Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
tak tomu ver že hej, zatial tam mám viac odmakané ako moja polovička :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
@maska1105 ;-)
Odpovedať
Jožko, už ťa budem potrebovať za chvílu... už mám vybaveného aj elektrikára a potrebujem doladiť kuchyňu aby som vedela čo s bodovými svetlami a zásuvkami .. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@94 nehovor :-D
Odpovedať
@finsluzby ..............neveris?....prid kuknut hih 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@94 super, beriem to ako pozvanie na kávu - kedy a kde?
Odpovedať
@maska1105 sak ty si rychlejsia nez my. uz planujes kuchynu? :-)
Odpovedať
@mima1 treba dopredu..............aj ja planujem uz dlho.....
Odpovedať
to aj ja skor ako sme zacali stavat :-D :-D :-D ale tak tahame elektriku a je pravda ze treba vsetko uplne do detajlu uz vediet lebo inak je to na nervy
Odpovedať
no my teraz hľadáme nejakých šikovných na plastové okná uvidíme ak by ste o nejakých šikovných vedeli pošlite my poštu dik x-)
Odpovedať
presne ako píšete baby, všetko treba naplánovať dopredu - hlavne kvôli odpadom a elektrike :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
prší prší chvalabohu že sme minulý týždeň spravili strechu ináč neviem v pivnici je aj tak dosť vody :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my strechu nemame.....ale za to mame bazen............... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme bazén..... ]-( a ešte k tomu nemám ani celkom vytiahnuté múry, tak predpokladám, že bazén budeme mať celé leto!!! :-|
Odpovedať
no my máme minikupalisko v pivnici a to sme si ju už chceli urobiť na hotovo a by som si tam dala aspoň sporák stôl a niečo na sedenie lebo to stále vláčime s bytu hrôza :-(
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež bazén :-( ešte šťastie, že múry už stoja... tuším sme si nemohli zvoliť horší rok na začatie stavby ako tento... kedy to už skončí a bude sa dať normálne robiť??? ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
no to som aj zvedavá už veru dávno nebol taký škaredý máj ako teraz ako na potvoru pamätám sa už v máji sme sa boli kúpať |-|
Odpovedať
ako je to úplne na figu, celá pôda rozmočená... my chceme v pondelok betonovať deku, to by malo byť slniečko, lenže neviem či domiešavač vojde do tak rozmáčanej pôdy. ešte nám majú robit rozvody ležatej kanalizácie a cez víkend dáme kari sieť a môžeme betonovať ide ma roztrhnúť s tým počasím naozaj takto hnusný máj si nepamätám
Odpovedať
@plysko . my sme na to rovnako ako vy.. tiež by sme chceli zalievať deku, no nemôžme kvôli počasiu, lebo nám nedovolí robiť nič .... :-(, dnes ideme niečo skúsiť porobiť, začalo svietiť slniečko ale je veľmi mokro.. :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
maska....aj my chceme v sobotu porobit vodu do vnutry.......hhi len najprv musime vysusit bazen...
Odpovedať
Pridavam sa k bazenovym ;-)
Odpovedať
no ja som rada ze my uz bazen nemavame ale tiez sme mali minuly rok. :-D
Odpovedať
ahojte, poslušne hlásim, že odpady sme aj napriek nepriaznivému počasiu porobili a čo je podstatné, tak zaliali aj debniace tvárnice... :-) :-) :-) :-) .... zajtra pokračovanie a snáď pridám aj nejaké nové foto .. :-D :-D :-D
Odpovedať
@maska1105 poslusne hlasim ze supeeeeeeeeeer.... len tak dalej...uz vam a teda aj nam hadam pocasie dopraje slniecka.... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maska1105 paráda. tak nech už to máte čoskoro z krku a môžete pokračovať múrmi :-)
Odpovedať
@ups tak toho sa veru neviem dočkať... :-) :-) :-) :-) len nech je už pekné počasie, alebo aspoň nech už neprší... :-( :-( :-(
Odpovedať
lenže pri tomto počasí sa ho nedočkám :.... :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
...ano nie je to bohviečo...ale ako som od vás šiel včera domov a videl tie zaplavené dediny ako ľudia bezmocne stoja a pozerajú ako im voda všetko berie...ty kokso...tak my sa nesťažujme.A pritom aj u mňa je už len asi 60 cm a voda berie všetko.V noci už vrecovali ,no voda opadla asi 45 cm.Do rána stúpla späť asi o 40.Teraz sa zatiaľ drží, pretrhlo hrádzu asi 5 km od nás poniže :-( našťastie neobývanú časť. Ale od nás dolu na 10 km je armáda a pol dediny pod vodou.Takže len to vkľude prečkajme a tešme sa že sme ako sme.:-)
Odpovedať
@dodog - tak to máš pravdu, aj keď aj tu už veľa ľudí vyťahuje z pivníc a dvorov vodu, ešte stále sme na tom veľmi dobre. mňa len štve, že si polovička zobrala dovolenku, speť do nemecka sa bude trieskať piatimi spojmi, a ani sa nič neurobí... ale nič sa nedeje len tak, len sme dnes s mamkou skonštatovali, že bude asi ako tá Sibila predpovedala, že svet zaleje voda.... :-( :-( :-( v správach dávali aj nový ešte nedostavaný dom, a už ho majú pod vodou chudáci, no hrozné.... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Ahojte, mozem sa opytat...? chceme zacat stavat dom teraz v lete, no stale cakame na projekt. Dufam, ze staveb. povolenie nam daju raz-dva. Chcem sa opytat, ako ste robili zaklady? Davali ste tie tvarnice - do nich roxory, a tak ste az zalievali? Alebo ste len cisto salovali? Chcela by som vediet, kolko vas vysli zaklady domu ? zoberme si dom 10 x 10. + - Dufam, ze nam budu stacit peniazky aspon na zaklady.. :-| . A tiez by som chcela vediet, kolko ste dali len za tvarnice v zakladoch. Dakujem vam velmi pekne za rady....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?