Koľkí začíname stavať na jar 2012?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz sa tesim ze mame konecne vybaveny pozemok a zaciname na jar 2012 ?kto sa prida ?
Odpovedať
aj my dúfam, že tento rok sa nám KONEČNE podarí začať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetkym, ktori sa tento rok chystaju stavat, vsetko dobre! :-)
Odpovedať
Aj my by sme chceli na jar,pozemok je,projekt by mal byt final o mesiac,popritom sa vybavuje ten podny fond,stavebko a neviem co vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sa chystame. Vcera sme kupili pozemok Miloslavove, cast Alzbetin Dvor. Dali sme si urobit projekt, tak na jar sa snad ties do toho pustime.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si kúpili pozemok pod vianočný stromček ako vysnívaný darček :D Po roku a pol nám to konečne vyšlo a našli sme si ten pravý. Na projekte už pracuje projektantka. Tešíme sa veľmi, že tento rok začneme vybavovať papiere k stavebnému povoleniu a hlavne začneme stavať náš vysnívaný sen. Držíme palce všetkým,ktorí začínajú stavať ako my. Good luck.
Odpovedať
aj my dufam zacneme tuto jar s prvým výkopom :-) na projekte sa pracuje, este su pred nami papierovacky a moze sa zacat :-)
Odpovedať
@mom3 ahoj ako pokracujete ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao sviatkujeme. :-) zatial nic nove. musime to dat na stavebne konanie, lebo so susedkou nie je velmi rec. a vy?
Odpovedať
Ahojte, my sme si kúpili pozemok v Javorovej aleji na Čiernej vode a chceme stavať tiež na jar 2012...tak držte palce :-)
Odpovedať
@nina1205 z elektrárni dosť rýchlo, odniesla som žiadosť o pripojenie spolu s projektom na elektrinu a ani nie do týždňa som si bola pre to, robia to v Partizánskom, a potom som tú žiadosť poslala na centrálu do BA spolu katastrálnou mapou, do 10 dni mi poslala Návrh zmluvy o pripojení spolu aj so šekom o zaplatení za prípojku
Odpovedať
@mom3 my sme boli dat teraz prepisat pozemok zo zahrady na stavebny a cakame na plynarov kedy nam schvalia ziadost , a co vam robi problemy susedka ?
Odpovedať
Profilova fotka
@porthos tak ste sa rozhodli a kúpili v JA?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucinkao My mame pozemok, ktory je uzsi ako 15m (14.9m), a podla stavebneho zakona v Burgenlade, musime v takomto pripade ist na hranicu pozemku. Susedke sa to nepozdava a nechce podpisat suhlas s projektom. Ona ma len taky maly fliacik, na ktorom sa da ledva nieco postavit, ale je nahnevana na povodnu majitelku nasho pozemku, lebo boli dohodnute, ze pozemky predaju spolu. Tak mozno aj preto robi problemy. Takze to musime riesit cez stavebne konanie, co je o nieco zdlhavejsie a drahsie. Co uz.
Odpovedať
...kolko Vas vide plynove pripojenie - zavedenie plynu na pozemok?...Ake mate cenove kalkulacie?
Odpovedať
Profilova fotka
My už máme všetko vybavené a na jar to začne.základy atd. stavať ideme v Jakubove okr.Malacky
Odpovedať
@mom3 presne ako u nas sused ma pozemok ze ani kôlničku by tam nepostavil a tiez mu to vadilo ale uz podpisali chvalabohu len tie papierovcky dlho trvaju :-|
Odpovedať
Ahojte priatelia :-) Idete si stavat svojpomocne, ci cez firmu? Nam uz nacenili hrubu stavbu bez strechy..nemate to niekto spravene?
Odpovedať
@takyna ahoj, my zvazujeme firmu na hrubu stavbu vratane strechy, alebo dodavatelsky sposob vystavby.. nad vsetkym ale chceme mat kontrolu.. mame kvalitny a sikovny stavebny dozor, takze by nemal byt problem.. smiem sa spytat na kolko vam vycislili hrubu stavbu bez strechy? a aky mate asi rozmer domu?
Odpovedať
@takyna - tiez ma zujima suma...
Odpovedať
Profilova fotka
my máme výpočet HS na cca 40 000 eur. 160m2, poschodový
Odpovedať
@tanyka my sme si to tak vycislili samy lebo si budeme stavat svoj pomocne bungalov 92,5 m2 aj so strechov max 20 tis.eur
Odpovedať
@katarinka16 22000 Eur, s Dph, rozmer domu je 8x13,5
Odpovedať
@lucinkao tak to nam dali dobru cenu nie?
Odpovedať
@takyna dakujem :)
Odpovedať
@tanyka my tajne dufame ze sa nam tam zmestia aj okna ;-) do tej ceny
Odpovedať
@lucinkao a aký typ domceka idete stavat? @katarinka16 a vy idete aky typ stavat domceka?, murovany ze?
Odpovedať
@takyna my ideme stavat z ytongu a rozmer je 10x13 :) dali sme si ponuku na holodom firme, ale vypytali si cca 85 000, malo by tam byt vsetko vratane okien, strechy, zateplenia, vratane poterov, omietok.. v podstate pripraveny domcek na podlahy a dalsie interierove upravy.. ale davame si robit ponuky u viacerych firiem..
Odpovedať
@tanyka bungalov kuk album euroline 1082
Odpovedať
@katarinka16 aj my Ytong bez zateplenia :-) :-)
Odpovedať
@lucinkao taky typ ako my , krasny :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?