Neznámy "darček" urieknutia???

V našej hrubej stavbe sa objavil zvláštny džbán, váza, nazvime to ako chceme. Bez odkazu, bez ničoho. Stál v strede domu.... Viacerí ľudia nezavisle od seba nám povedali že nás niekto chce urieknut, uškodiť.... Čo si o tom myslíte? Pripadne aké opatrenia vykonať? Stavba sa oknami a dverami uzavrie až v apríli. Posmesky si prosim nechajte. Ďakujem.
1
2
5
@detajlistka vyhoď a máš pokoj 🙂
Možno v tom bude džin 🤔 V lepšom prípade tekutý 😎
@detajlistka daj si to provokacne do zahradky a do toho vloz kvietky. 1. na taketo kktiny netreba verit 2. treba to brat ako srandu. Ak to myslel niekto zle, prestane ho to bavit. Mozno to ale niekto myslel aj dobre - jednoduchsie a pohodlnejsie je verit tejto verzii.
a to nemate na stavbe kameru ?
Profilova fotka
ja osobne si myslim ze svojim zmyslanim si clovek aj take privola. zabudnite na zle a myslite na dobre. niekto vam nechal darcek aby vas potesil. privolal dobrych duchov šťastie nazvime to akokoľvek. alebo vam nieco ukradli a toto nechali na vymenu ak ukradli matrial mzno ho pouzili na vyrobu. myslieť pozitivne
no ja by som to bral skor ako požehnanie ....taký krásny džbán nemože vyžarovat zlu energiu...
Pre kľud v duši dajte tú vec niekomu očistiť (kňaz, bylinkárka, niekto z ezoteriky alebo čomu veríte), alebo to očistite aspoň vy v slanej vode. A ako tu spomínali, zasaďte do toho kvietok, postavte na slnečné miesto. Premeníte to na niečo ,,pozitívne,,. To ma iba tak napadlo - ja osobne by som to vyšmarila asi. Ktovie.
Takto sa spýtam.....V hlave všetko v poriadku?
My sme sa ako deti hrávali po stavbách a veru kade čo tam aj podovliekali....žiaden stres, viacej racionálneho zmýšľania 😉
Tiež si myslím, že to vyzerá ako produkt pracovného vyučovania žiakov prvého stupňa základnej školy a teda zabudli to po ceste domov. Inak verzia s urieknutím by mi teda nikdy nenapadla, ak by som to našla ja. 😉
@detajlistka to môže uveriť len veriaci, ten verí písmo sväté no nič z toho nikdy v reále nevidel, ja teda neverím ani to že ak vypadá ako žena musí mať chamajdu- nemusí
@duzu najlepšie na tom je že ešte aj urieknutie "písmo sväté" zakazuje ako prostriedok "čiernej mágie" čo je vlastne rúhanie sa proti viere. A kto už verí mágii, vešteniu a podobným bludom nech sleduje https://www.youtube.com/watch?v=A_eIS...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@detajlistka naplniť menštruačnou krvou všetkých panien z okolia, a rituálne spáliť vo vatre z dubového dreva a useknutou slepačou nohou v pahrebe. Po vychladnutí vyliať do pahreby vylúhovanú vodu z vlasov z konského chvosta, pichnúť si špendlíkom do ukazováku a s krvavým ukazovákom nakresliť pentagram do mokrého popolu a do pentagramu vraziť dubový klin so striebornou špičkou - musí byť dlhý aspoň 40cm a zaklepať ho treba s kladivom ktoré nikdy nebolo použité do hĺbky aspoň 20cm. Čerti z pekla vypijú vodu z vylúhovanej konskej hrivy a stiahnu kliatbu späť. A sprav si Z OČI. A po každom vyprázdnení treba 7x za sebou zopakovať vetu: "kliatba strať sa!" Joke.
Do apríla Vám tam možno vyskladajú celú súpravu.
@detajlistka jasne, ten co vas chcel urieknut tam da cervene srdiecko. 🤔
@detajlistka Ved ked viaceri ludia nezavisle od seba vam povedali,ze je to akt urieknutia,nech vam teda povedia co s tym mate robit.
Treba menej pozerať horory typu V zajatí démona.
Ale je naozaj smutné, ako sa tu celé Slovensko hrá na katolíkov, ale pritom každý druhý človek nosí červenú šnúrku, verí v urieknutie, chodí k liečiteľom, vešticiam. Taký ten klasický mišmaš, na konci ktorého vyzerá človek ako totálny debil.
Tato tema ma potencial byt v silvestrovskom rebricku top 10 na MS za rok 2022 😄
vysvatit dom.. ziadnych ezoterikov atd.
ale ako ste nasli niekolkych co vedia hned co to je 😄 to v akom okoli zijete 😄 nejaka sekta ? ja som sa zo srandy pytal naokolo a vsetci len ze wtf ***e ti ? 😄
@shadowmilan Jasne,vsetci dnes maju na hrubych stavbach bez okien kamery... 😅
No, je to len o tom, kto tomu ako verí. Ak tomu neveríte, ste voči tomu "imúnni". Presne ako peklo. Existuje len pre toho, kto v to verí. Myseľ má obrovskú moc a telo na stav mysle proste len reaguje. Veď je to len niečo ako placebo. A čo sa týka už spomenutých katolíkov a podobných veriacich, to by bolo na veľmi dlhú a "plodnú" debatu. 😄
Profilova fotka
To je stvrtou davkou 🤣🤣🤣
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@detajlistka pravdupovediac, mňa by napadlo "Aha, niekto nám tu nechal darček. Milé." 😁 Podľa tým nikto nemyslel nič zlé. Načo by sa s tým babral a vláčil to na stavbu, keď zlé môže človek človeku želať aj bez "darčeka"?
@detajlistka akí sú všetci "priateľsky" naladení, ktorí vám hneď bez otálania drístli, že je to pokus o urieknutie. Ja by som si dala pozor skôr na nich! Asi podľa seba a svojho zlého nastavenia súdia iných.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@dominik_galaba tak nejako.Namiesto toho, aby sa pobavili, že možno im chcel niekto spraviť radosť alebo len tak malú recesiu, tak rovno podozrievanie zo zlého úmyslu! Toto robia len zlí ľudia. Džbánik je milý, vyzerá, že ho zdobilo nejaké dietko.
Ja si hlavne pockam co odporuci Santos
1
2
5

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?