Má niekto výkopovú zeminu v okrese Banskej Bystrice?

Ak by ste mali k dispozicii vykopovu zeminu (BB/BR okres), ktorej sa potrebujete zbavit - ozvite sa mi.
Odpovedať
Zdravim, ja mam volnu zeminu cca 3 tatry , velka luka, ak by bol zaujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Darujem okolo 30 tatier vykopovej zeminy. 0903 262 244
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ponúkam výkopovú zeminu cca 400 m3 v BB. Výkop predpokladáme júl-september. Samozrejme každá aj čiastková "pomoc" vítaná.
Odpovedať
Ponúkam výkopovú zeminu 500m3 - asi 60 tatroviek. Kamen+zem mix . Lokalita Suchy vrch .ZA ODVOZ. Info: 0905 746 451
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Potrebol by som zeminu cca 150m3 Banska bystrica - Badin ak by niekto nevedel co s tym urcite sa dohodneme .Kontakt 0903351724
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Potrebovali by sme cca 200 m3 zeminy na navysenie pozemku, ak by niekto o niecom vedel, napiste bud spravu alebo tel. 0911098009, dohodneme sa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ponúkam cca 33 ton výkopovej zeminy, tel 0911 914 369
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ak by niekto ponúkal zeminu sem s ňou Dakujem ;) PS: BB lukavica veľká lúka a okolie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Zdraví prosím potrebujeme aj veľa suťe na zavozenie veľkej priekopy na konci pozemku ak výkopovu zem v okolí Dolná Mičina súrne priekopa je pre moje 4DETI NEBEZPECNA len trón, kedy spadnú dole ak niekto prosím píšte
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, mame ponuku na vykopovu zeminu, zajtra zaciname kopat zaklady. obec kyncelova pri BB
Odpovedať
Profilova fotka
Keď ponúkate zeminu za odvoz,tak kto platí nakládku bagrom? Lebo aj to treba.. Tiež budem mat zeminu a preto sa pýtam. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, má niekto ešte v BB navyše zeminu? Potrebovali by sme vyrovnať pozemok a máme ešte dosť veľkú jamu. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň. Mal by niekto záujem o suť?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Má niekto záujem o cca 30m3 vykopovej zeminy za odvoz? Zvolen Turová
Odpovedať
Profilova fotka
0918 515 057 kontakt na mňa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Darujem vykopovu zeminu cca 3 tatry ako aj kvalitnu zeminu, ktoru je potrebne nakopat. Banska Bystrica - Rudlova 0904707403
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež darujem zeminu Horná Mičiná 50-60m3 0907674768
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
má niekto zeminu? na jeseň budem potrebovať...ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
dobrý deň, ak by mal niekto zeminu, ozvyte sa. do obce hronsek. ďakujem bajsovci@gmail.com
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?