Nitra NÁBYTOK A BÝVANIE 2015 oplati sa?

Profilova fotka
ahojte strechaci, planujete ist? my chceme kupit sedacku tak rozmyslam ze ci by sa nam oplatilo tam ist, ked vsetci vyrobcovia su na jednom mieste a mozno sa da zjednat aj zlava....mate skusenosti co sa tyka sedaciek alebo co sa tam oplati? a este su tam niektore dni alebo casy kedy je tam viac alebo menej ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy je?
Odpovedať
@majama15 zdá sa mi , že 10 - 15.03.2015
Odpovedať
Profilova fotka
10.-15.03. 2015 http://www.agrokomplex.sk/vystavy/nab... @majama15
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie je ist v prve dni, ku koncu je vela veci predanych, na tie vystavene kusy byva niekedy dobra zlava, najviac ludi byva v piatok sobotu a nedelu
Odpovedať
My sme boli pred dvoma rokmi. Podla mna si urcite vyberiete, no ked mate v plane zobrat si nejaku sedacku, ktora je na vystave, odporucam ist prvy den, pretoze inak mozete zistit, ze je uz bud kupena alebo rezervovana, pretoze vela ludi si tam chodi nabytok nakupovat (odniest si ju budete moct ale aj tak az na konci vystavy). Ono totiz tie vystavene kusy zvyknu byt lacnejsie, popripade si viete cenu zjednat. Ale inak je tato vystava celkom na urovni a najdete tam hocico.
Odpovedať
Profilova fotka
oplati sa ist mavaju na sedacky zlavy az do 30 percent a hlavne vsetko pokope...a chodte v pracovny den lebo v sobotu je to tam hrozne vela ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
@zafirka1 @lubika39 no ja neviem...oplatí sa kúpiť sedačku z výstavy s cca30% zľavou a odviesť ju na konci výstavy s vedomím,že si na ňu sadlo čojaviem? sto-dvesto? ľudí. A poniektorí si na nej možno aj uľavili? :-)
Odpovedať
@poliacik321 robite to tak? :) Ved nehovorim, ze si musi odniest sedacku, ktora je vystavena. Vela predajcov davalo zlavu len preto, ze ste si nabytok/sedacku objednali na vystave a nie az trebars o mesiac niekde v obchode ci z domu. My sme si tak objednali nabytok a usetrili sme teda dost :)
Odpovedať
https://www.zlavomat.sk/zlava/535031-... tu sa dajú zohnať ešte posledné zľavnené vstupenky... je ich tam už len zopár
Odpovedať
Bola som minuly rok a uz nikdy viac okrem javoriny briku msj a karpisa nula bodov. Cisty trh sami poliak, madar, cigan :-D preto idem radsej do viedne
Odpovedať
ak je nabytok z kvalitneho dreva a paci sa mi, tak mi je jedno, ci to vyrobi poliak, madar, rus ... :-)
Odpovedať
@zafirka1 pochop ze "ona" ide radsej do Viedne. ... toto je to dolezite co nam chcela povedat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lubiky chceme ist, zhaname stol postel a zahradne sedenie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@alore Ahoj, boli ste v tej Viedni? Myslis ze sa oplati? Aj ja zvazujem ze pojdeme pozriet. Dakujem.
Odpovedať
"Slovensko je smŕŕŕť..." Ako sa pri nás majú tí rakúšania dobre.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?