Jozef Stankovič - SG Stav

Profilova fotka
ahojte, chcem len upozorniť na p. Jozefa Stankoviča - SG stav, Horné Otrokovce. Veľmi neseriózny, amatérsky živnostník. Robil pre nás stavebné práce a máme len problémy + nás čaká súdny spor, lebo jeho podnikanie je založené na tom, že nikto sa súsiť nechce a nechajú ho tak. V prípade, že niekto potrebuje info, kludne ma kontaktujte.
Odpovedať
@branislav_krizak zdravim…, odkial ste?, mal by mi robit omietku a chce zalohu dopredu, no samozrejme nechcem to dat…., tak by ma zaujimali detaily vasej skusenosti s nim…, vdaka za info…, poslite mi na seba tel.kontakt, rad by som vam zavolal…, dakujem…
Odpovedať
Profilova fotka
@vaio73 zdravim Vas. Ja som Bratislava. Osobne neodporucam!!!!!! Robili mi, nedorobili a samozrejme na postu neodpoveda, ani na reklamacie. Zmluvu o dielo som podpisal a ziadne financie neisli bokom, ale len na zaklade faktur a cez ucet (asi moje jedine stastie). Co sa tyka roboty - robil zle (musel som reklamovat), nedorobil ako mal a ked vyfakturoval, tak uz neprisiel. Tu hnusnu oranzovu miesacku prisiel zobrat v noci ako posledny potkan a este hnusnejsi furik tam nechal. Neviem ci komunikujete priamo s Jozom, alebo akoze s "partakom" Martinom. Predpokladam, ze pomocnik Jozo, toho ste este ani nevideli (vyschnuty alkoholik). Kludne mi zavolajte 0918 708 722 P.S. som rad, ze moja sprava ohladom Stankovica nevysla nazmar. Kludne mu povedzte, ze so mnou komunikujete. Pekny vecer
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?