobry den, kupil som popolnicu na komunalny odpad 240 l a pan od smetiarov mi napisal ze vysypuju smeti iba zo 110 l a 120 l popolnic, co teraz? ta spolocnost je fura KE
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 Teraz už asi nič. Normálne sa človek najprv informuje a potom niečo robí... :-)
Odpovedať
ale tato 240 l je len o 8 cm sirsia ako 120 l sa mi nechce verit ze nie je prisposobeny otvor na aute aj na 240 l popolnicu, na buduci tyzden budu zberat tak som zvedavy
Odpovedať
Profilova fotka
im ide o to, že platíš za 120 litrový vývoz. Keby si každý kúpil 240 litrovú a naplnil ju, smetiari by museli chodiť dva razy toľko. Nejedná sa o rozmer hrdla, ale objem nádoby...
Odpovedať
Profilova fotka
@prirodokochac nemyslím si, že problém je v platení. U nás na dedine v piatok vyložíme 120l kuka nádoby pred dom a k nim koľkokrát ešte kopec plastových vriec s odpadom, staré pneumatiky, polámané stoličky, matrace a zoberú všetko bez problémov.
Odpovedať
@prirodokochac tak potom smetiarom je jedno ci je ta popolnica 120 alebo 240 l
Odpovedať
@jamk1 u nas je separovany, zvlast komunalny, zmiesane plasty, sklo atd
Odpovedať
je to o tom, že platíš za 120 l, 240 l je raz toľko. A tiež záleží od smetiara a od susedou. Keď sme prerábali, tak sme mali veľa bordelu (nie suť), poprosili sme smetiara, či by nám to vynášal (za liter vína), ale klalo to susedovi oči.
Odpovedať
tak ak ide len o platbu tak zaplatim ako za dva 120 l popolnice
Odpovedať
velkost nadoby si mal riesit s dodavatelom sluzby, ked si si objednaval odvoz-podpisoval zmluvu tam snad mas uvedenu velkost nadoby.
Odpovedať
my platime obecnemu uradu a obecny urad plati firme za odvoz
Odpovedať
tak dve popolnice 120 l by vysli cca 60 € , tato 240 l stala 40 €
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?