Neznama davna dlazba

Ahojte. Ma prosim niekto tuto dlazbu? Je to dlazba niekolko rokov spat z Baumaxu a pod... A pomohli by ste mi, ak viete ako sa vola 🙂 Mozno podla nazvu nieco sa najde. Talianska, 33,3cm x 33,3cm. Vdaka.
Odpovedať
Výrobca GoldArt, terajší Energieker. Ale mohla to byť séria robená výhradne pre Baumax a to môže byť problém. Popozerám niečo a zajtra dám vedieť, ak nebude niekto rýchlejší.
Odpovedať
Jeee, no to by si bol super keby si nieco zistil. Ak sa podari nieco najst, nazov, predajcovia,... budem velmi rad. Dakujem.
Odpovedať
Ahojte. Nedari sa vam prosim pomoct?
Odpovedať
vezmi to do merkury market a tam ti pomozu
Odpovedať
Odpovedou ze take nemaju?
Odpovedať
ja som si obehal 3 merkury ked som neico hladal a nasiel som ochotny personal a aj neochotny personal.
Odpovedať
@dusan941 A prečo nenapíšeš priamo výrobcovi? Je dosť možné, že to už nevyrábajú, teda to ani nezoženieš. Za tie roky už 3x mohli vymeniť výrobný sortiment. Osobne by som si už také niečo ani nedal. Je to pomaly už retro. Také niečo bolo moderné pred 20-30 rokmi, ak nie viac.
Odpovedať
Aj v čase, keď sa dlažba ešte vyrába, dá sa dopasovať podľa údajov na krabici, t.j. okrem značky aj odtieň a kaliber. Takýto vzor vyrábalo viacero firiem pred aspoň 20 rokmi v Taliansku aj Španielsku. Nechcem kaziť nádej, ale toto jedine, že niekomu omylom ostalo zabudnuté omylom v sklade ...
Odpovedať
Niekedy je vhodné si nechať do zásoby pár kúskov obkladu, keby v prípade poruchy, alebo opravy bolo treba vymeniť, mám odložené z každého typu obkladu, dlažby čo mám v dome 2-3 krabice. Nechcem rýpať, len konštatujem, že sa to vyplatí.
Odpovedať
@dusan941 bohužiaľ keďže GoldArt prešiel pod Energieker, tak sa neviem dopátrať k danej dlažbe. Bola ukončená výroba. Jedine odporúčam chodiť po predajniach s dlažbami a niečo dopasovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?