Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
No tak naši zlatý susedia ]-( :-( , začali robiť problémy, a nechcu nam povolit prekopat si elektriku cez nich :-) , no to bude bývanie.....
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna a cez ulicu sa neda?
Odpovedať
@mom3 v stredu ideme akurat riesit pripojenie cez vzduch strechou, tak snad to vyjde :-)
Odpovedať
@mom3 cez stlpy to ideme riesit nie zemou ;-) :-)
Odpovedať
že zajtra ma snežit..odpadnem..tato zima neskonči?? 8-(
Odpovedať
@takyna - tak isto nam suseda nedovolila prekopat 1m jej zahrady... davame novy stlp na nas pozemok.
Odpovedať
@adam_janka u nas to bude asi taktiez :-) takze sa tesite na pekne vztahy z novymi susedmi ;-)
Odpovedať
@adam_janka a stlp mate s kade? @katarinka2010 tato zima asi fakt nikdy neskonci.... :-p :-S
Odpovedať
@takyna - betonovy zataz 300kg
Odpovedať
@adam_janka objednavali ste,
Odpovedať
nasnežilo 8-( v nasledujucich dnoch sa to roztopi a zasa bude blato :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna Myslel som si, ze v dnesnej dobe sa elektrika uz ani nevedie vzduchom. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mom3 bude to musiet ist od stlpa na stlp a potom u nas na pozemku do zeme, inak to nemame ako priviezt kedze suseda sa zatla a nepodpisala suhlas :-S inak u nas v BB krasne snezi, uplne husto , zima je , druhe vianoce ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna Aha, uz rozumiem... U nas v BA tiez nasnezilo, ale hned sa to aj topi.
Odpovedať
@mom3 boze dufam, ze aj u nas sa to zacne topit :-) stavebne nam stale nepodpisali, pre istotu zase potrebuju suhlas, zo zivotneho prostredia , ze mame komin 8-( , stale daco.., ale tak snad to dotiahneme :-)
Odpovedať
@takyna - to ste nevedeli alebo Vam nepovedlai ze potrebujete aj toto stanovisko od zivotneho prostredia?
Odpovedať
@adam_janka v podstate nas zastupuju v stavebnom konani, cize ja som to neriesila vobec, asi pozabudol architekt, alebo neviem..., ale uz sa to riesi
Odpovedať
ahojte. bol tu dne projektant a dúfam že tu uz je posledná fáza projektu.mám pár otázok:- -čo staviate poschodovy dom, tak na poschodí ake máte kurenie? a v kúpelke? -v akej vyške vám začínajú strešné okná? boze a ostatné som zase zabudla :-p :-p :-p
Odpovedať
a čo ste dávali na strechu?tatransky obklad alebo omietnuť??? a prečo?? dakujem za odpovede x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao Vcera sme dostali stavebne povolenie! Hura!
Odpovedať
@mom3 zabudla som pisat ze aj my v stredu tusim :D uz len vybavit uver , nech sa pocasie umudri a ide sa do toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao aj nas najblizsi krok je vybavenie uveru. uz sme nejake predbezne kroky k tomu spravili, ale teraz sa ide naostro! Super!
Odpovedať
@mom3 aj my uz len sa rozhodnut z ktorej banky do uzsieho vyberu postupili dve uz sa len spravne rozhodnut :-D
Odpovedať
ahojte, my sme chceli zacat na jar, ale nemame vyriesenu pristupovu cestu. taha sa to uz viac ako rok a stale nic. uz zacinam byt zufala. a s uverom sme to vyriesili tak, ze aj ked este nestaviame, tak priatel si uz zobral uver, nech je cim skor splateny a peniaze odlozime a ked uz bude cesta vybavena tak hned mozme zacat. projekt uz mame tiez vybrany, takze nam ostava iba cakat.
Odpovedať
@mom3 gratulujem tak nech sa pekne stavia :-)
Odpovedať
@lucinkao ktoru banku mate v rozstrele?
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna Dakujem. :-)
Odpovedať
@takyna unicredit a csob
Odpovedať
@takyna - a nam zas vysla VUB najlepsie aj ked mame vsetky ucty a neviem co v CSOB... cakame na certifikat.. urok mame predbezne na 4,84% a 1,84%....
Odpovedať
tak žiadosť o stavebko podana 22.2.2012 aj so všetkými vyjadreniami, tak už len čakáme na odpoveď. nas čaká rozsiahla prestavba domu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?