Kremienok a Chocholúšik

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zakladam tuto temu pre vsetkych kto potrebuju nacerpat novu energiu, odreagovat sa zabavit a pokecat si o veciach vsednych ale aj nevsednych. samozrejme sudruhovia a sudruzky UVMS maju ucast povinne nepovinnu. Tak verim ze tato tema zaujme splni svoj ciel a ked budeme posluchat tak nam ju mozno nezamknu. Zelam prijemny kulturny zazitok.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak teraz som normalne spokojna, jake mam cenove :-D super....asi ked mi svagor robil rozpocet, tak sa trosku sekol na tych oknach :-x ale na rolety a branu mam teda dobre ponuky podla toho, co tu citam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka_april na tie okná máš fakt super cenu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka_april teda aj na ostatné ... my máme tie rolety z BA tak už je cítiť aj tá cena ... prečo tu je všetko drahšie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@donya ale cena je 15 000, tych 6700 bol len nas predpoklad....+ brana + rolety, takze nejakych 20 to bude asi nakoniec.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no na VS na vseobecnej ekonomickej teorii nas ucili, ze "cena vznika v mieste, kde sa pretne ponuka a dopyt" :-D :-D takze, kym sa najdu ludia ochotni platit, tak ta cena bude taka...
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka_april aháá to som si nevšimla že to bol predpokladaný rozpočet ...
Odpovedať
Profilova fotka
to sa tešte keď budete robiť vnútro .. tam tie pálky budú lietať jedna radosť .. všetko 100tis. Sk :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@donya ani nehovor... ja ratam tak ze hruba stavba s oknami a elektrikou je tak 40 percent z ceny domu.. tak dufam ze to tak bude plus minus autobus.. a tiez este uvidim co mi zahradna architektka navrhne v tej velkej zahrade... aj ked sme si uz predbezne hovorili ze co asi... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak zatial co mam objednaneho elektrikara aj chlapca na plyn+odpady+voda, tak je to menej ako v rozpocte, omietky sadrove robi bratranec, ten mi slubil pomoct, maluje znamy....no neviem....zatial ma len tieto okna tak trochu prekvapili, inak ma svagor celkom dobry odhad :-) aj kotol sa mi asi podari zohnat lacnejsi (protekcia vo Viessmann :-D)....a tak uvidime, to je pravda....tesim sa uz na to veru x-)
Odpovedať
Profilova fotka
budete mat zahradneho architekta? to som ja napriklad nikdy neuvazovala....sestra ma aj architekta aj ma zahradnika, co jej to upravuje, ale niekedy mam pocit, ze ja si to spravim lepsie....a sestra musela aj architekta gezovat... ale zase ja som clovek, co najradsej si vsetko spravi sam, co vie...aj dom som si pravila uplne sama, aj predbezny plan zahrady uz mam... :-N tzv. "iniciativny blbec" sa tomu hovori :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maznacik007 akú máte veľkú záhradu??? my máme pozemok 14á
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka_april .. ja som mala tiež jasnú predstavu záhrady pokiaľ som si myslela že budeme mať 7á nakoniec máme 14á a neviem čo s tým ale absolútne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hanka_april aj ja mam dost presnu predstavu o zahrade a riesila som ju viac ako dom.. ale potrebujem to proste usporiadat a aj navrhnut aby sa to v buducnosti netienilo a pod.. a potom aj zavlahu a tak... ale najpodstatnejsie je ze zahradna architetka je moja priatelka... takze tak... ale pri nasej velkej 12 ci 13 arovej zahrade je to nevyhnutnost... ja som na zahrady zatazena... v mojej nebude ani jedna tuja.. / uz sa mi sused u nasich ponukal ze mi da.../ mam uz plno obrazkov... co asi chcem a tak... inak nechcete zalozit sukromnu temu? na take trosku citlivejsie info.. predsa len cita to tu kade kto..
