Dobré referencie na stavebné firmy

Caute. Viem ze tu taka tema uz je,ale obsahovo je skoro uplne k nicomu, navyse uz je aj dost stara, tak som sa rozhodol skusit zalozit novu. Chystam sa stavat a rad by som poprosil stavebnikov ktory stavaju,alebo nedavno dostavali a maju DOBRE SKUSENOSTI so stavbenou firmou, pripadne zivnostnikmi aby sem hodili nazov firmy a nejaky pokec. Snad sa to nebude brat ako reklama. Bez urazky ale poprosim pridavat tipy iba od ludi ktory sa aspon troska vyznaju,aby sme odfiltrovali tipy od manzeliek,priateliek,ktore sa na stavbe nezucastnovali a nevidia do technologickych procesov a postupov. Proste Vami uvedeny tip by mal byt nepriestrelny. Moze byt aj len na hrubu stavbu, ale aj na kluc. KRITERIA: 1. Stabilne,doveryhodne stavebne firmy. Najlepsie zapadne SK. Kvalita prace,rozumna cena,seriozne jednanie,ziadne velke zalohy dopredu. 2. Zivnostnici, ale musia mat vsetko potrebne vybavenie a naradie. 3. Pridavat IBA dobre referencie. Zle si kazdy vie vygooglit,myslim ze tu je o takych firmach uz aj tema. Neplati v pripade ze niekto uvedie pozitivnu referenciu a druhy ma naopak zlu. Take info prosim pridat. 4. Diskusie sa nezucastnuju majitelia a pracovnici stav. firiem. Snazime sa zistit nezavisle info o Vas. 5. Nespamovat prispevkami typu poprosim kontakt cez IP. Danemu cloveku viete napisat IP aj bez toho. 6. Nepisat zbytocne prispevky. Snazime sa spravit kvalitny "zoznam" dobrych stavebnych firiem. Dakujem velmi pekne.
Odpovedať
1
2
Čerstvá skúsenosť s BF stavby. Zatiaľ len pozitívna. Urobili nám základy, ktoré bohužiaľ popraskali, hoci sme ich zalievali dostatočne. Vyspravili ich, komunikovali s nami ochotne, pre náš dobrý pocit urobili ešte aj dvojitú hydroizoláciu. Peniaze sa platia po častiach, garantujú použitie sumy len na konkrétnu stavbu. Komunikujú vždy ochotne. Zatiaľ nemám žiadne výhrady, hoci sme začali len s hrubou stavbou.
Odpovedať
A nám robia strechu a čo urobia, to im dáme až potom, nepýtali žiadne zálohy, tovar sme si objednali a nám ich doviezli a títo chlapci robia, sú poctiví. Predtým k nám chodili, že máme dať 100 percent vopred a máme čakať na tovar dva tri týždňe a podobne, takže to nikomu neodporúčam. Mená firiem nepíšem, lebo je to tu vraj zakázané, kto bude chcieť nech mi napíše tajne a napíšem kontakt, ale určite budú robiť aj do konca augusta, aj sestra si ich už zahovorila do bytu, chce parkety a podobne, viete čo, samo nebo nám ich zoslalo. Lebo čo za podvodníkov všakovakých už dne je, každý si vybaví živnosť a nerozumie tomu. Aj susedia, dali zálohy na plot a viac sa im neozvali, je to strašná doba.
Odpovedať
Halo nikto nic dalej?
Odpovedať
mam vynikajuci skusenost s partiou ktora nam stavala dom, nemam problem ukazat i dat referencie, vsetko dodrzane, 100% spokojnost, platba na etapy vzdy ked urobili dohodnutu cast, nieco take sa v dnesnej dobe vidi malo. kludne mi napiste do IP, odpisem aby som tu nepisala veci co su zakazane. Dom som mala postaveny do 1 roka aj s podpivnicenim, byvame teraz treti rok, ziadne zavady nic... Najviac pozitiv sme videli v tom ze kupili material presne, ziadne zbytky, vsetko vopred prekonzultovane, pekne podla projektu, vzdy sa pytali co si vieme zohnat a co nie...clovek pocita kazdy cent a s nimi som nemala pocit ze chcu oklamat, okradnut nic. vsetky mechanizmy si zabezpecovali sami, prisli sme len pozriet. Ziadne varenie, ziadne pivá, ziadny alkohol pre majstrov nic len poctiva praca. Byvame pri TT, tito majstri su zo zahoria, stavaju v celom okoli BA co mi vraveli.
