Ničenie lesného fondu - rodina Kvietikovcov

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je tomu už možno aj rok, čo som na tomto mieste spomenul, ako rodina Kvietikovcov šafári s lesným fondom nielen v našej obci, ale v podstate od Novej Bane až po Pukanec. Po rúškom Karpatskej lesníckej spoločnosti rúbu lesy hlava - nehlava, hospodária si v priľahlých lesoch ako ich napadne, v lesoch si stavajú haciendy, lovecké chaty, jazerá.... Konečne sa našiel niekto, kto si tiež otvoril ústa a našiel spôsob, ako ľuďom, ktorí nevedia, alebo vedieť nechcú oznamujú, čo sa tu deje. V obci už niekoľko týždňov stojí "pojazdná reklama" ktorá nemôže naozaj nikto prehliadnúť...
Odpovedať
1
2
@1gugu ze sa harabin vyjadruje ako dement je fakt ale druha vec su tvoje dristy a omielanie sraciek co pocujes v telke, Harabin bol ministrom hadam 2 roky pred 10 rokmi a jeho vinou je sucasny stav? Ty si tak blby ze nedokazes pouzivat svoj mozog a len replikujes kraviny co si dakde pocul? A aka kauza so sadikim? pokial viem vyhral sud ze to je vymysle ale mudrlanti ako vy vedia lespie ze, chodte na sud ako svedkovia z emate dokazy a nahdravky. @1gugu Ukadol syna? no podaj zalobu za kradez. boze tu je to sami inteligent s iq po 80. Ked sud zveri dieta do opatery to je kradez? To su argumenty k..ov co nemaju nic ine tak vytahuju taketo ubohosti dookola a tupa sedlac im to zere, pustite si farmu na markize a otvor novy cas
Odpovedať
@draik hm, tato suvislost mi unikla. Nie som pravnik, co znamena, ze sancu na uspech ma? Moze sud urcit odkupnu cenu? Moze vobec sud donutit mensinoveho vlastnika predat? (teda defacto vyvlastnit?)
Odpovedať
Profilova fotka
@jamk1 hmm riadne rozprúdená diskusia tu je, odvaha veľká
Odpovedať
@jamk1 myslel si to dobre s touto temou, ale zvrhava sa to, zvaz ci nebude lepsie to cele vymazat. alebo to urobit ako otazku, ze sa kazdy bude moct vyjadrit len raz.
Odpovedať
@sysell prehral súd. Najvyšší súd to vrátil späť. Nedostal ani majetkovú ujmu 150 000€ o ktorú žiadal
Odpovedať
@milan_ @jamk1 Zrušenie a vyporiadanie podielového spoluvlastníctva je úplne bežná vec a nemá to nič spoločné s tým, či v danej veci ide o verejný záujem alebo nie. Nikoho nemožno nútiť, aby zotrval v podielovom spoluvlastníctve. Jedným zo spôsobov tohto vyporiadania je, že súd prikáže celú vec (napr. pozemok) jednému spoluvlastníkovi (spravidla väčšinovému resp. tomu, kto užíva vec) s tým, že ten musí ostatných vyplatiť. Táto odkupná cena je v prípade súdneho konania stanovená znaleckým posudkom (obvykle práve suma je predmetom sporu, nie vyporiadanie ako také). Prvoradou možnosťou pri vyporiadaní podielového spoluvlastníctva však býva rozdelenie veci - to v tomto prípade nebude možné, ak ide o ornú pôdu v extraviláne, a to z dôvodu zákazu tzv. drobenia pozemkov. Inak by sa vytvorila nová parcela, ktorá zodpovedá výmere súčasného podielu danej ženy na celej existujúcej parcele. Zvyšnú novú parcelu by výlučne vlastnil Mečiar.
Odpovedať
Profilova fotka
@milan_ Žiaľ za to akým smerom sa to ubralo ja nemôžem. Nechám to na admina...
Odpovedať
@peter977 zdroj kde to vratil? Sa mi zda ze to stale dakde stoji..
Odpovedať
@sysell https://slovensko.hnonline.sk/555078-... a ešte niečo na zamyslenie : https://domov.sme.sk/c/20601878/harab...
