Niekto kto býva v RELAX ROVINKA?

Zdravím, mama uvažuje o kúpe bytu v Relax Rovinka R3, ktorá je momentálne stále vo výstavbe a developer tvrdí, že ukončenie bude na konci roka 2020. Podľa stavu stavby to tak veľmi nevyzerá... Je tu niekto, kto býva v predošlých etapách a podelil by sa o jeho skúsenosti? Ďakujem.
Odpovedať
Ak sa jedna o rekonštrukciu starých kancelárii tak internet je plny negatívnych skúsenosti majiteľov z prvej etapy. Staví si ich vyhľadať
Odpovedať
@lurwjak Tým tempom a nasadením, čo tú stavbu stavajú tak možno tak za 2 roky najskôr :-) Tá bytovka čo je pri OC je už pomaly hotová, keď to porovnáme s Relaxom, stavbu mali zastavenú odhadujem aj viac ako 2 roky. Ale možno to nejako zázračne urýchlia... :-)
Odpovedať
@skpeter Táto nová etapa je však úplne nová budova postavená od základov, developer je však rovnaký. Čítal som tu dosť negatívnych skúseností, boli však dosť staré, chcel som sa opýtať či sa to nejako zlepšilo. @petinko1982 Nuž, ide im to dosť pomaly. Všimli sme si aj tú druhú bytovku, ktorú spomínate, tá sa vraj stavia o dosť kratšie a narozdiel od Relaxu majú už aj okná. Stavba bola pozastavená vraj kvôli zmene pri ktorej sa pridávalo jedno poschodie.
Odpovedať
@lurwjak pozrel som finstat a sro prvej etapy je “prekvapivo” v likvidácii. S reklamaciami majú smolu. Novú etapu stava nová sro ale s rovnakými majiteľmi. Naozaj horšia referencia nemôže byt. Ruky preč 🙂
Odpovedať
Všimol som si aj to, že z predošlých etáp dosť ľudí momentálne predáva byty za dosť nízke ceny... takže niečo na tom asi bude... vďaka za rady.
Odpovedať
@lurwjak úprimne ceny sú tam nízke len však malej výmere. Inak mi príde 2000€/m2 strašne veľa. Za tu cenu môžte mat krásne zrekonštruovaný byt v PB alebo Vrakuňi, ktoré sú vybavené omnoho lepšie. 🙂
Odpovedať
@skpeter tak to mi sem linknite taký byt, som zvedavý 😄, práveže máme dosť problém niečo v tej cene nájsť v okolí BA...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Dobry den, zvazujem kupit byt pri City park rovinka kusok od shell pumpy su tam take 3 bytovky za sebou (Relax rovinka). Mate niekto nejake skusenosti, popripade poznate niekoho kto tam uz kupil byt.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tomo558:

Dobry den, zvazujem kupit byt pri City park rovin…
@tomo558 Zdravím, ja som vtedy našiel iba negatívne skúsenosti. Asi by som radšej hľadal inde...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?