Menu Forum

Najlepšie architektonické dielo súťaže CE.ZA.AR 2012

28. sep 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
mariand
12
Registroval sa 7. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 403 príspevkov. Má 2 priateľov. Pravenec, okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
mariand
12
Registroval sa 7. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 403 príspevkov. Má 2 priateľov. Pravenec, okres Prievidza.
 mozno ma niektori budu kamenovat, ale asi som z inej planety. Tie nominacie na rodinne domy su strasne, to uz nemame ziadnych profesionalnych architektov z citom pre vec? Ved ked sa pozriem tu na MS najdem na kazdej strane fotoblogov minimalne jeden domcurik, ktory precura tie nominacie aj o tri cisla. Strasneeee.
http://www.ce-za-ar.sk/?id=nominacie-rodinne-domy. Nechcem samozrejme plut jed na tych, ktorym sa tie nominacie pacia, toto je len moj nazor.
28. sep 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
flony
11
Registroval sa 3. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 62 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
flony
11
Registroval sa 3. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 62 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov.
 Takisto poznam x krajsich rodinnych domov ako su tieto... emoticon
28. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
finis
3
Registrovala sa 4. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 419 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
finis
3
Registrovala sa 4. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 419 príspevkov. Má 5 priateľov.
 hlavne, z tych obrazkov sa neda vobec posudzovat kvalita diela. to by chcelo vidiet a vediet o nich viac. tie fotky naozaj nie su moc vydarene.
28. sep 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrejh0
5
Registroval sa 9. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 964 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
andrejh0
5
Registroval sa 9. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 964 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Senica.
 ale mame profesionalnych architektov lenze ti su zviazany INVESTOROM a ten je hlavny architekt teda PAN Architekt
28. sep 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yaninca
23
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1113 príspevkov a 2 albumy. Má 40 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
yaninca
23
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 1113 príspevkov a 2 albumy. Má 40 priateľov.
 tu http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/yaninca/?postid=2592970 uz je zopar nazorov..
28. sep 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lea75
2
Registrovala sa 19. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 97 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
lea75
2
Registrovala sa 19. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 97 príspevkov. Okres Žilina.
 Ten druhý sa mi páči..
28. sep 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evikg
628
Registrovala sa 12. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 11557 príspevkov a 1 album. Má 140 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
evikg
628
Registrovala sa 12. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 11557 príspevkov a 1 album. Má 140 priateľov.
 podla mna je ten druhy velmi pekny. I ked z tych fotiek tazko nieco hodnotit... Niekde je aj interier, niekde nie.
28. sep 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
plamen (33 r.)
24
Registroval sa 4. decembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 468 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov. Sereď, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
plamen (33 r.)
24
Registroval sa 4. decembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 468 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov. Sereď, okres Galanta.
 u mna vyhrava cislo 3 no i 1. hlavne je to 3. gutgut je fajin. ludia ktory trosku sleduju nove trendy v architekture vedia o com hovorim. v prvom rade je to alternativa! nadcasovost,slusne materialy,pomer cana kvalita.bexny stavitel na uzemi sr tomu nikdy nepochopi a ked tak mozno o 20r.
28. sep 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbarosa (30 r.)
Registroval sa 20. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 201 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Prestavujem byt
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
barbarosa (30 r.)
Registroval sa 20. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 201 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Prestavujem byt
    Nitra, okres Nitra
 priklanam sa k nazoru, ze by to potrebovalo ovela viac info, nie len co sa tyka materialov, ale aj okolia v ktorom to je stavane, kde skrsla taka myslienka, mozno aj komu a podobne..
kazdopadne v mojich ociach je jednotka a dvojka uplna katastrofa, ktora sa vonkoncom nehodi do danej zastavby, vyzor v pripadne jednotky jedno velke vytlacene okno a v pripade dvojky kus nedokonceneho zeleza..
3.jka sa mi tiez nejak extra nepaci a vypada jak prerobeny dom zo 70tych rokov, ale z tejto vybranej trojky je to asi to naj..

@plamen toto naozaj nie je o staviteloch na uzemi sr a uz vobec nie o nadcasovosti.. je to len niekoho vykrik do temnoty.. urcite sa to tu nezachova, myslim tento moj prispevok ale o 20 r ako pisete tu budu stat ine domceky a verim, ze na tie prve dva sa podobat ani zdaleka nebudu..
k pomeru ceny a kvality sa vyjadrit neviem kdeze vnutri moze byt skryte naozaj cokolvek, co by nik z nas necakal..

PS: pisem len ohladne tychto troch obrazkov, nemam cas na studovanie odkazu, tak vopred dakujem za kritiku, tkorej bude urcite neurekom emoticon
28. sep 2012 o 13:02  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kgnm
Registrovala sa 21. apríla 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 83 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
kgnm
Registrovala sa 21. apríla 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 83 príspevkov.
 Kategoria ludi, ktorym sa pacia typy katalogovych domov s polygonalnymi rizalitikmi a barokovymi balkonikmi a pod. (nic proti takym - je to vec vkusu) by sa nemali zapodievat sucasnou modernou architekturou, ktora ziskava ceny takeho charakteru. Je to ako ked je niekto ekonom a ja nie som, asi figu rozumiem sucasnym ekonomickym trendom, ak sa im celozivotne nevenujem len obcas si pozriem spravy a precitam hospodarske noviny...
28. sep 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to