Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
Zuzi, ale to súkromie v dome a ten priestor, ti nijaký byt nenahradí.... my sa dlho odhodlávali či stavať, teda ja som v tom mala od začiatku jasno, no polovička kedže je z činžáku sa ťažko rohodovala... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ved toto...ja som tiez cinzakove dieta.........ale tesim sa tesim na domcek ;-)
Odpovedať
aj ja, len už aby to bolo... :-D :-D :-D v sobotu sme boli v polsku, a pri kríčkoch a stromčekoch som už plánovala, čo kde posadím :-D :-D :-D a ešte nemáme ani základy .... :-p
Odpovedať
maska1105 tiez to poznam, my ideme tento tyzden zalievat dosku, ale uz minuly tyzden som kupila kricky v crepnikoch, hadam dovtedy narastu :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D super, aj ja som držala už v ruke magnoliu, že kým postavíme podrastie, :-) :-) :-) ale nakoniec som ju prenechala segre, tá už má postavené, my sme ešte len v polovici búrania.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si vcera vyberala komody do spalne... :-D inak doteraz som to nejako neprezivala.. /velmi som sa netesila/ ale uz sa zacinam tesit na domcek... :-)
Odpovedať
My planujeme zalievat zakladovu deku tuto sobotu a vcera sme si posadili magnoliu :-D a k meninam som dostala kricek bahniatok mam posadenych asi 30 tulipanov uz minuly rok a teraz zacinaju iba rozkvitat , takze my postupne aj stromceky a kvety aj domcek. Ja uz by som najradsej zacala balit, ale aj na to coskoro pride / tak o rok :-D /, ale sak pockame, no nie?Drzim Vam palce a veeela trpezlivosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alenocka a ktorú magnóliu grandifloru??
Odpovedať
Profilova fotka
my máme na záhrade túto je nádherná :-) :-) :-)
Odpovedať
jéééj Deniska je krááásna :-) my sme včera zistili, že nám asi "neprezimoval" javor :-|
Odpovedať
nem pri sebe ten letacik,pozriem a napisem, Donya mas ju nadhernu, nasa je cca 50 cm a iba samy puk takze ked rozkvitne pofotim, i tak si musim aktualizovat album tak to tam dam, mozno este dnes.
Odpovedať
donya....krasny kvietok......juchuuu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja pozriem doma celý krík by som sem dala ... naša je vysoká cez 2 m
Odpovedať
Je nádherná. Mne skoro puklo srdce, keď som v zime jedno ráno zbadal že moja retrieverka sa hrala na srnku a zožrala dvojmetrovú magnóliu. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a to ako sa jej podarilo ???
Odpovedať
Tak ako keď chce ujsť.Ona chytí jeden drôt v novom pletive, normálne ho vytiahne a pletivo sa roztvorí po celej výške ako veľká brána. Nebude sa predsa škrabať popod plot. :-D JA ho zarobím a ona vytiahne ďalší o 30 cm ďalej. Ale to už sme od témy .Sorry
Odpovedať
Profilova fotka
to je ale šikulka :-D :-D :-D
Odpovedať
baby a kde ste kupili magnoliu? maju to bezne niekde v obchode? u nas maju jedni v zahrade taku krasnu a vzdy nanu cumim aka je lebo maju taku strasne vysoku a sa mi hrooooozne paci.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem či ju majú bežne v obchode, my ju máme odtialto: www.palmy.sk
Odpovedať
to my je ľúto magnolia jej asi chutila :-( my máme zjednaného psíka .Bude to prvý obyvateľ v našom novom hniezde :-) aby nám ho strážil ale ešte je v bruchu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a čo to bude za psíka?
Odpovedať
hafovia vedia urobit inu sarapatu. mne ta moja psica nuchata roztrhala nove botasky ked bola este uplne stena. mala som ju chut vytrieskat ale prisla som nato az neskoro. co uz by nemalo ziadny efekt. inak dnesne pocko nic moc a ked sa pozeram na predpoved nic dobre ani nepride. :-(
Odpovedať
budeme mať bernský salašnícky také malé hovadko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima1 aj som som pozerala počasie skoro celý týždeň bude takýto na nič :-( naši roboši určite nič neurobia ...
Odpovedať
Profilova fotka
jééj to je krásny psík :) už sa musíte veľmi tešiť
Odpovedať
k pilkova to bude iny macko. mne staci moj retriver a uz sa mi zda byt velky :-D :-D hlavne ked namna skoci a ma hlavu na urovni mojej :-D :-D :-D
Odpovedať
to áno aj my frfleme na počasie mali nám robiť strop s premacu a
Odpovedať
Profilova fotka
nám by mali tiež robiť strop tento týždeň ... no ale v tomto počasí neviem či začnú ... :-( :-( :-(
Odpovedať
no dufam že si ho dobre vycvičíme nechcem ho nájsť niekedy v mojej záhrade, ale muž sa na neho strašne teší a tuži po nom
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela retrievera keď už budeme v domčeku, teraz máme v byte bígla :-) ale priateľ povedal že už psa nechce tak neviem ako ho presvedčím
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?