Načo je človeku dom bez lásky?

Zobraz úvodný príspevok
Keď si pozerám fotky vašich pekných domov, s krásnymi zahradami, I'm so jealous 🙂 Človek, ktorý túži po bývaní v dome, ale je bez partnera, má proste smolu (?) ..sám by to asi neutiahol a z bezpeč. hľadiska to pre ženu asi tiež nie je bohviečo (keďže je to na prízemí atď) Je tu niekto kto si postavil / a žije v dome sám a je tak spokojný? Alebo keď ste sa do stavby domu pustili s partnerom/kou ale potom rozišli, ostali ste žiť v dome, alebo ho predali a išli bývať do bytu? Nie je to "depresívne" žiť v dome sám, že má síce človek krásnu záhradu, ale po večeroch v nej sedí sám?
Odpovedať
1
4
5
@vykricnik isteže isteže...aké jednoduché drístať všeobecne ako to majú tí iní, len ty budeš asi lietadlo, však?
Odpovedať
@dexter89 presne si trafil s tým socíkom! 😄 veľmi nerada paušalizujem ako tuto hľa kolega výkričník - aj na Západe aj na Východe sú ľudia rôzni... a také to zakomplexované škatuľkovanie ako tu bolo predvedené výkričníkom v štýle ... "ľudia na západe sú takí a hentakí..." no proste kovaný odborník na západné Slovensko, pobavil. 😄
Odpovedať
@jabadaba The lady doth protest too much, methinks. Strawmana si nechajte pre niekoho na vasej intelektualnej urovni. Dopocutia.
Odpovedať
no to je diskusia pripadá mi ako keby musela byť len podľa niehoho, každý tu môže napísať svoj názor, a nie každý musí s každým súhlasiť, no má ho rešpektovať či sa ti páči alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu to je take typicke na slovensku… “nevyzeras na to, tak si to nemohol zazit” Wtf? O com to tocis duzu? Aka zavist? 🙈🙈🙈
Odpovedať
Profilova fotka
no niekedy je tazke pre niektorych sa nezapojit a trvat len na svojom nazore napriklad ze iba ten je spravny.
Odpovedať
@vykricnik tú svoju úroveň si už predviedol...dovi dopo. Milá, filozofická téma a vždy sa nájde somár, ktorý musí pohojiť svoje mindráky z nejakého konkrétneho regiónu - ako jeho najväčší znalec. To ma vždy pobaví.... no a teraz už dúfam, že téma sa opäť uberie správnym smerom.
Odpovedať
ako neviem, preco ta tato tema viedla k takym vyjadreniam, no zjavne si teda vsetku mudrost sveta nepojedol. takze taketo vylevy su tu podla mna zbytocne
Odpovedať
Heh, no ja by som povedal, ze ono aj ta tema celkovo asi nepatri na toto forum...
Odpovedať
Profilova fotka
@megs8 no to skor na konika 🙂
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?