Menu Forum

Dotazník k diplomovej práci (2015)

19. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
diplomka15
Registrovala sa 18. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
diplomka15
Registrovala sa 18. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Trnava.
 Dobrý deň,

som študentkou 2. ročníka magisterského stupňa Katedry psychológie na Filozofickej fakulte Trnavskej univerzity v Trnave. V rámci diplomovej práci skúmam kvalitu života, zvládacie stratégie a motiváciu k výkonu. Chcela by som poprosiť všetkých zamestnaných, aj nezamestnaných ľudí o vyplnenie dotazníka, ktorého výsledky budú použité pre účely výskumu k mojej diplomovej práci. Všetky výsledky sú anonymné a budú využité výlučne na akademické účely.

Dotazník môžete vyplniť na tejto adrese: http://goo.gl/forms/PHCxy0YC4G

Za účasť vo výskume Vám vopred veľmi pekne ďakujem.
18. feb 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
catscan
44
Registroval sa 14. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1208 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
catscan
44
Registroval sa 14. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1205 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
 @diplomka15 Bez urazky, ale ten dotaznik vzhladom na dlzku Vasho studia mohol byt prepracovanejsi. Napr.:

"Ako veľké problémy Vám robí pohybovať sa mimo domov? *"

veľmi zle veľmi dobre

emoticon
18. feb 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacklady
1
Registrovala sa 8. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 6 priateľov. Trenčianska Turná, okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
blacklady
1
Registrovala sa 8. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 6 priateľov. Trenčianska Turná, okres Trenčín.
 @diplomka15 odporucala by som ti precitat si po sebe tie otazky este raz, lebo ta uroven gramatiky na VS studentku je fakt chaba... zla forma vykania, zly slovosled, chybajuce sloveso....
18. feb 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janci77
Registrovala sa 16. decembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 46 príspevkov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
janci77
Registrovala sa 16. decembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 46 príspevkov. Okres Prievidza.
 veľa otázok sa tak zbytočne opakuje. Prečo?
18. feb 2015 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pomiuk
Registroval sa 12. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 397 príspevkov. Má 11 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
pomiuk
Registroval sa 12. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 397 príspevkov. Má 11 priateľov.
 To je strasne dlhe. A obcas nejasne
18. feb 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka279
3
Registrovala sa 3. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 286 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Zariaďujem dom
    Stupava, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
janka279
3
Registrovala sa 3. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 286 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Zariaďujem dom
    Stupava, okres Malacky
 @diplomka15 Zial musim suhlasit s nazormi ostatnych. Niektore otazky su velmi zle naformulovane. Aj som chcela pomoct, no neda sa mi prekliknut na dalsiu stranu.
18. feb 2015 o 22:34  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka4444
32
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 366 príspevkov. Má 26 priateľov. Stare mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzka4444
32
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 366 príspevkov. Má 26 priateľov. Stare mesto, okres Bratislava.
 Veru nejasne. Napr. ako zdrave je prostredie v ktorom zijem. Co, moje byvanie? Lebo ci je zdrava voda co pijem a vzduch co dycham neviem posudit. Na to su odbornici. Keby som mala doma plesnive steny zimu a vlhko to by som mohla posudit ako nezdrave... Podla mna by sa touto diplomovkou malo prist k uplne inym vysledkom ako daju odpovede na tieto otazky...
19. feb 2015 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catscan
44
Registroval sa 14. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1208 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
catscan
44
Registroval sa 14. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1205 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
 zrejme sa tu zbytocne rozpisujeme, tento text aj s odkazom je umiestneny aj na mnohych inych diskusnych forach, uzivatel bol zalozeny asi len jednoucelovo a nebude reagovat. Potrebuje len kusy a mat to povyplnane emoticon
19. feb 2015 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diplomka15
fotoportrét
fotoportrét
diplomka15
 Dobrý večer,

dotazníky sú štandardizované, otázky som si samoúčelne nevymýšľala, ani neprekladala z anglického jazyka. Sú to české prípadne slovenské verzie zahraničných dotazníkov prístupných pre študentov psychológie. Každopádne ďakujem za všetky pripomienky, gramatiku ešte raz prekontrolujem.
19. feb 2015 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diplomka15
fotoportrét
fotoportrét
diplomka15
 @janci77 Čo sa týka opakovania otázok v druhom dotazníku, vybrala som si jeho pôvodnú dlhú verziu (nie skrátenú formu, ktorá tiež existuje a položky sa v nej neopakujú). To, že položky sa opakujú aj trikrát s obráteným slovosledom, je z dôvodu zistenia "spoľahlivosti" odpovedí respondenta. Je mi naozaj ľúto, ak pre Vás odpovedanie na to isté viackrát bolo obťažujúce, ale ja som si to nevymyslela, táto metodika sa v praxi bežne využíva emoticon Aj tak však ďakujem za Vašu pripomienku.
19. feb 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to