Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
ahojte. no my konečne budeme mať stretnutie s projektantom a kázal nám si nakresliť ako asi chceme aby dom vyzeral a v pondelok máme objednaného geodeta na nejaké zameranie. neviem či správne napíšem: digitálnu mapu? počuli ste o tom niekto? a kolko to tak stojí???? dakujem
Odpovedať
mate niekto už aj priebežné kalkulácie na dom?
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake digitálna mapa sa robí až ku kolaudácii. Pre projektanta je potrebný polohopis a výškopis pre osadenie stavba.Ale toto potrebuje až ste dohodnutý čo finalnej verzii pôdorisou a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna myslíš rozpočet?jeden mam v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
@takyna Zavisi, ci si niekto stavia svojpomocne alebo na kluc...
Odpovedať
@raptor hm,,,tak to by sa mi asi neoplatilo,,,,o)
Odpovedať
Ahojky. Aj ja zacinam stavat teraz na jar a veeelmi sa tesim, aj ked idem do toho sama. Dufam, ze sa budem drzat mojho rozpoctu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pezincanka79 Kde budes stavat?
Odpovedať
@takyna a budete aj zateplovat?
Odpovedať
@tina1111 nie asi nie, ytong lambdu davame... @robertoba áno rozpočet som myslela, kukla som album, dakujem :-) my mame predbezny rozpocet 52000, bez oknien..., dost sa mi to zda, samotna strecha je 13000 aj s robotou :-|
Odpovedať
v tom mame , zaklady, hrubu stavbu z ytong lambda 375, podlahove kurenie, stierky vnutorne, vzduchotechniku a strechu, vodu , ale bez cisticky este nam treba doratat, elektriku to je cca 3500eur s robotou, cisticka ratam okolo 1500eur, okna to nam robia kalkulaciu a dvere, sanita, kuchyna atd....:-/
Odpovedať
@marshall18 ak potrebujete spravit strechu tak sa kludne obratte 0908722266
Odpovedať
Článok sa načítava...
ak ma niekto zaujem tak mam mensiu stavebnu firmu zaoberam sa aj vystavbov gabionov
Odpovedať
snad na jar zacneme aj my :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pezincanka79 v maily maš kontakt na mojich robotníkov čo mi robili hrubú stavbu :)
Odpovedať
@robertoba pozerala som tvoj album, mas tam kuchynu z decodomu, len pre info je na nu zlava 30% od 15.1. Ten rozpocet na HS je fajn napad, zas mam o nieco lepsi prehlad.
Odpovedať
Profilova fotka
@juska3 dík, chystám sa tam cez víkend pre štúdiu, ale aj tak to tam nedam robiť, urobí nám to známy v rovnakom dizajne.
Odpovedať
Na ciernej vode oprpti Tascu. Je to Monarska Alej 2 :-)
Odpovedať
@mom3 Na ciernej vode oprpti Tascu. Je to Monarska Alej 2
Odpovedať
@robertoba Veeeelmi pekne dakujem. Mooc moc dakujem :-)))))
Odpovedať
Ahojte tak dnes sme zahajili vykopove prace:D
Odpovedať
@ivan_m uz? nam tu v KE vydatne snezi
Odpovedať
@ivan_m aj v BB riadne sneží..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na Donovaloch sa to snežením nedá povedať, podvečer tu už nič neprejde :)
Odpovedať
@losonka aj u nas v Senci zacalo poobede poriadne :-)
Odpovedať
Takze priatelia zakldove pasy zabetonovane....bola to riadna fuska padlovali sme beton lepsie ako Martikan :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes sme si boli podat ziadost o stavebne povolenie. Do 2-3 tyzdnov by sme mali mat odpoved.
Odpovedať
priatelia neviete mi povedať, že ak nechcem búrať celý dom ale chcem nechať jednu stenu napríklad, tak už nemusím žiadať o stavebné povolenie? nebudem mať jednoduhšie vybavovačky-papierovačky? a nemala by som menej čakať na úradoch na rozhodnutia? vdaka za odpoved :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pancake Napis si, ze prestavba domu :-P hehe
Odpovedať
Profilova fotka
@pezincanka79 aky mas rozpocet? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?