Kremienok a Chocholúšik

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zakladam tuto temu pre vsetkych kto potrebuju nacerpat novu energiu, odreagovat sa zabavit a pokecat si o veciach vsednych ale aj nevsednych. samozrejme sudruhovia a sudruzky UVMS maju ucast povinne nepovinnu. Tak verim ze tato tema zaujme splni svoj ciel a ked budeme posluchat tak nam ju mozno nezamknu. Zelam prijemny kulturny zazitok.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, tak ma niekedy zoznamis, OK? inak, snad domesiaca pribudnu dalsie celebrity na foto.. rysuje sa Smajda a este jedna spevacka:) snad to vyjde:)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeho Latinákovho brácha mám aj na FB :-) :-) :-) :-) on je frajer mojej kolegyne
Odpovedať
Profilova fotka
tak super :)
Odpovedať
jeeej tu je aj celebritne okienko katri ved uz som ti raz povedala, ze vzhlad celebrity uz mas len to treba zuzitkovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andulka, co ty odo mna budes chciet, ked mi tak lichotis?? :-D :-D na tej fotke vyzeram hrozne :-D ale dakujem aj tak :)
Odpovedať
@hanka_april teraz som rozmyslala ak este nemas tie okna vybrate definitivne skus mi poslat ak mas zaujem rozmery okiena aake mas poziadavky kolko komor skiel farbu...a najnizsiu ponuku skusim ti to dat nacenit jednemu znamemu co povie.Katrin zatial nechcem nic ale ked budes ta celebrita tak porozmyslam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@andula30 ok, hod mi do IP-cky mailovu adresu, poslem rozpis (mam to v pdf).....najnizsiu ponuku nejak nemam, pretoze presne take, ako ja chcem, mam len 1 ponuku a to je 15 000 - okna, parapety, elektr.+manualne rolety, zaluzie, sietky....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@andrejo tu sa mozeme bavit aj o autach :-D :-D :-D moja bude mat vodicak za 8r, tak to je fakt, ze toto keby jej necham, tak akurat na učenie.... :-D
Odpovedať
@katrin21 no tak treba aj na to mysliet. Moj syn vyberal ciernu farbu na auto tak nech na nom aj jazdi. Ja zacnem odkladat na auto pre nas hadam na nieco nasetrime dovtedy :)
Odpovedať
inak zatial nemam to otvaranie ale ak o niecom budem pocut tak ti napisem spravu
Odpovedať
Profilova fotka
boze, ako to ty robis, na vsetko odkladat.. ja odkladam tam vseobecne a postupne sa to mina na co treba potom.... :) ja to skusim odfotit zajtra , aby si vedel o com presne hovorim, ja neviem, ako sa to presne vola :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michal.ko ,aj ty šup sem , lebo tam sme mimo temy :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
halooo, pokracujeme tu??? aby sa mohli zapojit aj ostatní :) @finsluzby @yanka79 tato tema bola velmi srandovna svojho casu a totalne oddychova :) na uvod obnovy temy "socik a byvanie" davam foto tej nasej soc. kuchyne a kupelne... @skorica_05 tieto kachlicky???
Odpovedať
@katrin21 a podobáš sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je moja dcera a moja máti..... a moj ex.... :-D
Odpovedať
@katrin21 šak hovorím, presne ako ty
Odpovedať
katrin tá kuchyna neni zlá celkom dobrá na socík az moc 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@skaredekacatko pravda? a hlavne, vsimni si tu dosku.. ani čiarocka na tom.. moja mama ju nikdy ako prac. dosku nepouzivala, mame tam taky stol, vlastne na sposob dnesnych " ostrovov" kuchynskych, akurat je to len stol.. :-D ale linka fakt ani dnes nie je nejaka strasna, da sa prezit :) jasne, ze vidno, ze je nemoderna, socikovska, ale inak je ako nova... este nevidno nalavo taky roh a tam su polick biele hore aj dole..
Odpovedať
Profilova fotka
@finsluzby nie, ja som na otca :) ako jedina dcera som po tatovi
Odpovedať
toto je zase naša socíkovská kuchyňa karmen
Odpovedať
Profilova fotka
@skaredekacatko hej, presne tuto som si predstavovala... :) poznam :)
Odpovedať
jedine čo s nej ostali sú tie obkladačky a mlynček na kávu lebo ten je tam na pevno, ale už sa skoro vôbec nepoužíva .Ale poslúžila dobre teraz ju má oco ešte v dielni n a náradie :-D :-D :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@zuzankapp @rebelix a ostatní, tu sa da kecať o hocicom :) svojho casu sme sa tu stretli skupinka ludi a po veceroch sme sa tak niekedy nasmiali, az mi slzy tiekli od smiechu pri PC a moj chlap na mna kukal, ci mi nesibe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 super, ale nejdem to vsetko citat, staci ze pridem na ine myslienky tu s vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ono by to bolo treba obnovit.. je to stara tema...ale ked si clovek chce pokecať, bola super.. idealna pre @creator @havaj a podobné čisla :-D .. je to prehladnejsie ako komentare pod sebou :) takze staci ju ozivit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 =-) čo som zmeškal? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp
Odpovedať
Profilova fotka
@havaj este si nic nezmeskal... este to len zacne!!! :-D @katrin21
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankapp tu je bitevne pole? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@havaj ano, odbijeme depky z tela von! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?