Naozaj každý účtuje vysoké ceny a robí nekvalitne?

Zobraz úvodný príspevok
Všimol som si tu na fore taku zaujímavu vec.Takmer všetci píšu že ich obabrali , že sa učtuju ceny od buka do duba , že každý robí všetko šlendriánsky , každý klame , podvádza, že si štát a uradníci robia čo len chcu , všade uplatky , podnikatelia si len nabaluju vačky...Zvlášt u mladej generácie . Mne to pripadá choré , alebo fakt už som starý /čo je pravda/, ale žeby každý robil tak , že toho druhého len obabre ,podvedie , učtuje nenormálne sumy?Mne to pripadá také Matovičovské /všetci su zlodeji len on je svaty/.Je to naozaj tak? Fakt je všade podvod , snaha oklamat druhého?Neviem ja mám pocit že som nežil a nežijem v takom svete..
Odpovedať
1
2
@worker_falcon nj . potom chapem. Ak firmu osocovali je to ine ak slusne sukromne zavola a opyta sa
Odpovedať
Vie mi niekto povedat co sa plati kolko eur za obvodove mury z tehly v okoli Trnavy v m3. Dakujem
Odpovedať
@dusantt nečítal si tu tú tému, ako pani "robila reklamu" priamo konkrétnej firme? že nejak laxne reagujú na jej reklamáciu po 13 rokoch a že sa jej má každý vyhnúť zďaleka... ale nezabudla napísať aj to, že firma spravila všetko, podľa očakávaní rýchlo, bez prieťahov a boli s nimi spokojní.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?