Menu Forum

Kde stiahnem obrázky z prírody cez 2000 pixlov?

4. jan 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mirica27
Registrovala sa 8. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
mirica27
Registrovala sa 8. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
 potrebovala by som inšpiráciu na fototapetu...
3. jan 2013 o 18:39  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
oondrejj
www.stavrek.sk
PRO

Služby - majstri a remeselnici - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
oondrejj
www.stavrek.sk
PRO

Služby - majstri a remeselnici - Okres Bratislava
 existuje na to jedna stránka počkaj dam ti link www.google.sk a tam si daj hore obrázky napíš čo hľadáš a ver mi že si budeš mať z čoho vyberať. Určite tam nájdeš tie ktoré budu vyhovovať tvojím požiadavka. Troška sa v tom pošprtať a ono to pojde ved to nie je veda vyhľadavať na nete.
3. jan 2013 o 19:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jiri_m (40 r.)
7
Registroval sa 22. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 197 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
jiri_m (40 r.)
7
Registroval sa 22. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 197 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 Ak chces mozem ti poslat napriklad toto... Ale mam aj ine emoticon ak by sa ti nieco pacilo, daj vediet emoticon
3. jan 2013 o 19:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkajurko2 (33 r.)
127
Registrovala sa 29. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Má 15 priateľov. Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš.
  • Už bývam v dome
    Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
fotoportrét
fotoportrét
katkajurko2 (33 r.)
127
Registrovala sa 29. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Má 15 priateľov. Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš.
  • Už bývam v dome
    Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
 alebo skus nejaku fotobanku, ktora ponuka obrazky aj zadara (napr. www.sxc.hu).
4. jan 2013 o 22:27  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oscipovsky
Registroval sa 28. apríla 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridal 704 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
oscipovsky
Registroval sa 28. apríla 2009 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridal 704 príspevkov.
 1. krok: zadajte do google nejake slovo
http://lmgtfy.com/?q=winter#
2. krok: Nad prvym najdenym odkazom je lista s menu a prepnete sa z kategorie Web na Obrázky.
3. krok: V tom istom menu kliknete na Vyhladavacie nastroje, pod tymto menu sa Vam otvori dalsie submenu, kliknete na polozku Akakolvek velkost a date si vyhladat obrazky vacsie ako napr. 2 mpx (najvacsie su 70 Mpx.
4. jan 2013 o 23:21  •  Páči sa mi to