Odpovedať
@peter977 no das sem clanok z rokui 2014 ??!! tak si pzori 2019: https://focus.hnonline.sk/politika-s-... dobre som rad ze robim osvetu a ze nemas pravdu, dalej, na zamyslenie o tom mafianovi povedal 100x ,najdi si to, google 5 sekund, a pzori si ten clanok:: zrejme, mal cista tendencia smecko ktore harabina neznasa
Odpovedať
@jamk1 no chlope a co si cakal? vsak staci citat pozorne clanky na tejto stranke! vsak tu nie su ludia schopny sa rozhodnut vlastnym rozumom pre vlastne byvanie a ty ocakavas, ze ty isty ludia su schony volit !!! ako moze mat niekto volebne pravo, ked nevie aku farbu dat do kuchyne, aky kavovar si ma kupit, a akej farby ma mat neviem aku hlupost uplne nepodstatnu k zivotu, napisem to na rovinu, panucky by mali robit a nie doma vypisovat nezmysly!!! kavu napr. pijem turka pomletu a zaliatu horucov vodou, to je kava ostatne je iba vystatovanie sa co mam, farbu na dom si dam aka sa mne paci a nie s akou budem IN, aby ostatny zavideli, album som zrusil preto, lebo kazdeho je p... po tom ako zijem a vystatovat sa nemusim, zijem za svoje nie nakradnute!!! u mna su vsetci co maju domy na hypoteku su boli a budu stale iba luzry a vystatovacny sialenci, presne na stranke MS, ze co dokazali za pozicane, nech ukazu coho su schopny za vlastne??? o politike sa nemienim bavit to bola najvacsia fraska 20.st. u mna vsetci komunisti aj svazaci aj ich potomkovia mali visiet na kandelabroch verejneho osvetlenia a hned by sa zredukoval pocet oyvatelov slov na jednu tretinu a s takym poctom ludi by sa uz dalo nieco podniknut :-D ta sa tu nerozculuj kde to dospelo!!! proste do stavu nudze, kde by bolo najlepsim vychodiskom opat sa spojit do Rakusko-Uhorskej monarchie povyhadzovat vsetkych komunisov z vlady a zivot by isiel dalej v pohode :-D popripade sa pripojit ako dalsi stat USA, ale to by uz vase basi nestihali prijimat tolko obyvatelov :-D :-D :-D ja sa divim iba jednej veci, ze tak krasnu krajinu ste si nechali ukardut takymi zrudami??? a este jedna poznamka mimo temu / pisem slov./ lebo uz sudruh Meciar to prizvukoval :-D / nebudem zo seba robit debila s off topic ako to maju v oblube pravoverny slovaci!!!/ keby, ze birkom sudruh pobirmovany by spachal vrazdu v priamom prenose aj tak dostane 20% vo volbach, lebo uznaj, ze verejna sprava ma plno zamestnancov co ich tam za tie roky dosadil, potom ich rodinny prislusnici, potom blbci z MS co nevedia aku farbu, popripade kuchynu a ine debility a nakoniec babky demokratky so slabym zrakom a sluchom za kyticu kvetov na MDZ, nech zije proletariat a pobirmovany komunista na vecne casi a nikdy nak :-D :-D :-D :-D :-D :-D pochopil si??? ze debilom sa nestavaj na odpor? neboj znicia sa sami svojou nadradenostou a namyslenim, presne ako Berlusconi isiel do basi tak pojde aj pobirmovany sudruh, len dockaj casu ako husa klasu :-D :-D :-D šicko še raz a dobre obraci/ to po vychdnarsky od talianskeho vychdnara/
Odpovedať
ma vie nasrat, ze ludia len recyklovanie a recyklovanie ale na lesy sa az moc zabuda...sak sa pozrite co to robi ked nam kantria lesy, obohacuju sa drevom, nerozumne... asi zacnem aj ja tvrdy boj za nase hory...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hm, ani sa necudujem, ze sa niekto takto chcel pomstit a isto si aj dobre spravil, ze si potom prestal @jamk1, lebo niektori ludia dokazu aj zabijat kvoli takymto veciam.
Odpovedať
Profilova fotka
@huliana Zapracoval u mňa pud sebazáchovy, lebo presne ako píšeš, poniektorí ľudia nemajú zábrany. :-(
Odpovedať
A dobre ze zapracoval @jamk1!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Voľby sa blížia a tak bolo treba vymeniť aj bilboard na aute postavenom v našej obci, ktorým sa snažia upozorniť na zlodejov Kvietikovcov a spol. Ja len pevne verím, že skončia tam, kde mali byť už dávno.
Odpovedať
ja stale hovorim, tie kauzy, co vidime u politikov a su v mediach, su len malou kvapkou oproti tomu, co sa deje na lokalnych urovniach po celom Slovensku ..bohuzial 😞
Odpovedať
Takáto primitívna hulvátska politická reklama na stavebné fórum nepatrí. @janamartish
Odpovedať
Profilova fotka
@roman_x Primitiv a bulvár si jediné Ty. Ak by si Primitiv nebol, tak by si si všimol že sa jedná o volnu diskusiu. A podľa pravidiel fóra nič nebráni tomu, aby to tu bolo zverejnené :-p
Odpovedať
@jamk1 mimo tému - vďaka za radu, konečne som zasa na starom dizajne stránky!
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?