Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiež trocha pokročili :-) po tých príšerných dažďoch a škodách čo spôsobili sa nám podarilo zaliať pásy. stálo nás to trocha roboty a 5 kubíkov betónu navyše. ale sme nad zemou, už aj debniace tvárnice sú zaliate a rozhádzaná výkopová zemina pod deku. len keby bolo viacej času, čo by sme mohli stavbe venovať aby to šlo rýchlejšie...
Odpovedať
ups: pomaly dalej zájdeš :-D :-D , píše ti to tá, čo sa nevie dočkať.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tiež nevedela dočkať, kedy konečne začneme a teraz sa neviem dočkať kedy skončíme 8-) ale nie, všetko sa dajak zvládne len to chce čas (ktorého je málo :-D ) aj vy začnete, neboj :-)
Odpovedať
ja som to uz tiez pisala ze najskor som sa nevedela dockat a teraz by som uz rada koncila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, asi na tom niečo bude :-D ale vy už ste ku koncu určite bližšie. máte za sebou kopec práce :-)
Odpovedať
ups je mozne ze budes skor byvat ako my :-D :-D este cakame len na okna. no a robime sem tam nieco co sa da. podbitie strechy zateplenie strechy a tak no pomaly ale isto....
Odpovedať
Profilova fotka
veď aj my len tak pomaličky budeme postupovať, tak toho skoršieho bývania by som sa nebála :-D u nás je najoptimistickejšia vízia vianoce 2011. ale tomu verí len môj muž :-D šak aj do roboty chodiť treba a zarábať :-)
Odpovedať
no tak take vianoce 2011 asi aj u nas aj ked hrubu stavbu mame. no verim ze vo vnutri sa budeme prplat dlho predlho. a hlavne na vsetko treba peniaze. tiez by mohli existovat obchody kde by stacilo povedat len dakujem. :-D :-D
Odpovedať
ups: my sme sice o jeden malilinky krocik pred vami- mame uz hotovu dosku (ak som dobre videla, mate hotove DT), ale nam sa to vlecie uz od septembra :-( Tiez mame problem s casom, to je uz tak, ked clovek chce stavat svojpomocne a ako pises, aj peniazky treba zarabat, manzel je doma len cez vikendy, a nedoveruje ani vlastnemu otcovi, aby on nieco zatial porobil :-D . Proste musi mat vsetko pod dohladom, takze netusim, kedy sa budeme moct stahovat, este na zaciatku som si myslela, ze tiez na Vianoce 2011, ale ked vidim to tempo, tak sa budem musiet asi zmierit s tym, ze sa to posunie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mima, veru také obchody by neboli zlé. treba si dať patentovať :-D vianoce 2011 je tuším obľúbený termín na nasťahovanie. ja tomu moc neverím, že to dovtedy stihneme, ale možno že motyka vystrelí 8-) ingeborg, presne tak... stavať svojpomocne je strašná piplačka ako zisťujem... to si až pri tej stavbe uvedomíš ako to všetko dlho trvá a ako ničomu nemôžeš venovať dostatok času. a na fotkách v albumoch to vyzerá tak jednoducho :-D ale verím tomu, že to všetci skôr či neskôr úspešne zmákneme :-)
Odpovedať
aj ja chcem bývať na vianoce 2011 :-D :-D :-D ale ešte nemáme ani stavebné povolenie :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p myslíte, že sa to dá stihnúť??? :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
maska....jasne ze ano...........pomysli si na mna....hih...kedy chceme byvat my....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vitaj v klube :-D :-D :-D stihnúť sa to určite dá. ak budete stavať s firmou. alebo ak vám môže pomôcť viacero ľudí (z rodiny, priatelia). náš sused má klasický murovaný dom, robila mu to partia 4 ľudí a do 13 mesiacov bývali. my ale chceme stavať viac menej svojpomocne + dodávateľsky, sme na to v podstate s mužom sami dvaja (občas na ťažšie a väčšie roboty) príde dakto pomôcť, takže počítam, že to bude trvať nekonečne dlho 8-)
Odpovedať
ups, aj my si to budeme robiť viac menej sami... :-) len hrubú stavbu nám bude robiť firma, teda známy, ktorý sa tým živia.. ;-) ale inak, no neviem snáď aspon do dvoch rokov budeme stíhať :-p :-p :-p
