Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja som sem dlho nepisala nejako sme stali, cakali sme na uver dost dlho ale oplatilo sa ziskali sme statnu premiu. uz zavidim co sa stahujete my mame zatial vytiahnute mury v pivnici ale snad aspon hrubu stavbu stihneme do jesene.
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna Vdaka, podobne aj vam. Nech je stahovacka rychla a bezbolestna :)
Odpovedať
@mom3 ako pokracujeme nam bol vcera kamarat zakreslovat elektriku vsetko co som chcela mi zrusili ako ziadost na byt :-D ale poviem ti este v noci sa mi o elektrike snivalo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Tak vy ste dobri! My ideme v pondelok len zalievat hornu deku a potom sa pustime do druheho poschodia. Trosku sme sa zdrzali s armaturou a salovackami. Druhe poschodie je o nieco mensie, tak by to mohlo ist o nieco rychlejsie. S elektrikarom sme sa uz raz predbezne stretli, ale zatial sme len vo faze rozmyslania nad rozmiestnenim zasuviek, vypinacov, a svietidiel. Mam pocit, ze je to zlozitejsie ako samotny projekt domu, lebo uz vlastne treba vediet, kde presne budu postele, gauce, policky, stoly a pod. To ako myslis tou ziadostou na byt? Inak mne sa furt o niecom sniva. Naposledy o pripojke kablovky. :-)
Odpovedať
no ze ma zrusili ako ked ziadas v meste urad o byt ....no my povedz nieco o tom ale tak nejako sme to umiestnili ..vsak najprv stavias mury a teraz to ideme burat
Odpovedať
@lucinkao idete búrať nejaký mur? aj mne by sa zišlo. zle mi majstri spravili špajzu a uz sa s tym nedá nič robiť :-(
Odpovedať
@pancake nie ja len ze ked robime teraz elektriku tak sama diera v stene ..my sme si vsetky pricky robili samy tak by sme sa len samy na seba mohli hnevat pre toto sme sai chceli robit samy lebo aj ked sme videli ak kamaratovi postavali tak dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao no my staviame z ytongu a z vapenno-pieskovych tvarnic. Do toho ytongu sa spravi elektrika lahko - len sa urobi do toho ryha. Horsie to bude s VPC,lebo tie su tvrde ako beton a bude sa asi musiet frezovat. Este uvazujeme, ze niekde to dame za sadrokarton.
Odpovedať
fraje uz spravil drzaky n aelektriku aj vypinace aj zasuvky uz mame uz len natiatnut kable ..akej znacky budete mat vypinace ?
Odpovedať
@pancake my sme vcera prisli na to ze strechari nam zle dali krokvu a budeme mat problem zo zateplenym 8-( jooj a daj niekomu nieco spravit aj cely taky majstri vsetko by iba rychlo chceli mat hotovo ale poriadne nikto robit nebude
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Zasuvky som este fakt neriesil. Ani neviem, ake mozeme davat. Napr. v Rakusku maju trochu ine zasuvky - take bez toho kolika na uzemnenie. Takze to si este budem musiet zisit. Ale inak mne sa napriklad pacia vypinace od Legrand. Tak to s tymi krokvami je blbe. My sme povodne rozmyslali, ze budeme pracovat s roznymi partiami zivnostnikov, ale nakoniec sme spravili dobre, ze skoro vsetko nam robia ti isti ludia. Nemozu sa stazovat na nokoho, ze to niekto pred nimi spravil zle, takze ak by bolo treba nieco opravovat, opravovali by len po sebe.
Odpovedať
zajtra si idem vybrat kuchynu ako sa tesim juchuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby odkial mate kuchyne ?? my myme vybranu v oresi ale ked citam tie referncie tak som vazne na vazkach ci si dat kuchynu od nich
Odpovedať
@lucinkao vy uz vyberate kuchynu? wauuuuu, my riesime este len vodu. :-N ale inak co citam, tak od oresi asi nie. mne sa pacia kuchyne v decodome, som zvedava na cenu. a ak nie tak stolar to isti.
Odpovedať
@mentolka28 my sme boli pozerat 3 tisic euro nam povedal kamarat co nam robi vodu ze musime presne vediet kde co bude tak sm euz boli vybrat a uz nemame toho vela dufam ze v januari byvame :-D
Odpovedať
@lucinkao aha, ja dufam ze tak v marci :-)
Odpovedať
@mentolka28 no aj my mame v plane marec len sa dufam ze to stihneme do januara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mom3 vies co ja ako citam tak asi budem bez kuchyne lebo u kazdeho sa nieco najde co ma nekvalitne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao No ved aj Schusterovi stacila dvojplatnicka! :-D
Odpovedať
@mom3 hahaha uz sme mali raz dvojplatnicku a aj remosku a ako dobre nam bolo ;-)
Odpovedať
Ahojte stavitelia :-) , tak od 1.9.2012 uz byvame v domceku :-) , bola to riadna fuska....hlavne to prestahovanie.... :-S , ale sme to zvladli ...... prajem vsetkym rychle dostavanie a pekne byvanie v novom :-)
Odpovedať
@kukela tiež staviame v Macove. Začali sme koncom augusta. Dúfam že stihneme do zimy aspoň po plafón :-)
Odpovedať
@mom3 ahoj ako pokracujeme ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Ahoj! Pomalicky... Na druhom poschodi mame vytiahnute mury. Na buduci tyzden sa budu robit vence a salovat strop. No a ideme pomalicky objednavat okna. A vy co? Uz robite vnutri? Budete aj zateplovat?
Odpovedať
@mom3 mame podlahy zaizolovane a cakame na elektrikara a vodara inac uz mame vsetko pripravene uz len to natahat
Odpovedať
@mufik7 ahoj, staviate na tych novych pozemkoch? ulica slnecna??? mozno budeme susedia..
Odpovedať
@kukela áno, slnečná ulica :) my sme na A7.
Odpovedať
@mufik7 my mame B5
Odpovedať
zajtra budeme mat konecne elektriku :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?