Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 tak to ozaj len drzim palce, nech tety na urade maju dobry den!!! vela stastia! snad to nie je vsade take naprd ako v nasom meste...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao @kaiak No po dnesku mam nadej, ze sa veci pohnu dopredu. Bol som im trochu vycistit zaludok a v stredu by to malo byt hotove. Jedneho pana som dokonca videl s nasim projektom za stolom... Takze v piatok snad zacneme s vykopom!
Odpovedať
@mom3 jaaj drzim palce nech uz konecne dostanete to povolenie dnes nam doniesli tehlu a v piatok nam pridu zalozit prvy rad a hor sa do stavania ..vybavujeme strechu okna a vyzera to tak ze v septembri sa pojde robit do vnutra teda este stale v to dufam :-D aj ked kazdy mi vravi ze nie ale nadej umiera posledna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Do septembra by sa to malo dat stihnut. Moji znamy stavali murovany dom z tehly a o 4 mesiace sa stahovali.
Odpovedať
@mom3 no zasa tak rychlo to nepojde lebo si to vsetko staviame samy a vies ako to aj do roboty musime chodit vsak zaco by sme stavali :-D a potom zvnutra nam to budu robit kamarati cize vsetko po znamosti a zasa nam to budu robit dlhooooooooooooo preto sme si povdali ze ked sa budeme stahovat nabuduci rok najesen budem sa velmi tesit
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Tak to prajem vela trpezlivosti! A to sa da financovat stavba priebezne z prijmu?
Odpovedať
@mom3 my sme mali nejake peniaze nasetrene ale mame aj uver vybavneny ale este sme z neho necerpali akurat minule sme ratali ze kolko nas to vyslo doteraz ....ale tak da sa nejake malickosti poplatit
Odpovedať
@lucinkao kolko ste dali za komplet projekt a odkial ste ho mali?
Odpovedať
@pancake vysiel nas 700 e z eurolinu sme mali projekt
Odpovedať
Profilova fotka
Takže do nedele by konečne mali byť základy na komplet zasypané a užabované. Potom už len deka. :-)
Odpovedať
ahojte, my zaciname jun - jul, Macov, okres DS. je tu niekto, kto bude stavat tam?
Odpovedať
My máme KONEČNE zaliatu dekuuu :-) Veľmi tešíím. Druhú sobotu začíname ťahať múry. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucinkao my 2200E :-(
Odpovedať
@pancake my sme akurat vychytili akciu z 900 euro na 700 euro aj 200 euro potesi
Odpovedať
aku skridlu davate?
Odpovedať
klasik od bramac. ciernu
Odpovedať
@pancake a preco ste sa rozhodli pre bramac ? my sa nevieme rozhodnut :-p
Odpovedať
ja som sa rozhodla. je to stará dobrá overená klasika s kvalitou dokopy. a viac mi netreba :-))) chod do stavebnín a daj si povysvetlovať kvalitu a cenu škridly a uvidíš. sama zistíš čo ti padne do oka ;-)
Odpovedať
@pancake ale mame pozistovane len sa nevieme rozhodnut :-D
Odpovedať
@lucinkao a váhaš medzi čím?
Odpovedať
@pancake bramac alebo tondach
Odpovedať
@lucinkao no tak potom budeš mať ešte vačší problém ktory druh tondachu alebo bramacu
Odpovedať
@lucinkao Podľa toho či chceš pálenú - Tondach alebo betónovú Bramac. Pálená je o niečo ľahšia, ale drahšia ako betónová. ( Inak sú aj iný výrobcovia pálených - Creaton,Roben aj betónových Euronit,Meditterran.) Každopádne odporúčam pozrieť osobne ( prípadne vypýtať si vzorky) a poriadne zvážiť. My sme už- už chceli objednať Bramac klasih červenohnedú (lebo hnedá nie je pekná) a keď to MM išiel objednať, tak povedali, že žľabové pásy sú len červené alebo hnedé :-p Tak sme boli pozrieť zopár striech, aby sme si to vedeli predstaviť,ktorá farba sa ku škridle hodí.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Mame stavebne povolenie. Ornica uz je odhrnuta. Buduci tyzden sa ide na to! :-)
Odpovedať
@mom3 super sa tesim drzim palce nech vam to ide ako po masle :-D
Odpovedať
@ninka23 a ja ked mám čiernu bramac, tak doplnky budú dúfam čierne. či???
Odpovedať
@pancake Doplnky sú čierne ak si ich opjednala, budeš ich mať. My sme chceli červenohnedú a hliníkový pás úžľabia sa vyrába len v hnedej a červenej - ani čiernej :-| A vy možno úžľabie nebudete potrebovať. Mrkni tu str.21 : http://www.priepasne.sk/files/documen...
Odpovedať
@ninka23 takze ani ja ho nebudem mať v čiernej ked sa nevyrába?
Odpovedať
ešte som neobjednala. mám iba cenovú ponuku s ktorou sme súhlasili
Odpovedať
Tak a máme strechu nad hlavou so šridlou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?