Odpovedať
Cerstva pozitivna skusenost so strecharmi. Zivnostnik p. Štefan Rössner 0907 278 498 zo Senca. Perfektna a kvalitna praca. Po pokladke este po burke dosli skontrolovat ci nahodou niekde nieco nepretieklo,len preistotu. Nam montovali plechovu krytinu od Maslenu ale robia aj ine krytiny (vratane tesarciny,klampiarciny).
Odpovedať
@delia933 Ahoj, aj my začíname stavať, môžeš prosím poslať kontakt na partiu, ktorá vám stavala? Dakujem veľmi pekne. Martina
Odpovedať
Profilova fotka
a co tak nieco aj z vychodu SVK, KE, PO a okolie, bo vsetko len BA, zapad, popripade stred SVK.
Odpovedať
Profilova fotka
Čerstvú a veľmi dobrú osobnú skúsenosť mám firmou HDS , viac o nich nájdeš na hds-ba.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@dulius ja som dobrá firma z východu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majsterslovenska ani nehovor,lebo budes muset byt PRO
Odpovedať
Profilova fotka
@jankazb jaaaaj dakujem ale uz o mne vedia,a snad im raz poslem tych 14 € za mesiac :-)
Odpovedať
z BA - Assyx, Concrete. kto chce viac info, nech napise :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ozivujem temu - pridavajte prosim dobre skusenosti so stavebnymi firmami, pripadne s firmami co stavaju na kluc. Vdaka :-o.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@delia933 Ahoj Delia, môžem Ťa poprosiť o kontakt na stavebnú firmu čo Ti stavala domček? Ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@delia933 Dobry den, mozete mi postupit kontakt? Dakujem krasne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@delia933 Dobry den. Prosim napisete mi do IP nazov stavebnej firmy a pripadne kontakt co sa Vam osvedcili? Velmu by nam pomohol dobry tip. Dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja by som chcela poprosiť do IP odporúčané stavebné firmy . Idem stavať v BA.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@delia933 dobry den. mozte prosim do IP blizsie info o spominanej firme, ktora vam stavala dom? dakujem.
Odpovedať
Ja by som poprosila kontakt na dobrú stavebnú firmu pre Nr
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Aj ja by som poprosila firmu spolahlivu!!spokojnost,kvalita!NR!katalogovy dom
Odpovedať
@ofinna85 poSTAVdomSk www.postavdomsk.eu
Odpovedať
Dakujem idem ich pozriet
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@ofinna85 Máte už prosím Vás nejakú skúsenosť s firmou PostavDomsk? Zaujíma ma to preto, že je na trhu iba krátko a je tu len jedna referencia.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@delia933 dobry den, mozem poprosit kontakt? vopred moc dakujem. ja som z TT ale stavalo by sa na Zahori, dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobry den aj mi zhaname overnu firmu v okoli cadce ak niekto o niecom vie dakujem
Odpovedať
ahojte, overena nie draha firma na stavbu domu v BA? kludne i z okolia, dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@delia933 Tiež som zo záhoria a chceli by sme stavať, vedeli by ste mi mi poslať alebo kľudne tu napísať, myslím, že zakázané to nie je, ktorá firma vám stavala ? Ďakujem pekne.
Odpovedať
Niekto dobrý na základy, dosku?? Stred SK
Odpovedať
Chem upozornit na zle skusenosti na firmu co ponuka rekonsktrukcie , stavba na kluc, veskere murarske a buracie prace ... Firma je z Tr. Teplej a Nova Dubnica inicialy R.K. Zalohu a vyplatenie ceny chcu presne na den inak padaju nenapadne vyhrazky . Veskeru robotu odfusuju na plnej ciare Kazdy den iny robotnici obcas hned z rana opity . Na cistotu nehladia a zaseru vsetko a neupracu . Pri realizaci su presvedcivy ako ozaj odbornici no skutocnost je ina . Stena na metri letela 2 cm von , Kvadre pri murovani dak nerovnaju , ako padne tak ostane , doriezanie kvadrov kolmost pat a mat fugy doplnia purpenou . Fasadna omietka lietala az susedom len na stene malo . Dekoracna omietka marmolit dopadla tak ze musim to dak zabrusit diamantom a nalepit na nu daky fasadny obklad . Mali ju pridut opravit no uz sa neozvali . Tak ze opatrne na to kumu zverujete svoje buduce byvanie .
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?