Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
@standa82 no ved s tym aj pocitame, ze to je najdlhsie...tak snda do leta sa nam to podari, aj ked nasim tempom neviem neviem, je to pre nas spanielska dedina :-))
Odpovedať
a nam povedali ze do tyzdna budeme mat projekt spraveny my chcem este teraz zacat aspon zaliat dosku
Odpovedať
@ivetbal ahoj, pridávam sa, aj my okres LM ;-)
Odpovedať
@lucinkao a SP uz mate? ci zacnete bez neho? projekt do tyzdna hotovy bude, aspon si to myslim. ked mas katalogovy nie je problem. dufam, ze nam to vsetkym vyjde aj s papierovackami a so vsetkym a na jar si tu zacneme vymienat pocity so stavby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nezabudajte, ze projekt nie je vsetko, treba spravit situaciu osadenia domu aj s pripojkami - cize s 1 tyzdna moze byt hned aj mesiac. Dajte si casovu rezervu...
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 my si ideme ten domček stavať svojpomocne čiže uvidíme aká bude koncová cena.
Odpovedať
Ahojte, my planujeme zacat stavat v marci 2012 v okoli BA, dufam ze stihneme povybavovat vsetky papierovacky.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka33 a kde tam? my sme panonsky haj 3 (teda myslim ze panonsky haj :-N )
Odpovedať
my sme z okresu PD :-) zaklady uz mame, aj DT cka, na jar zaciname zakladovou platnou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka6246 tak PH sme zdaleka obchádzali, sme trochu dalej :-x
Odpovedať
@tina111 no nam starosta povedal ze ziadny problem ze s tym sa nemame trapit :-D
Odpovedať
kolki idete stavat svojpomocne ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@daniela.u. no ja som sice z nitry ale ideme stavat pri zlatych moravciach .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao my ideme stavať svojpomocne :-) mám kopu kamarátou čo si postavili dom sami, dokonca aj môj brat :-)
Odpovedať
no aj my vsak spravime brigadu :-D nam sa uz hlasia kamrati ja len dufam ze to nebude tak ze skutek utek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa do klubu, aj ked my snad zacneme stavat uz v zime :) Stavebne povolenie uz mame a ak vsetko pojde dobre, tak stavba sa zacne niekedy koncom januara.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ak Pánboh dá,tak aj my možno začneme na jar.... máme len pozemok,aj to sa ešte len ide na nás prepisovať :-) manžel sa živí vybavovaním stavebných povolení na projekty,tak už vie,čo kde treba. ale nemáme ešte ne betón projekt,len takú neujasnenú predstavu. a ani úver ešte nemáme,zháňame info,kde bude najlepší. nám to nejako nesúri,tak uvidíme,ako to vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj my ideme stavat, projekt uz mame, cakame na osadenie na pozemok a potom sup na stavebne povolenie. uz sa tesim :-) . dufam ze zima nebude moc tuha ]-( . @rolak odkial ste? mam pocit ze by pre nas bolo lepsie keby nam stavebko vybehal niekto iny :). my sme z ba ale stavat budeme v okrese Pezinok
Odpovedať
Profilova fotka
@kabulko my sme z Košíc, stavať budeme v Rozhanovciach za rodičovským domom,dokúpili tam susedove záhrady,takže miesta máme :-)
Odpovedať
tesim sa kolko nas je ..my ideme dnes vybavovat uver tak som zvedava co nam povedia :-D
Odpovedať
Ahojte, aj my začíname na jar (teda ak dovtedy všetko vybavíme), zatiaľ máme len pozemok a začínajú vybavovačky, momentálne zháňame projektanta, stavať budeme v Bučanoch pri Trnave.
Odpovedať
aj ja sa k vam pridavam...dufam ze zacneme na jar burat a potom staviat...projet by sme uz aj mali, len ho este musi projektantka dotiahnut do konca ale do konca roka by uz mal byt hotovy....no a chceli by sme to staviat svojpomocne hoci nemame vela casu kedze momentalne zijeme v zahranici ale tak nejako to dufam zvladneme...:) no a uz sa tesime kedy tam budeme byvat...:)
Odpovedať
Profilova fotka
odkiaľ máte úvery,tí čo beriete úver? kde dajú najlepšie podmienky? manžel tuším spomínal VUB.... Dexia vraj pri nových majiteľooch nechce ísť veľmi do úverov... my sme sa na nich spoliehali...
Odpovedať
Profilova fotka
@kikafilipko Projektanta ste už našli?
Odpovedať
@lucinkao my staviame svojpomocne
Odpovedať
a kde staviate ?
Odpovedať
@lucinkao my budeme uver vybavovat, ked budu mury vytiahnute do 1m...tak hadam to rychlo na jar stihneme :-)
Odpovedať
@lucinkao v okrese PD
Odpovedať
aj my by sme chceli začať na jar v okrese Lučenec. Momentálne riešime projekt. Chceme stavať svojpomocne, uvidíme ako to zvládneme finančne.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my by sme chceli začať na jar 2012. Pozemok už máme, práve sa vybavuje SP. Stavať budeme svojpomocne v Jelke, okres Galanta!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?