Odpovedať
Profilova fotka
@maznacik007 ako myslis, ze K a Ch by bola sukromna? =-) no ja som nic nenakradla o com tu pisem, tak mi je to v podstate jedno, ale asi by ju mal Duško uzavriet....ci to treba zalozit uplne novu? =-) my mame 10a a je pravda, ze na zavlahy aj ja chcem firmu veru... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
hej závlahy aj nám bude firma robiť lebo ani neviem ako sa to má rozvrhnúť ... no aj 10á je dosť :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem sa pakovat, babule :-) dnes mam este: krajcirka krajcir navarit na zajtra pokukat navrhy tych okien a vecer ZUMBAAAA :-D :-D @maznacik007 ked bude ta tema sukromna, daj vediet, hadam ma tam pustis ;-) ale nech tam jej aj mimi a katka potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hanka_apríl držím palce s tými oknami :))) potom napíš...
Odpovedať
Profilova fotka
ok.. tak skusila som vytvorit.... voal sa to K+CH a pridala som tam katrin21, donya, hanka_april,mima1, dodog dalsie navrhy piste kludne aj do ip... hej tie zavlahy su problem.. lebo nasi maju par arov a nemaju a to polievanie to je des...
Odpovedať
Profilova fotka
idem aj ja už domov neskôr napíšem :)))) ja zase musím pripraviť pre našich stavbárov papiere ako majú byť odvodnené chodníky a vjazdy :(
Odpovedať
Profilova fotka
ok, ak by sem prisli tak aj yanka a dusko, ste tam :-) letiiiiiiiiiiiim paaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
pridane.... aj ja idem upratat.. trochu... mala sla na kruzok
Odpovedať
Profilova fotka
ale tu sa bude tiez pisat? ci nie???ci ako teraz? bola som na Particke, tak som kustik mimo :) a mam ulovok :) do zbierky:) strasne som sa nasmiala:)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 fesaci ste obaja.... Particku mam aj ja rada...
Odpovedať
Profilova fotka
strasne sme sa nasmiali, hlavne ked bola hra scenky - reklamacia a ten co reklamoval ,nevedel co reklamuje , a publikum dalo predavajucemu tip, ze venusine gulicky.. tak hned na zaciatok strasna sranda.... ze to reklamuje, lebo je to vlke a plesnive a stara mama to skusala a ludia cakaju na to na oslave a treba to rychlo vymenit.... chudak, netusil, co reklamuje, strasna psina :)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcel trénoval jeho manželku ... a jeho až raz :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, on ma krasnu manzelku :) velmi peknu :) a je dost vysoky :) ved je vyssi odomna a to je co povedat :-D no.. a celu si ma prezrel od hlavy po paty, ked som sa pri neho postavila :-D, ale bol zlaty, napriek tomu, ako sa velmi ponahlal, este dnes hrali v Dunajskej Strede na nejakej akcii
Odpovedať
Profilova fotka
manzelka bola na skoleni a vedla na izbe bola polnisova, aj s malym babom isli spolu vo vytahu aj sa bavili spolu ale tak sa neodfotila
Odpovedať
Profilova fotka
super, Katka :-) no ja nemam nijaku s celebritou...ale ja som na toto tazky oriesok :-D minule sme isli s kamoskou po meste a ona mi hovori, ze "aha hen je Lenka Sosova" a ja ze "to je nejaka tvoja spoluziacka?" tak asi tak je to so mnou a s "celebritami" :-D ale napriklad pana Lasicu som spoznala, nakupuje dost casto v Tete na Dunajskej....a Polnisovu by som asi tiez spoznala, je vyborna herecka.... :-) uz mam doma saty aj muz oblek...musim priznat, ze manzel je krajsi :-( co uz....zajtra musim este kupit nove boty... |-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, Polnisova, to by som sa hned cvakla:) a chcela som Latinaka, ale uz sme nemohli cakat... :( Hanka, uricte budes v satach kočka:)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati Latináka poznám osobne .. super chalan bola som s ním na pive :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?