Jadro cca 8000€

ahojte, myslite si ze sa prerobit jadro za cca 8000€ v Humennom? myslim aj so vstavanými spotrebicmi do kuchyne a vybavenou kupelnou? nemusim mat všetko prvotriedné ale zas ani to najlacnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Cenu mate v poriadku da sa to a byt je kolko izbovy a maju byt to len spotrebice alebo cela kuch.linka?
Odpovedať
@katkamaj my sme dali cca 9000 za komplet celý byt, prerábkou myslím jadro, kúpelňa, kuchyňa, stierky, sdk, podlahy, elektrina, voda, plyn, plastové okná, adlo dvere, nábytok. Okrem nosných stien a liatinových radiátorov, sme všetko vyhádzali. Išlo o 3i cca 55m2, Trnava.
Odpovedať
@katkamaj urcite sa zmestite aj s kuchynou
Odpovedať
@mbbilding Tak rada by som už v Tom mala vsetko aj spotrebice aj linku aj stierky aj podlahy a takisto aj komplet kúpeľni. A najradšej by som bola ak by sa do toho vosla aj výmena zarobí. Byt je 3 izbovy
Odpovedať
@katkamaj Dá sa aj za menej, dá sa aj za viac ... Obklad v kúpeľni si môžete vybrať za 5 Eur meter, ale aj 40 Eur meter, zárubňu si môžete vybrať plechovú za 30 Eur, ale aj obložkovú z masívu za 300 Eur, a môžem pokračovať do rána ... Ak budete vyberať z rozumom, tak sa do tej ceny nemáte problém zmestiť.
Odpovedať
@lubk0 viem ze sa da aj za viac..ale ja sa chcem vmestit do tych 8000...urcite nebudem vyberat najdrahsie.aj tak to nie je zauka kvality...na trhu je tak siroka ponuka vsetkeho ze si mam problem vybrat...
Odpovedať
@katkamaj No ved, potom máte otázku zodpovedanú. Do tej ceny sa zmestit musíte, tak vyberajte z rozumom ...
Odpovedať
@lubk0 nevies nahodou ci potrebujeme aj nejake potvrdenia? chcem vyburat do steny dvere.nie je nosna ta stena...
Odpovedať
Pokial nie je nosná, tak žiadne povolenia netreba :) Len dodám, že treba byť ohľaduplný k susedom, pracovať v rozumnom čase, a vyvesiť nejaký oznam na vchod, prípadne do výťahov že v tom a v tom období od - do hodiny bude prebiehať rekonštrukcia, ospravedlnuješ za za zvyšený hluk atd ...
Odpovedať
@janulikk zaijimava cena....až nerealna mi pride
Odpovedať
@katkamaj mala by si to nahlasit na mestky urad...a tam od teba budu žiadat aj"projekt" a potvrdenie od statika, že nejde o nosnu stenu
Odpovedať
tak nas stala prerabka bytu...omietky, strop, elektrina, kupelna, interierove dvere, adlo, okna slovaktual, podlaha...no holobyt 12000....teraz nam robia kuchynu, spotrebice pocitam cca 3500....vstavana skrina 800 predsienova skrina 120...no a este nabytky....ciže ja som sa do 8000 nezmestila...a pritom prerabame s rozumom a vsetko 3 krat prepocitam a hladam naj ponuky..aby sa mi aj pacilo
Odpovedať
Článok sa načítava...
@misana84 dnes som sa bola informovat, tak mi povedali ze potrebujem povolenie od domovnicky a takisto aj nakres ako si to predstavujem...to staci odniest na mestsky urad...a poplatok je 10€... teraz tak akurat uvazujem odkial zozeniem ten nákres...
Odpovedať
@katkamaj tak podla toho aky je to urad ...v Michalovciach som mala nakres od projektanta a peciatku od statika a pritom som burala len stenu nad dverami aby som otvorila priestor....tu sa so mnou nebavili
Odpovedať
@katkamaj a povolenie neviem ci od domovnicky ale od spravcu
Odpovedať
@misana84 to ake spotrebice kupujes? sa mi zda akosi vela za spotrebice...ci len ja sa mylil? ja poterebujem vstavanu mikrovlnku, ruru, varnu dosku a mycku....premyslam ze ako s ladnickou..chcela by som vstavanu ale mam pomerne novu takze mam dilemu...
Odpovedať
@katkamaj to nie je cena len za spotrebice :D ...to cela kuchyna...kuchyna 2000 a spotrebice mam Bosch ale cenovo som na tom ako kamka co ma elektrolux....dllho som hladala na nete....a este mi chyba chladnicka...nemam vstavanu chladnicku a ani umyvacku....ani mikrovlnku
Odpovedať
u to ti aj zbide na dovolenu, ak nepotporis DPH aj all inclusive
Odpovedať
@misana84 všetky náklady mám zmonitorované a všetko som si a aj si píšem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?