Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
Profilova fotka
hej... vobec to nevidno...neviem,ci tam ale mam taku fotku,aby si to vídela..
Odpovedať
Kati,dvere máš odfotené a také mate aj okná , nie?? myslím v tej farbe.... teraz je to velký trend, dávať okná zvnútra biele a zvonka sú v hocijakom odtieni. aj naši ich majú na rodinnom dome. Zuzi, ked budeš chcieť zoberiem ťa pozrieť ich naživo... je to tu u nás :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, take, zlaty dub :) ale tie dvere som uz tusim stiahla....
Odpovedať
maska....no to by sa mi celkom pacilo.........ja som dnes taka rozbehnuta...pretoze zacali tahat mury tak uz planujem okna....hih
Odpovedať
to máš dobre moja, ja som dnes pozerala na moje vizualizácie dala som do albumu a už snívam, ako pijem kávu na terase.. hehe.. kludne sa môžme dohodnúť a zbehnúť sa pozrieť :-) :-)
Odpovedať
idem kuk tvoj album...........aj ja som moj uz vratila....a dufam ze dodam cez vikend nove foto..... za ti eokna sa ti asi ozvem a poriesime.....lebo som v takom dome este nebola...
Odpovedať
no sa teším aj ja na nové fotky vášho domčeka... a v kútiku duše vám budem v dobrom závidieť, keby sme už mali aj my aspon platňu.. hrialo by ma, že je po papierovačkách, lebo toto je hroné!!!!!! každý den niekam lietam, podpisujem, vybavujem.... ale dúfam, že už čoskoro to bude všetko na stavebnom ... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
tak ja som s oknami rozhodnutá zvonku imitáciu dreva a zvnútra biele akurát sme rozhadzovali cenové siete uvidíme kolo nás to vide a dnes nám betónovali schody na poschodie jedna báseň ;-)
Odpovedať
ja som to okno chcela bez predelu lebo sa mi tie stlpiky dako nepacia. takto bude len jedno okno so stlpikom ostatne maju mensi rozmer tak tam nebudu. a ci dat hnede alebo biele okna? hm u mna to bol dost velky problem lebo ja som vzdy hovorila ze biele nechcem ani vidiet. ze fuj. tak vzdy sa hovorilo len o hnedej az kym sa to nezacalo riesit akoze uz na hotovo. potom som zacala studovat pozerat tu ake kto ma a riesit co by som ake chcela vo vnutri domu. moje posledne rozhodnutie bolo ze hneda imitacia dreva -orech von a dnu biele. nedala som oble profili ale hranate. sama som zvedava ake to nakoniec bude. snad uz co skoro :-) :-)
Odpovedať
kpilkova kolko mate okien?
Odpovedať
malých máme 4 dve francuzké a dve klasické
Odpovedať
my sme davali robit cenove ponuky na 12 okien bez sieti a zaluzii a parapiet a ceny boli rozne. od 1900 € az do 5000€ co som teda bola dost prekvapena lebo vzdy boli tie profily bud 5 alebo 7 a vsade bolo napocitane dvojsklo. myslela som si ze budu velmi podobne tie ceny. nakoniec sme dali trojsklo 7 komorove :-D :-D lebo bola akcia trojsklo v cene dvojskla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
to fakt mima take rozdiely?......teda ja som este nedala nacenit...ale predpokladam tak 5000eur.....a to mame menej okien tak uvidime
Odpovedať
ako ked som videla prvu ponuku ze 1960 tusim to bolo a potom asi 8 ponuka ze 4900 tak som ju studovala ze co tam nacenili ale okna boli rovnake ako v prvej. dala som inzerat na 123dopyt a odtial mi poslali strasne vela ponuk.
Odpovedať
hmmmm okna, to este mame cas, vcera nam prisiel 1. kamion tehal, juchuuu mury sa zacnu tahat od pondelka :OD
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, kedy to len bude, ze budeme aj my nad oknami rozmyslat... x-) kpilkova, mima, aj ja chcem zvnutra biele a zvonka hnede, ale odtien este ani srnka netusi. My sme mali dnes väčšiu brigádu - 10 ľudí a ťahali zo šalovačiek pivnicu. Stihli 6 čiar, škovní boli. Ale na konci bolo na všetkých vidno, akí sú unavení.
