Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
dodog u vás aj dnes prší??? nestraš, ja zajtra potrebujem kopať jamu na prípojky, už mám aj chlapov dohodnutých :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
u mňa utorok ok. Nie neprší ...nech sa ani neopováži,lebo už mi voda olizuje pozemok a betonujú dielňu...
Odpovedať
tak sa pozeraj do toho slniečka aj naďalej Jožko, ja som práve obvolala beton, tak nech je už fajn.. ok tak v utorok môžme prísť..teším sa a donesiem si aj papierik s linkou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
8-)
Odpovedať
dodog dakujem aj tu za madlo na ktore si poslal link. ja som sa uz zmierila ze bude gula tak mozno bude aj madlo. musim to dnes ukazat mojmu co nato povie len cena sa mi zda mala. :-)
Odpovedať
a nezaprší a nezaprší... ]-( ]-( ]-( ešte že sme dobetonovali.
Odpovedať
jaaaj slabo sme sa modlili.............prehnalo sa to aj tu
Odpovedať
hurá zajtra ideme konečne robiť strechu počasie je celkom optimistické tak uvidíme ,ešte kebyže urobím ten sprostý vodičák :-( ,aby som si mohla naplno vychutnávať stavbu
Odpovedať
No my sme ešte nedokončili nabíjanie šindľa...............a zase zatieklo.Dúfam že zajtra to už dokončíme.
Odpovedať
no nám tečie stále len nech je to pod strechou aby sa to už sušilo
Odpovedať
kpilkova..........aj nam zateka.........cez otvor na schody a cez otvor na komin........uz aby sme sli aj my na strchu......ale len tyzden mame zaliaty strop tak musime este pockat... ;-( ;-( :-(
Odpovedať
dodog: zašlo slniečko, málo si sa naň usmieval :-) :-) :-) už nám aj krúpy padali, toto je úžasné ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat jednu otazocku,mame dom a chceli by sme prerabat podkrovie (povalu)trosku to zvysit,miesto jednej izby chceme dalsie tri kedze je tam miesta a miesta a kupelku a samoska novu strechu,treba k tomu nejaky projekt alebo stavebne povolenie???Ako viem,ze na strechu treba projekt ale neviem ci na tu prerabku =-) =-) =-) Dakujem pekne za poradenie :-)
Odpovedať
maska u nás len popršalo asi pol hodinku a hneď vykuklo slnko.Už aby sa oteplilo a začne žatva-na hríby.Vlani som ich zbieral na lúke v daždi v kraťasoch a bosý ako starý sedláci voľakedy, ale to bol zážitok normálne .Kam som sa zohol všade šampióny.Teraz sa to rysuje rovnako.Za hodinku som nazbieral za dve veľké zelovocové bedničky.Celá rodina mala hrííííbov. :-) Ale už je asi po dažďoch lebo komáre už lietajú a asi štyri dni nebolo ani jedného. Cipsinka pokiaľ viem tak projekt potrebuješ pokiaľ sa mení vonkajší vzhľad domu-strechy a ak sa menia ing. siete čiže elektrika voda kanalizácia či plyn.No a ak máš projekt tak treba stavené povolenie. ;-)
Odpovedať
dodog: hríby môžme aj my, aj hlavne moja polovička. o 4 ráno ho už neni a o 9 mu už vyvolávam, či ho nejaký medveď nespapkal :-D :-D :-D ale do úst ich nedá v žiadnom stave. šampiony to je moje, a hlavne také plnené a vyprážané. mňam. už mám sliny po kolená :-D :-D :-D :-D u nás pršalo necelých 10 min ale lejak a krúpy potom tiež trošku slnka, ale bariny ostali riadne :-| :-| :-|
Odpovedať
...nuž tak nás to bralo okrajom...na pravo sú hory pri plášťovciach a na ľavo od nás maďarské hory takže väčšinou to nejak tie hory odtiahnu preč .Ale dva roky dozadu som mal v júni asi 6-7 cm ľadu na terase...to sme schytali tak že aj nové omietky poobíjalo na domoch alebo tie polystyrénové rímsy okolo okien normálne ľad doďubal takže to museli meniť. No a moje kvietky mali kryokomoru. :-D
Odpovedať
no ale ešte vždy sme v dobrej lokalite.. tý chudáci čo majú pod vodou pol baráku, sa nezamýšlajú nad pár krúpami ako mi tu. nezávidím im. ale odbočili sme od témy, vykopnú nás :-D :-D :-D :-D :-D ako ste sa dohodly zo Zuzkou? platí ten utorok?
Odpovedať
ano platí.No od témy či nie...téma je začíname 2010 a asi začnem stavať za záhradou mólo.Akurát som pozeral dnes že keby som zajtra nafúkal raftový čln a rýchlo kúpil naň motor tak si tú veľkú vodu ešte aj užijem.Veď nakoniec všetko zlé je na niečo dobré... aha ako to mám blízo :-(
Odpovedať
no super, tak to poteší :-| :-| ale dobrý nápad, ak to stihneš do utorka, okrem kávy môže byť aj super zábava :-D :-D :-D len tú mačičku mi nepustite pri vodu aby sa jej nič nestalo aspon do utorka, nech si ju užijem ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobog dakujem,si mily ;-) :-)
Odpovedať
no prieckujeme prieckujem...........hadam dnes aj doprieckujeme...juchuu
Odpovedať
Zuzi utorok mi asi padne :-| :-| :-| :-| :-| ak to všetko zajtra a v nedelu nestiheneme, nemám šancu ísť s vami k dodogovi :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
ale urcite poriesite....................neslo to kopat?
Odpovedať
no šlo, ale velmi pomaly... ale už máme 3/4 hotové, len nevieme zohnať na plyn spojky a keďže je pred nami sobota nedela, tak nás to dosť zabrzdí :-( :-( už máme aj všetky potrebné hadice na plyn, elektriku aj vodu.. len tie spojky to všetko do.. li :-S :-S, aj piesok doviezli, no uvidím čo a ako dám ti vedieť ;-)
Odpovedať
ake spojky?....ale presne....mozno viem pomoct
Odpovedať
navarovacie prechodky na hadicu 32 dva kusy... :-) :-)
Odpovedať
zajtra nam pride kurenar....tak som mu volal ci nema....on ma take pojazdne auto s dielmi..........ale nema......ma len 25........bohuzial...snaha bola
Odpovedať
nevadí moja... idem do postele som unavená, po dobrú noc
Odpovedať
@fuga ahoj, my tiez budeme mat dom s pivnicou a je to na svahu a budeme to potrebovat zaizolovat. Vy ste cim izolovali? Z akeho materialu ste robili pivnicu? My sme sa chystame zo salovacich kociek.
Odpovedať
maska daka si bola unavena tak skoro spat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?