Odpovedať
94: tak to si ani neviem predstaviť, ako to vy chcete stihnúť, a či je to vôbec správne, ale každopádne držím palce nech sa vám to podarí, ked človek chce, tak verím že sa to dá .. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
vsetko je o case. my tiez urobime viac ked sme tam napr v sobotu alebo si vezmeme dofcu ako ked prideme o 4 po praci to je jasne :-D :-D . ale tak teraz je uz dlhsie svetlo tak sa da. cize vianoce 2011 stihate vsetci ak sa nebudete flakat :-D
Odpovedať
mima, ty máš doma aspon muža, ale môj je na montážach, a chodí domov tak na 5 dní za dva mesiace :-S :-S :-S :-S ja to robím s kamošmi ako sa dá.. teda momentálne sme konečne dobúrali dom, foto v albume, bola to makačka... nadávala som statočne .. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
maska, myslím, že hodne času ušetríte ak dáte hrubú stavbu postaviť firme. oni to raz dva postavia a potom sa môžte bavkať s dokončovačkami :-) no, inak som zvedavá, komu sa to skutočne podarí dokončiť do tých vianoc. môžme potom rekapitulovať a vytešovať sa ako sa nám (snáď) dobre býva 8-)
Odpovedať
ups ja by som chcela uz v lete 2011 sedet na terase ale ticho. keby nieco stacia mi aj vianoce :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima :-D :-D držím palce, aby ste to čo najskorej zvládli :-) hm... taká kávička na terase, len tak si leňošiť... to by bolo :-)
Odpovedať
my fakt chceme všetci všetko stihnúť.. :-D :-D :-D :-D mali by nás tu čítať naši chlapy, tý majú vždy čas, no nie???? :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
no moj chlap sa ponahla.........hihi ako aj ja.............no ale uvidime.........secko je vo hviezdach
Odpovedať
maska jasne ze vsetko chceme stihnut najlepsie hned :-D :-D ale ved ked si to tak vezmes zburane mate ked bude papier tak zacnete a do vianoc 2011 je presne 20 mesiacov. ved to je dost. :-D ;-) ups ja som uz sedela pri kavicke aj teraz minuly piatok ked bolo tak krasne. sice nie na tej terase o ktorej hovorim ale bol to polystyren no bolo to skoro to iste :-D :-D ked zavrem oci a hreje slnko je mi to jedno
Odpovedať
mima keby si tak mala pravdu, ale veľa závisí aj od financií... :-( :-( :-( uvidíme, ale snáď si budeme šťastné a veselé o rok priať už z nových domčekov ... ja tomu verím :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
maska ja tiez lebo ja verim kade comu a som optimista velky... tie peniaze to je asi najhorie, lebo ludi najdes hoc kde. teda aj peniaze by sa dali najst v banke no zadlzit sa po usi tiez nieje boh vie co... potom sa ta kavicka na terase trosku horsie bude pit no ale dako bolo dako bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kávička na polystyréne :-D veru by som brala aj to. je fakt, že keď je vonku pekne, človeku toho až tak moc netreba :-) maska, nič neboj, ono sa to nejak zvládne. keď sa musí tak sa musí :-) oki, aj ja niečo musím a síce ísť konečne pracovať. tak sa mávajte pekne zatím :-)
Odpovedať
Prší, prší len sa leje, modrá strecha sa nám smeje :-D :-D :-D babýýýýý takto nestíhame vianoce :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ale co stihame neboj. nam asi v stredu alebo stvrtok pridu oknaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
mima aj ja chcééém, ale nemám ešte ani povolenie :-D :-D :-D :-D :-D myslím stavebné ale už je to na super ceste, zajtra ešte papiere od plynárov a ideme nato ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
len nebudem domaaaaaaaa ked pridu asi ma poraziiiii. do soboty budem potom cakaaaaaaat. ale celkom sa tesiiiiim lebo konecne nebude na nas prsat lebo strechu mame a nemusime vylievat vodu no a teraz ked budu okna nebude fuuuukat konecne :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?