Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
Profilova fotka
tak on to mal normálne vytipované ... tak to je fakt sila .... dúfam že takúto návštevu nikdy nezažijem....
Odpovedať
dúfam,,,lebo to je na zostarnutie o 15 rokov. Nemal nič vytipované on proste šiel od domu k domu.V jednom dvore ho vyhnali s guľovnicou...no a to nič. Zišiel aj do škôlky k deťom. No čo už len tam ukradne? .Ukľudnilo ma že si ho podali rodičia niektorích tých detičiek mimochodom policajti. :-p
Odpovedať
tak to veru bysom ho asi ........ :-S
Odpovedať
ja som takúto udalosť zažila ked som mala 11 rokov, tiež som ho identifikovala a on sa vyhrážal môjmu otcovi, že sa 18tky nedožijem... tak mu otec jednu pustil a ešte mu otec hovadu musel platiť na tú dobu 1500sk za ublíženie na zdravý!! ]-( ]-( ]-( tiež si odniesol "pekných" pár veci a nikto ich rodičom dodnes nevrátil :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
zlodeji boli su aj budu no... treba byt na pozore. a ked nieste doma mat v dome -byte alarm. dnes je to uz ako povinna vybava v aute. aj ked niekedy ani alarm nepomoze :-(
Odpovedať
tak aj my sa tohto bojíme keď postavíme Chalupku aby nás ešte pred nasťahovaním nevykradli :-S
Odpovedať
ahojte....my staviame a staviame.......a ja som tam uz 2 dni nebola.............fnuk
Odpovedať
no veď vidíme, že fotečky nepribúdajú ... :-) :-) :-) sledujem každý deň... ako colombo :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no dnes pojdem.....ked aj na bicykli..........ale manzelik to obzera kazdy den ale fotit mi nechce....ze nebude traposit...........vcera vytiahli mury uz po vrch.............................tak som zvedavaaaaaaaaaa :-(
Odpovedať
94 my zas fotime uplne vsetko. vsetko co urobime tak sa snazim odfotit. aj ked je to len jedna doska niekde dana :-D :-D vcera sme podbijali strechu a tiez som to fotila aj ked mozno to nieje dolezite. ale ked sme tahali mury tak sme si robili fotky kazdy den asi ked sme vytiahli aj jeden rad kedze sme stavali sami dvaja a islo to pomalsie ako keby tam bolo niekolko chlapov. no teraz ked sa vratim k fotkam a vidim ake to bolo je to super :-) cize fotit treba
Odpovedať
94 ak ti možem poradiť sa si všetko foť ;-) , píšem z vlastnej skúsenosti :-S ..... najme ked potrebuješ niečo si zistiť ..... ja ich už mám pekných pár stoviek
Odpovedať
sak ja mam fotociek kopu........len teraz som tam dva dni nebola............my len tahame mury a mam cca 50foto......hih
Odpovedať
Článok sa načítava...
94 ja ich mám cez 890
Odpovedať
94 tak zacni cvakat. ja som od prveho vykopu po zaliatie dosky urobila dva krat tolko asi :-D :-D vsetky mam oznacene datumamy roztriedene po dnoch v pc.
Odpovedať
no teda.............ked ono to je tazko...lebo stavia firma a my chodime len po praci aj to nie kazdy den.....fnuk :-S chcela y som byt pri tom.....ako to rastie...........ale po hrubej stavbe to uz bude ine.........hih :-D
Odpovedať
asi som chcela napisat ze označene dátumami :-D
Odpovedať
dnes som spravila asi 30 foto......som sa vytesovala ako male decko....juchu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
stavajte stavajte lebo hlásia dážd :-|
Odpovedať
no neviem neviem.......pochybujem ze stihnu strop..............ale keby stihli do dazda,,,,,,,,,zas by sme nemuseli polievat beton,hih..........ale asi tazko
Odpovedať
nám ho teraz zalievaju
Odpovedať
no pekne....super kpilkova.....
Odpovedať
sa teším len keď to ja nevidím som doma a detičky my spinkaju takže sa nemôžem ani na krok pohnúť
Odpovedať
ved toto je najhorsie...........aj ja som v praci a nedostanem sa tam kazdy den hoci je to len 7km......fnuk ake mas deticky?
Odpovedať
jaaj uz veim, kukla som album....chlapci pomocnic... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no zbojníkov prišli sme zo škôlky a hneď zaľahli nuž čo možno uvidím už len hotový strop
Odpovedať
paráda, mame zbúrané, teraz už počkať len na stavebné povolenie a môžme sa pridávať k vám s fotkami.. už sa neviem dočkať :-) :-)
Odpovedať
jaaaj tak parada uz to mate podminovane cele :-D :-D :-D tak nech rychlo pride ten papier a pak to zacne :-)
Odpovedať
veru mima, už sa neviem dočkať... bola to makačka, kameňov ako v lome, mám to nafotené aj v albume, no nikdy viac pozemok so starým domom :-( :-( :-(
Odpovedať
no to by som nechcela. kolko vas stalo zburanie a odvoz sute?
Odpovedať
neodvážali sme, mame to na boku na pozemku, lebo chceme ísť hore cez 60cm, tak s tým budeme robiť vyvážku domu.. ale segra tiež búra taký starší domček na ich pozemku a ony dali 400 eur za dva kontajnery, a to bola skoro len škribla... nič z múrov :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?