Odpovedať
lenoc aj to bude. tiez sme boli tam kde vy a sme pri oknach. nie davno vsetci davali zlaty dub myslim ze uz to ma kazdy a tak ja som zlaty dub nechcela. premyslali sme o dube bahennom ci aky to bol uz ani neviem no nakoniec sme pozreli vzorku orechu a ten sa nam dako zapacil. ale do vnutra som chcela tie biele lebo... to ste mali inu brigadu teda. si varila velky obed :-) :-)
Odpovedať
ja mam problem.....teda pruser ako hrom.............. zmensila som spalnu na ukor kupelky.......lebo sak do spalne stac postel pretoze mame satnik a vedd tam budeme len spat........... ale teraz mam spalnu siroku cca2,7m...brrrrrrrrrr a ked tam dam postel 2m dlhu....no ja neviem sak tam ledva prejdeme......... joj ja trubka.........
Odpovedať
no tak to si si nechala fakt málo miesta moja.. nám bez šatníka vychádza 3,30 a ja mám obavy aj z toho... ale ved ešte nemáte postavené, nie??? môžeš to stále zmeniť ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
no niesu este priecky............ale pruser je ze uz je vyvod zo zakladov na umyvadlo...........neviem ci sa to moze nejak posunut...no pochybuje,........................ ooooo ja nestastny zemepan............ 8-(
Odpovedať
myslite ze sa to nejak da????
Odpovedať
Profilova fotka
94: vsetko sa da este mozno posunut, nezufaj :) my sme posuvali vyvody na pracku a aj na rebrik do kupelne.. takze pohoda :) inak, ja som mala doma detsku u nasich asi 280x360 a mala som tam po svadbe manz. postel a este aj skrinky hlboke 50cm okolo a chodili sme v pohode...teda dalo sa.. coize ty ked si tam uz nedas skrinky, lebo ako som pochopila mas satnik(?) tak prejdes uplne bez problemov.. alebo som to blbo pochopila? lebo som citala v rychlosti :)
Odpovedať
jojo nebude tam nic len postel manzelska.........a je to podla projektu: 3,885x2,85m...... ale postel musi ist po dlzke na stranu 2,85................ no neviem ci sa v tom vysomarite.....lebo uz som s toho aj ja magor............ chcela som si spravit krasnu kupelku...........ta mala byt siroka 2,3 a ja som dala 2,6m...........hihi
Odpovedať
94 hod do albumu daky nacrt domu. co staviate aky? mozno som sa uz aj pytala len je tu tolko ludi ze si to neviem zapamätať. ale ono sa da vzdy posunut nieco alebo dako opravit :-)
Odpovedať
no neviem ci to bude velmo vidiet........
Odpovedať
je to ta izba kde je ta zelena sipka....... a na projekte platia cervenou zakreslene zmeny.............je tam prave vidiet ako som si fajne zväcsila kupelku......fnuk :-S
Odpovedať
94 o kolko sa teda zväcsi kupelka aka to posuniete? aby to malo v tej kupelke aj daky zmysel potom. lebo ak to posunies o 15 cm tak v tom vyznam nevidim
Odpovedať
planujem posunut priecku o 30cm............... ale my robime este len obvodove mury......ale mame uz hotovy vyvod na umyvadlo ktory je uz posunuty o tych 30cm......a teraz by som to najradsej vratila.............juj
Odpovedať
vratit sa to da. aj ked nemyslim teraz to ze vytiahnete trubku zo zakladov :-D staci sa opytat dakeho vodara co bude montovat wc umyvadla a tak. to sa da este kolenami podla mna oddielit nazad alebo dako.
Odpovedať
neboj...to sa da posunut...vodar ti to spravi:-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?